Neler Yeni

Beni teselli edebilir misiniz?

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Merhaba dostlarım, 2019 yılı idi. her şey mükemmeldi benim için. Tabi kötü olaylar oluyordu ama unutuyordum. Gittiğim okuldan, arkadaşlarımdan çok mutlu idim. Can kardeşimdiler benim. Mahallede de küçüklüğümden beri sevilen biriydim. Güzelde bir ilişkim vardı. Bana tüm dertlerimi unutturabilecek bir kız vardı. her şey virüsün ülkemize girmesiyle başladı. Eve kapandıktan sonra ben hep arkadaşlarımla irtibat halinde idim. Corona başladıktan 2 gün sonra kız arkadaşımdan tartışarak ayrıldım. Geçen sene yazın mahalledeki arkadaşlarımdan kazık yedim. Her gün parkta voleybol maçı yapar, çekirdek çıtlardık. Mahallemdeki serseriler bana sarmaya başladılar, bana sataşmaya. Neyse acı tatlı geçti geçen sene de. Bu yıla gelelim. Başlarda ben yine irtibatımı koparmıyordum arkadaşlarımla. Sonra hep benim onlara mesaj yazdığım dilkatimi çekti ve artık yazmamaya karar verdim acaba bana yazacaklar mı hiç diye. Ama o gün bugündür ne beni soruyorlar ne de arıyorlar. Bir yandan da eski kız arkadaşımın acısını çekiyordum. Anıtkabir'de bile fotoğrafımız vardı onla. Neyse gene ayaktayım. Şimdi geçen bir takım arkadaşımla ve iki kız ile dolaşmaya gittik kızlardan biri ortaokul arkadaşım. Öbür kız ortaokul arkadaşıma beni çok beğendiğini söylemiş o yüzden buluşmak istemişti bizimle. Bende kızı çok beğenmiştim. Gerçekten kimsenin reddetmeyeceği güzellikte idi. Fakat küçüklüğümden beri futbol kariyerimi ilerletiyorum ve zamanında kız arkadaş yüzünden maçlarda veya antrenmanlarda morelim hep düşüktü. Hocam da dikkatimi kızlara vermemi istemiyordu. Odak noktamın futbol olmasını istiyordu. Konusu açılmışken söyleyeyim amatör milli takımda oynadım ve Antalyaspor geçmişim var kısa da olsa. Bende futbolu çok seviyordum. Hedefimin engellenmesine izin veremezdim ama kızda gerçekten çok güzeldi. Neyse buluştuk biz cafede otururken benim takım arkadaşım ve ortaokuldan olan kız arkdaşım masadan kalkıp bizi yalnız bıraktılar. Ben utangacımdır genellikle. Konu açtı kız işte okul hayatın nasıl nelerle ilgilenirsin falan öyle sohbet ettik. Sokaklarda dolaşırken beraber yürüdük. Bir yere inmemiz gerekirken elimi uzattım ve o da elimden tutup indi. Bu sırada herkes "oooo". Buluşmadan sonra kız takip isteği attı kabul edip gt yaptım. Ertesi gün idmanda hoca bizim arkadaşın instagram hikayesinde bizi paylaştığını görmüş beni kenara çekip konuştu o kızlar kim falan senin hedeflerin var diye. Bende dedim onlar bizle değildi hocam karşılaştık sadece. Çıkışta bizim arkadaşa yazdım instadan. Bunun instagramıda kızlarda var biraz hunterdır çünkü bu. Kızlarda bunu mu gördü nedir beni akşamına takipten çıktı. Donup kaldım, uyuyamadım rahat. Hala içim çok dolu. Anlatamıyorum kimseye, anlatacak kimsem yok. Babamla 9 10 yaşından beri çok yakın değilim. Ailem biraz bozuk. Arkadaşlarım desem artık yok öyle birileri. İnsanlar üzgün biri olmamı ergenliğe bağlıyorlar ama küçüklüğümden beri çok şey yaşadım. Şarkılar dinleyip, oyun oynuyorum kafam değılsın diye ama dinmiyor ağrılarım, duygularım.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Merhaba dostlarım, 2019 yılı idi. her şey mükemmeldi benim için. Tabi kötü olaylar oluyordu ama unutuyordum. Gittiğim okuldan, arkadaşlarımdan çok mutlu idim. Can kardeşimdiler benim. Mahallede de küçüklüğümden beri sevilen biriydim. Güzelde bir ilişkim vardı. Bana tüm dertlerimi unutturabilecek bir kız vardı. her şey virüsün ülkemize girmesiyle başladı. Eve kapandıktan sonra ben hep arkadaşlarımla irtibat halinde idim. Corona başladıktan 2 gün sonra kız arkadaşımdan tartışarak ayrıldım. Geçen sene yazın mahalledeki arkadaşlarımdan kazık yedim. Her gün parkta voleybol maçı yapar, çekirdek çıtlardık. Mahallemdeki serseriler bana sarmaya başladılar, bana sataşmaya. Neyse acı tatlı geçti geçen sene de. Bu yıla gelelim. Başlarda ben yine irtibatımı koparmıyordum arkadaşlarımla. Sonra hep benim onlara mesaj yazdığım dilkatimi çekti ve artık yazmamaya karar verdim acaba bana yazacaklar mı hiç diye. Ama o gün bugündür ne beni soruyorlar ne de arıyorlar. Bir yandan da eski kız arkadaşımın acısını çekiyordum. Anıtkabir'de bile fotoğrafımız vardı onla. Neyse gene ayaktayım. Şimdi geçen bir takım arkadaşımla ve iki kız ile dolaşmaya gittik kızlardan biri ortaokul arkadaşım. Öbür kız ortaokul arkadaşıma beni çok beğendiğini söylemiş o yüzden buluşmak istemişti bizimle. Bende kızı çok beğenmiştim. Gerçekten kimsenin reddetmeyeceği güzellikte idi. Fakat küçüklüğümden beri futbol kariyerimi ilerletiyorum ve zamanında kız arkadaş yüzünden maçlarda veya antrenmanlarda morelim hep düşüktü. Hocam da dikkatimi kızlara vermemi istemiyordu. Odak noktamın futbol olmasını istiyordu. Konusu açılmışken söyleyeyim amatör milli takımda oynadım ve Antalyaspor geçmişim var kısa da olsa. Bende futbolu çok seviyordum. Hedefimin engellenmesine izin veremezdim ama kızda gerçekten çok güzeldi. Neyse buluştuk biz cafede otururken benim takım arkadaşım ve ortaokuldan olan kız arkdaşım masadan kalkıp bizi yalnız bıraktılar. Ben utangacımdır genellikle. Konu açtı kız işte okul hayatın nasıl nelerle ilgilenirsin falan öyle sohbet ettik. Sokaklarda dolaşırken beraber yürüdük. Bir yere inmemiz gerekirken elimi uzattım ve o da elimden tutup indi. Bu sırada herkes "oooo". Buluşmadan sonra kız takip isteği attı kabul edip gt yaptım. Ertesi gün idmanda hoca bizim arkadaşın instagram hikayesinde bizi paylaştığını görmüş beni kenara çekip konuştu o kızlar kim falan senin hedeflerin var diye. Bende dedim onlar bizle değildi hocam karşılaştık sadece. Çıkışta bizim arkadaşa yazdım instadan. Bunun instagramıda kızlarda var biraz pussy hunterdır çünkü bu. Kızlarda bunu mu gördü nedir beni akşamına takipten çıktı. Donup kaldım, uyuyamadım rahat.
Burdan 5 sezon dizi çıkar.
@Emydn10 @Mert ama afk

