Neler Yeni

Bulk sonucu ve form durum

mssrxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Batuhan
aga bence fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla kas kütlende var gibi yağ oranını düşürüp ona göre bir programa girersen cidden birşeyler basarabilirsin ege fitnessin antrenman programlarını ve diyet programını tavsiye ederim antrenman işkence gibi çok yorucu geçiyor ama kısa sürede yüksek faydalar gördüm ben
Yavaştan baslamıstım devam ettiricem gibi aga yaz bitimine doğru da salarım muhtemelen

ParlaMert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Mert
8 aylık süre. 62 kg başlangıç / 81 kg güncel.
Her açıdan bakarsak gelişim nasıl? Yağ oranım arttı farkındayım. Düşürsem hatlarım daha çok belli olacak şekilde kütle var mı yoksa biraz daha kütle mi ekle dersiniz?
Dostum iyi kilo almissin , yaş boy kaçtı

OrnFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berkant Mercan
Helal olsun dostum, çok güzel kilo almışsın. Sana tavsiyem, 1 aylık bir definasyon yapman. Mesela şu an günlük 300 gr tavuk göğüsü, 4 yumurta, 2 ölçek protein tozu, 200 gr pirinç, 3 dilim ekmek gibi bir programın varsa, bu programı biraz değiştir. Protein miktarını aynı tut veya biraz artır, ancak pirinci 100 grama düşür ve sadece spordan önce karbonhidrat al. Diğer zamanlarda karbonhidratı tamamen kes. Fıstık ezmesini seviyorsan, her gün mutlaka bir kaşık ye. Bu dediğimi 3 ayda bir yılda 3 kez olcak şekilde yapabilirsin.

mssrxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Batuhan
Bende 62 kilodayim yas26 kilo alamıyorum.
Ek supplment vs aldinmi , beslenme düzeni paylaşabilir misin ?
Belli bir beslenme düzenim yok günde 4 öğün sabah yumurta 4 tane onun dışında 12 / idmandan önce / idmandan sonra öğün olarak yapabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Helal olsun dostum, çok güzel kilo almışsın. Sana tavsiyem, 1 aylık bir definasyon yapman. Mesela şu an günlük 300 gr tavuk göğüsü, 4 yumurta, 2 ölçek protein tozu, 200 gr pirinç, 3 dilim ekmek gibi bir programın varsa, bu programı biraz değiştir. Protein miktarını aynı tut veya biraz artır, ancak pirinci 100 grama düşür ve sadece spordan önce karbonhidrat al. Diğer zamanlarda karbonhidratı tamamen kes. Fıstık ezmesini seviyorsan, her gün mutlaka bir kaşık ye. Bu dediğimi 3 ayda bir yılda 3 kez olcak şekilde yapabilirsin.
Şu an 1 aylık bi definasyona giricem hocam haklısınız. Biraz yağ oranım düşerse hatlar belli olur mu özellikle göğüs

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Emre Özçelik
Yavaştan baslamıstım devam ettiricem gibi aga yaz bitimine doğru da salarım muhtemelen
abi sporu dıyorsan salma bodyden sıkıldıysan muaythaıya falan git hayatımın en iyi kararlarından birisidir muaythai çok faydasını gördüm okudugum lise meslek lisesiyle yan yana meslek lisesinide bilirsiniz bazı öğrencileri tuhaf tiplerdir 3 yıldır cok işime yaradı muaythai xD

Top Bottom