Neler Yeni

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Muhammed Berat Yörük

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
aga nasıl bu bilgin varmı valorant için ses kasma ve mik olarak birde ses kartı geliyor mu anlamadım
Geçmiş konuları vardır. Girişini bilmiyorum. Ekstra Ses kartı gelmiyor. Anakartına göre tercih edersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Bora Yilmaz
aga nasıl bu bilgin varmı valorant için ses kasma ve mik olarak birde ses kartı geliyor mu anlamadım
giriş seviyesi kulaklıkların en iyilerinden ama giriş yani kaç sene önceki kulaklık, ses kartı da yok

emircnkba

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emircan
blackshark v2x almayı düşünüyorum başka önerdiniz kulaklık var mı cloud core falan

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam 2k monitör arıyorum va kullanıyorum demişsiniz ama ben güvenemedim samsung odyssey g5 var ona da kötü diyorlar ıps olmasına rağmen cidden emin olamadım kullandığınız model ney?
Hocam ben zamanında karlı bir fiyattan almıştım ve memnunum şimdi fiyat olarak karlı olacak isen öneririm yoksa ilk tercihin ips olsun elbette.

Bendeki msi optix mag g241c

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Hocam ben zamanında karlı bir fiyattan almıştım ve memnunum şimdi fiyat olarak karlı olacak isen öneririm yoksa ilk tercihin ips olsun elbette.

Bendeki msi optix mag g241c
Fiyat olarak karlı geliyor amazonda şuan odyssey g5 6.5k civarı 27 inç renkleri kötü diyen var ama monitör hoşuma sa gitti kararsızım bilginiz varsa dinlerim.

caveman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat
Fiyat performans aksiyon Kamerası arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Anıl Kalyoncu
Haklısın ustam zaten sistem varsa bunu alsın dedim yoksa ufaktan am5 e :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha üstüne gerek olmadığı için fiyat farkına am5 sisteme ufaktan geçiş yaparsınız yinede siz bilirsiniz böyle söylememin nedeni ufak tefek detaylar f de 14 vram var e de 16
Boşverin am5 i ben geçiyorum güzel paralar tutuyor valla intel üzerinden gidiyorum zam gelmeden önceki gece sipariş verdim ekran kartsız 25k bütçeydi almaya başlayınca 35 e çıktı sistem :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom