Neler Yeni

Bilgisayarım açılmıyor

sadiksrt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sadık Sert
Herkese merhaba, benim 500 gb harddiskim var. İçine Windows 10 kuracaktım, disk seçmeye kadar her şey normal fakat diski seçtikten sonra ileri diyorum biraz bekliyor, dosyalar kopyalanıyor %0'da kalıyor. Sonra "disk biçimlendirilemedi hata kodu 0x80070057" hatası veriyor. Yardım edin ne yapabilirim

Jaws

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Emre Şimşek
Instagram
emresmskk
Steam
Jexansx
Diskinde bad sector olabilir.
Windowsu açabiliyorsan HD Tune den bi ölç derim
Yada diski başka bi pc ye bağlayıp ölçebilirsin..
Diskin de bad sector var ise yeni disk almaktan başka çözümün olmayacaktır...

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
Çözümü bilmiyorum ama keşke kendin yapmasaydın :/ Bir bilgisayarcıya götürseydin daha garanti olurdu en azından ya da bilen birine sorarak aşama aşama ona rapor vererek yapsaydın

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
Diskinde sorun olabilir dostum . Şu konuya bi göz at .https://recepozbay.blogspot.com/2014/12/windowsa-format-atarken-windows-cannot.html

NurulhakS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nurulhak Sütdede
Instagram
nurulhaks
Çözümü bilmiyorum ama keşke kendin yapmasaydın :/ Bir bilgisayarcıya götürseydin daha garanti olurdu en azından ya da bilen birine sorarak aşama aşama ona rapor vererek yapsaydın
katılmıyorum format gibi basit işlemler için para vermek manasızdır internette onlarca video var açıp adım adım takip etmeniz yeterli olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Süleyman Emre Çolak
Diski win10 format ekranında biçimlendirmen gerekiyor. Hatırladığım kadarıyla öyleydi bir kaç format videosu izle yardımcı olacaktır.

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik
katılmıyorum format gibi basit işlemler için para vermek manasızdır internette onlarca video var açıp adım adım takip etmeniz yeterli olacaktır.
Haklısın ama en azından varsa bir tanıdığın ondan yardım alarak yapman daha güvenilir olurdu fakat senin tercihin :)

Jaws

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Emre Şimşek
Instagram
emresmskk
Steam
Jexansx

NurulhakS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nurulhak Sütdede
Instagram
nurulhaks
Ayrıca eğer bi sıkıntı çıkarsa kaybetmek istemediğin dosyalarının yedeklerini almak için hiren boot gibi usb üzerinden başlatılabilen işletim sistemlerini deneyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
süleyman tarık bayraktar
Herkese merhaba, benim 500 gb harddiskim var. İçine Windows 10 kuracaktım, disk seçmeye kadar her şey normal fakat diski seçtikten sonra ileri diyorum biraz bekliyor, dosyalar kopyalanıyor %0'da kalıyor. Sonra "disk biçimlendirilemedi hata kodu 0x80070057" hatası veriyor. Yardım edin ne yapabilirim
[/QUform
format atarken disk se.im kısmında format atılacak diski sil biçimlendir öyle at

sadiksrt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sadık Sert
Denedim ama nafile diski biçimlendirdim yeni bölüm oluşturdum ama aynı hatayı yine alıyorum

Top Bottom