Neler Yeni

Burçlar gerçekte var mı?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Normalde dinimiz İslam'da var ama şimdiki gibi değil. Mesela bu hafta zengin olacak burçlar gibi değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine de araştırıyorum şimdi, yanlış bilgi vermekten korktum.
Baktım uygun değilmiş. Hocam Moderatör varsa yukarıdaki mesajımı silebilir mi?

images (17).jpeg

Zechion

80+ Silver
Hocam yanlış bilgi sahibisiniz dikkatli araştırmanızı öneririm dinimizde burçlarla alakalı herhangi bir şey yoktur.
Zaten burçlar gibi değil. Sadece farklı bir hali. Fakat dinimizde gök hareketlerinin etkilediği geçmektedir.

Baktım uygun değilmiş. Hocam Moderatör varsa yukarıdaki mesajımı silebilir mi?
İlahiyat mezunu hocam kuranda geçtiğini iletmişti. Fakat astronomi mi yoksa astroloji mi tam olarak hatırlamıyorum. Fakat bununla ilgili bir ayet olduğunu söylemişti.

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Ben burçlara inanmam ama kendi burcuma bakarım. Çoğuda doğru çıkar. Mesela şu şu özelliği vardır der ve bende de o özellik var. Yanlışıda var tabii ki. Siz burçlara inanır mısınız? Burçlar bilimsel bir şey mi?
inan değil

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Zaten burçlar gibi değil. Sadece farklı bir hali. Fakat dinimizde gök hareketlerinin etkilediği geçmektedir.

İlahiyat mezunu hocam kuranda geçtiğini iletmişti. Fakat astronomi mi yoksa astroloji mi tam olarak hatırlamıyorum. Fakat bununla ilgili bir ayet olduğunu söylemişti.
Ben de hafız kuzenime sordum evet var dedi. Astroloji olarak geçiyor diye biliyorum. Sadece yanlış yazmaktan korktum çünkü bunun da günahı var ç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,726
Üyeler
158,173
Son üye
Marko pasax
Top Bottom