Neler Yeni

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,566
İsim
Kadir
mailine bak hane halkı kullanımı aşıyor diye bir mail varsa geçmiş olsun banlandın demektir
iki yıl önce bundan dolayı banladım kredi kartına kadar banlıyor yeni hesap yeni kart gerekiyor maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu neden dolayı geliyor hocam
Sistemin aptallığından kaynaklı 3 tane ürün aldım banladı beni iki yıl önce bilgisayar ürünü alamıyorum o günden beri

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
iki yıl önce bundan dolayı banladım kredi kartına kadar banlıyor yeni hesap yeni kart gerekiyor maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemin aptallığından kaynaklı 3 tane ürün aldım banladı beni iki yıl önce bilgisayar ürünü alamıyorum o günden beri
Çok ilginç
normal zamanlarda da mı alamıyorsunuz farklı kart farklı hesap ile?

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,002
İsim
Turuncu Keskin
360lık monitörü satmak isteyen var mı

Turkiyee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mesut
Arkadaşalr pusat k3 klavye kullaniyoru. sivi geldi ve bazi tuşlar basmiyor. ctrl c+v ile yaziyorum. indirimler hazir başladi. mechanic Klavye ariyoru. 1300 bütçe ile öneriniz var midir? 2-3 aydir böyle kullaniyoru çok yoruldu artik. yeni klavye alacaği. yardici olursaniz çok teşekkür ederi.
Kardeşim çok güldüm, k.bakma 😂 bu indirim için değil de bi ara XPG klavyeler indirimdeydi aradığın fiyat bandiyda hatta konusu bile vardı ona bakabilirsin

noadaffy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Ü CİVAN
mailine bak hane halkı kullanımı aşıyor diye bir mail varsa geçmiş olsun banlandın demektir
böyle demiş @iexplore
1689073634129.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,184
Üyeler
150,825
Son üye