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Dostum gerçekten yalan söylemiyorum. Lütfen beni ciddiye alın.
Hem kız arkadaşın olup hem futbol kariyerin olabilir ksuura bakma ama antrenörün fazla bencil biri ve hayatına müdahale etmesine izin vermemelisin adı üstünde antrenör seni futbolda iyi yapmak için var sadece.
Bana kalırsa ilk kıza bir yaz yanlış yapmışım vs de bi dene hem kafan dolu olur bu durumları pek düşünmezsin hem sonra pişmanlık çekmezsin.
Arkadaş konusuna gelince 1arkadaşım var başka kimseyle merhabam bile yok bence fazla kafaya takma hatta haline şükret ilerde daha büyük kazık atıp da konuşmayı kesebilirlerdi

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem kız arkadaşın olup hem futbol kariyerin olabilir ksuura bakma ama antrenörün fazla bencil biri ve hayatına müdahale etmesine izin vermemelisin adı üstünde antrenör seni futbolda iyi yapmak için var sadece.
Bana kalırsa ilk kıza bir yaz yanlış yapmışım vs de bi dene hem kafan dolu olur bu durumları pek düşünmezsin hem sonra pişmanlık çekmezsin.
Arkadaş konusuna gelince 1arkadaşım var başka kimseyle merhabam bile yok bence fazla kafaya takma hatta haline şükret ilerde daha büyük kazık atıp da konuşmayı kesebilirlerdi
Teşekkür ederim dostum. Başkaları gibi dalga geçmeyip yanımda olduğun için çok sağol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben 1-2 şeyi anlamadım. Kızlar seni tam olarak neden takipten çıktı?
Bende onu anlamadım hocam bir anda instagramdan çıkarmış beni. O flörtleştiğim kız çıkardı.

HoYeon Jung

80+ Gold
Arkadaş doğru demiş. Antrenörün senin hayatına karışmasına izin verme. Seninle ilişkiye girecek bir kıza da söylersin, dersin işte ben futbol oyuncusuyum. Sana öyle aman aman vakit ayıramam. Beni böyle kabul et. Böyle dersin, eğer kabul ederse gerçekten seni seviyordur. Eğer kabul edip, 2 gün sonra ayrılmak istiyorsa o kız senin paranı yemek için veya arkadaşlarına "knk sew vr benm yia" demek için senle sevgili olmuştur.

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Teşekkür ederim dostum. Başkaları gibi dalga geçmeyip yanımda olduğun için çok sağol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende onu anlamadım hocam bir anda instagramdan çıkarmış beni. O flörtleştiğim kız çıkardı.
Dalga geçmedim aslında 😖 forumun kız meseleleri ile bilgili olan insanlarını çağırdım.

-Yec

80+ Bronze
Öncelikle herkesin hayatında kötüye giden durumlar, aksilikler olur. Böyle durumlara karşılık pes etmek yerine daha çok savaşman gerekiyor. Arkadaşların sana yazmıyorsa, sadece çıkar için arayıp soruyorlarsa, halini hatrını sormuyorlarsa, kötü gününde yanında olmuyorsa onlar gerçek arkadaş değildir. Sadece lafla arkadaştır öncelikle bunu geride bırak. Arkadaşım diyebileceğin kişiler kötü günlerde yanında olsunlar. Kız mevzusuna gelirsek, ergenlikle duygular biraz yoğun yaşanır. Bu koskoca hayatında nelerle karşılaşabileceğini hiç düşündün mü? Belki de onlarca kıza aşık olacaksın, belki de çok iyi insanlar karşına çıkacak. Bu gibi dönemlerde kız ne kadar güzel olsa, ne kadar beğeniyorsan dahi eğer ki futbol kariyerinde odaklanamıyorsan kız arkadaşa sahip olmasan daha iyi dostum. Bu hayatta çok daha iyi insanlar da karşına çıkacak, çok daha kötüleri de çıkacak. Sen böyle insanlara karşı boyun eğme, her zaman dik kal. Kız arkadaş dediğin zamanla gelir gider, sahte dostluklar gelir gider. Sen güvenebileceğin, dertleşebileceğin dostlar ara kendine. Onlara dertlerini anlattığında yükün de hafifler. Ailenle aran çok iyi olmak zorunda değil fakat bu kötü davranman gerektiği anlamına da gelmiyor. Ailenle çok yakın olmak zorunda değilsin. Dediğim gibi dertleşebileceğin, güvenebileceğin bir arkadaş bulursan ailene anlatamadığın şeyleri onlara anlatırsın ve rahatlarsın. Bu tarz insanın hayatında inişli çıkışlı dönemler illa ki olacaktır, sakın sıkma o tatlı canını.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Ortaokulda sevgili yapmayın
Yapacaksanızda düzgün biriyle 8.sınıf 2.dönemden sonra yapın şimdiki bebeler hızlı 5de 6da sevgili yapıyorlar.
Tabii ne olduğunu bilmiyorlar yürütemiyorlar sonra ah acım ah acım diye kıvranıyorlar,yada yaptıkları kız düzgün olmuyor.bir kızın düzgün olduğunu lisede anlarsın ortaokul şans işi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,969
Üyeler
140,738
Son üye
Feuron
Top Bottom