Neler Yeni

🔥İndirim 🔥AMAZON 200'TL / 80'TL İNDİRİM🔥

CptSpork

80+ Bronze
Arakdaşlar bu arada konuyla çok alakalı değil ama amazon'un sohbet desteğine hiçbi şekilde ulaşamıyorum. Daha önce yaşayan çözen var mı? Aradığımda da belirttim çözemediler. webden de mobliden de aynı durum. Hesap mı değiştirmek zorundayım illa.

Arakdaşlar bu arada konuyla çok alakalı değil ama amazon'un sohbet desteğine hiçbi şekilde ulaşamıyorum. Daha önce yaşayan çözen var mı? Aradığımda da belirttim çözemediler. webden de mobliden de aynı durum. Hesap mı değiştirmek zorundayım illa.
Bende herhangi bir sorun yok hocam

BGSGP

80+ Bronze
Müşteri hizmetlerine tıklayınca verdiğiniz siparişlerden birini seçin, Amazon'un bot yardımcısıyla vs attıktan sonra daha fazla yardım istiyorum deyin, bizimle görüşün çıkacaktır. Önceden direkt müşteri hizmetleri bölümünden tıklayabiliyorduk.

CptSpork

80+ Bronze
Bende herhangi bir sorun yok hocam
Hocam zaten daha önce bu hatayı alan ve çözebilen kimseye rastlamadım. Sanırım dünya üzerinde sadece bende var.
Müşteri hizmetlerine tıklayınca verdiğiniz siparişlerden birini seçin, Amazon'un bot yardımcısıyla vs attıktan sonra daha fazla yardım istiyorum deyin, bizimle görüşün çıkacaktır. Önceden direkt müşteri hizmetleri bölümünden tıklayabiliyorduk.
Yok hocam sohbet kısmına bağlanmayı biliyorum ancak bağlanmaya çalıştığımda hata veriyor. Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu anlattım kayıt açtılar ama 1 sene oldu hala aynı problem. Hayır bağlanıp sanki küfür ettik adamlara öyle bi engel atmışlar ki

1699206017098.png

Sohbet başlat'a tıkladığımda sohbet yüklenmiyor bu lanet hata gelip duruyor. Yan hesap ile de uğraşmak istemiyorum çünki prime aboneliğidir, geçmiş siparişler, kuponlar yüzünden.

Hocam zaten daha önce bu hatayı alan ve çözebilen kimseye rastlamadım. Sanırım dünya üzerinde sadece bende var.

Yok hocam sohbet kısmına bağlanmayı biliyorum ancak bağlanmaya çalıştığımda hata veriyor. Müşteri hizmetlerini arayıp sorunu anlattım kayıt açtılar ama 1 sene oldu hala aynı problem. Hayır bağlanıp sanki küfür ettik adamlara öyle bi engel atmışlar ki

Alıntıyı görüntüle
Sohbet başlat'a tıkladığımda sohbet yüklenmiyor bu lanet hata gelip duruyor. Yan hesap ile de uğraşmak istemiyorum çünki prime aboneliğidir, geçmiş siparişler, kuponlar yüzünden.
Bu hatayı bende almıştım zamanında hatta chat ve beni arayın'da sadece mail çalışıyordu sende mail çalışıyorsa arama talep edebilirsin ve bu sorunu da belirt

Alıntıyı görüntüle
Sorun düzeldi mi hocam senin?

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Ben uygun gözüküyorum ancak sepette kodu yazdığımda girdiğiniz promosyon kodu geçerli değil diyor?

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
Kod yazmayacaksin hocam sen promosyonu uygula dedikten sonra Amazon com.tr ürünü ekle sepete otomatik fiyat düşecek
yok kral olmuyor kampanyaya uygunum sepete amazon satıcı ve gönderici olan ürünü ekliyorum sepette fiyat düşmüyor kodu yazıncada geçerli değil diyor kampanya kullanım sınırı dolmuş olabilir

yok kral olmuyor kampanyaya uygunum sepete amazon satıcı ve gönderici olan ürünü ekliyorum sepette fiyat düşmüyor kodu yazıncada geçerli değil diyor kampanya kullanım sınırı dolmuş olabilir
15 Kasım diyor bitimine düşmesi lazım ama müşteri hizmetleri ile görüş istersen

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
Aslında promosyonu aktif ettikten sonra sana özel oluyor diye biliyorum ama bilemiyorum müşteri hizmetlerine danış yardım olurlar
yazdım müşteri hizmetlerine alttaki cevabı aldım. yani kampanyaya uygunsunuz deyip kullanamıyoruz ilk sipariş olması lazımmış madem öyleyse niye uygunsunuz diyor linkte

şöyle ki ilk siparişe 80 tl indirimimiz mevcut panelde incelediğimde ilk siparişiniz görünmüyor bu yüzden kullanamıyorsunuz

Top Bottom