Neler Yeni

Bu klavye alınır mı?

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır.Popüler klavye
Popüler diye xpg summoner red switch aldim hocam zor iade edip kurtuldum yazılım kısmı oyle bir bozuyorki klavyeyi anlatamam ne yaptim ettim duzeltemeyip servisten iade bastım populer diye klavye almam yani artık bilen kullanan varsa alırım kaliteliyse alırım bunun switch leri beni düşündürüyor optik mekanik gibi birseymis sanırım

Launcher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Launcher
Popüler diye xpg summoner red switch aldim hocam zor iade edip kurtuldum yazılım kısmı oyle bir bozuyorki klavyeyi anlatamam ne yaptim ettim duzeltemeyip servisten iade bastım populer diye klavye almam yani artık bilen kullanan varsa alırım kaliteliyse alırım bunun switch leri beni düşündürüyor optik mekanik gibi birseymis sanırım
Klavye mouse ve kulaklık gibi bileşenler şans faktörü var , sinir bozucu durumlarla karşılaşabiliyoruz.1 gün içinde teknosaya 5 kez değişim için gidip geldiğimi bilirim:peeposad:.Ama yukarıdaki arkadaşımızın linkindeki klavye sıradan bir ürün değil.Asus klavye konusunda çok iyidir.

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mehmet
Klavye mouse ve kulaklık gibi bileşenler şans faktörü var , sinir bozucu durumlarla karşılaşabiliyoruz.1 gün içinde teknosaya 5 kez değişim için gidip geldiğimi bilirim:peeposad:.Ama yukarıdaki arkadaşımızın linkindeki klavye sıradan bir ürün değil.Asus klavye konusunda çok iyidir.
Valla arastirdikca insan kararsiz kaliyor kimide akko gibi markalari öneriyor bilemedim bilindik marka ve onun servisi daha garanti olur gibi düşünüyorum 6 yıllık bloody b120 var onla idare ediyorum oda bazen tuşları algilamamizlik yapmaya başladı o yüzden mekanikmi yoksa optik mekanikmi galiba ilk ona karar vermem gerkicek

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Önermem. YD alabilir misiniz?

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Ben kullanıyorum ve çok memnunum.
Klavye ses + hissiyatı çok güzel.
Özellikle de aydınlatması beni daha çok tatmin etti

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mehmet
Önermem. YD alabilir misiniz?
Valla hocam yd ney bilmiyorum ama marka fark etmez aslında ama garantili birsey istiyorum dilim yandi xpg den bilindik markaya kayıyor aklim o yüzden tam boyut ve bilek destekli birsey arıyorum birde switchleri kaliteli olmalı tek istediklerim bunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Valla hocam yd ney bilmiyorum ama marka fark etmez aslında ama garantili birsey istiyorum dilim yandi xpg den bilindik markaya kayıyor aklim o yüzden tam boyut ve bilek destekli birsey arıyorum birde switchleri kaliteli olmalı tek istediklerim bunlar
yurtdışı yani. Ayrıca bütçeniz nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mehmet
Bunun kırmızı anahtar lisini almaliyim yoksa kahverengi anahtarlisimi ve cok değişik bir klavyeye benziyor bu sessiz klavye seviyorum bu arada cherry mx lerde red arıyorum bu arada
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günlük isler ve oyun ağırlıklı olarak kullanıcam hangisini secmem mantıklı olur yani

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Brown al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,076