Neler Yeni

Bu SSD nin olayı nedir?

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Kaira Bilgic
OEM ürün ne demek oluyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

M2 daha iyi değil mi?
Orijinal ürün üreticisi, başka bir firma için parça, ekipman veya başka bir ürün üreten imalatçı firmadır. Örneğin, Acme firması IBM firması için bilgisayar kablosu ürettiği zaman Acme "orijinal ürün üreticisi" firma olmaktadır

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
Biri m2 biri SATA3 de ondan ve sana söyle söyleyim aradaki kalite farkını dağlar denizler kadar SSD de Samsungdan şaşmayacaksın eğer bütçe düşük değilse.
Katılıyorum bende 970 evo plus aldım üzmez diye düşünüyorum

Zednax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Zed
Biri m2 biri SATA3 de ondan ve sana söyle söyleyim aradaki kalite farkını dağlar denizler kadar SSD de Samsungdan şaşmayacaksın eğer bütçe düşük değilse.
İyi ama M2 SSD sata3 ten daha iyi değil mi? Biri M2 olmasına rağmen sata3 olandan ucuz.

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
İyi ama M2 SSD sata3 ten daha iyi değil mi? Biri M2 olmasına rağmen sata3 olandan ucuz.
Ama diğer marka bilinmedik kronik sorunu varsa başını ağrıtabilir tabi m2 daha iyi ama başka bir marka bulursan daha iyi olur

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Türkiyede samsung kadar bilinmiyor.

SSD lerde veya belleklerde görünürde olmadığındandır :), yoksa Kingston belleklerin çoğunda hynix vardır, SSD lerde de Hynix bellekler vardır ama tabii millet görmediği için falan bilinmiyor gibi geliyor :).

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
SSD lerde veya belleklerde görünürde olmadığındandır :), yoksa Kingston belleklerin çoğunda hynix vardır, SSD lerde de Hynix bellekler vardır ama tabii millet görmediği için falan bilinmiyor gibi geliyor :).
Benim küçükken kurcaladığım RAM lerde de hynix yazıyordu Kingston adı altında Hynix çok bilinmese de aslında çoğu ssd nin belleğinde.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Hynix dünyanın sayılı bellek üreticilerindendir, SSD konularına yazdığım zamanlar önerirdim bu ürünü. OEM ürünlere güvenebilirsiniz genel anlamda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,162
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom