Neler Yeni

AMD driver stabil çalışmıyor

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
Selim
Nvidia kulaniom kanka 2060 2070 3060 kullandım geçmiştede rx480 580 kullandım amd'de sorun yaşamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun soluklu kullanımlar omadı 3 ay arayla değiştim kartları
Kanka bende 6700xt kullanıyorum red devil olanı. Driver konusunda kötü ayrıca yukarda ki arkadaşın yaşadığı sürümde ki hatayı ben almadım. Ama hiç bir şekilde önermiyorum çünkü voltaj ve oc yaparken sürekli hata verip kapanıyor.

Aykut D.

80+ Gold
Kanka bende 6700xt kullanıyorum red devil olanı. Driver konusunda kötü ayrıca yukarda ki arkadaşın yaşadığı sürümde ki hatayı ben almadım. Ama hiç bir şekilde önermiyorum çünkü voltaj ve oc yaparken sürekli hata verip kapanıyor.
Amd o.c kabul etmiyor evet haklısınız. yaşandı . Nvidia kartlar o.c için daha elverişli

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Murat
eğer driver sorunu düzelmezse kartımı satıp 3070ti falan alırım hiç uğraşamam zırt pırt driver sorunu yaşayacaksam

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Yunus Şahin
Yaptığın Undervolttan dolayı sıfırlanmış olmasın ayarlar? 23.9.1 yükle sende hocam. O yazıda yazdıklarımı yap.

Uzun zamandır böyle bir sorun yoktu açıkçası. Yeni yeni olmaya başladı.

Onu da denedim, eski sürüm de denedim hepsi aynı. Anlamış değilim. Belki de dediğin gibi voltaj yetersiz mi nedir.

Scuderia.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Berkcan Nalçakan
Hocam bende de ayni sorun var direk siteden 9.1 indirsem olurmu yoksa güncel driver silicrm mi nasil yapicam
Modun anlatımı var yukarda hocam aynısını uygulayabilirsin

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Ben Windows 11'e Windows 10'un en güncel driverlarını kuruyorum daha stabil oluyor

Top Bottom