Neler Yeni

Bu sene sınav olur mu?

rainbowgamer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
umut yiyen
Hocam oda iyi bir şey ölmeler azalsında ne olursa olsun.1 yıl maskeli gezmeye razıyım.
Hocam zaten 30k vakayla okullar açılmayacak hatta 30bin için sınav yapmaya korkarlar.Aşı konusuna gelelim dünyaya dağıtılma süresine bakarsak zaten daha 3 4 ay 30k vaka ile devam edicez.Aşı geldiğinde ise %100 etkili bir şey yaptıklarını düşünmüyorum ? Daha hafif atlatmamız ölümleri azaltacak en azndan fakat dünya sağlık örgütü kabul etti mi bilmiyorum onlar ne derse o

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,392
İsim
Selman
Yaw 9. Sınıfa geçtim.Bu kadar zor olamaz.Bide biz bütün sınavları olduk.Ortalamam 95 di hep.60 a düştü.
Aynısını ben de yaşadım.Gerçi daha yazılılar okunmadı ama her an BRUH olma ihtimalim çok yüksek.Daha Sayısal sınavların nerdeyse hiçbirini olmadık,o halde bile aşırı zordu.

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Öncelikle birden 30000 kişi hasta olmaya başlamadı aslında bayadır öyle. Sınavlara gelirsek bence olur gibime geliyor çünkü o zamana aşı Türkiye'de yaygınlaşabilir ve konu olarak uzaktan eğitimle öğretilen konuların soruları zorlayıcı olmaz.
nE?
Zorlayıcı olmaz mı?
Gelin edebiyat hocam, tarih hocam, kimya hocam ve biyoloji hocamla bir konuşun isterseniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,792
Üyeler
142,027
Son üye
fatma çetin
Top Bottom