Neler Yeni

Comnet'e Geçiş Sürecim ve Aldığım Değerler

RaMo55

80+
1673212343794.png

Hayırlı olsun Dostum.
İyi bir modem ile iç tesisat kaynaklı da sorun yaşamazsan memnun kalırısn.

500 Mbps paket
Telegram ve facebook gruplarına katılmanızı öneririm

Berke123

80+ Bronze
cennet diye okuyup tıkladım hayal kırıklığına uğramadım değil

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Samet Mustafa Aktaş

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
cennet diye okuyup tıkladım hayal kırıklığına uğramadım değil
cennete geçiş sürecim diye okudun da bide inanıp tıkladın mı ASODOPGKSAOPFHKGPSOFHKAPSOFDKJHAS

Berke123

80+ Bronze
cennete geçiş sürecim diye okudun da bide inanıp tıkladın mı ASODOPGKSAOPFHKGPSOFHKAPSOFDKJHAS
merak ettim olm adam nası bi kafa yaşıyor diye yani birisi cennete geçiş sürecim ve aldığım hediyeler diye konu açıyosa harbi eğlenceli şeyler anlatıp dalgaya vuruyodur falan dedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

merak ettim olm adam nası bi kafa yaşıyor diye yani birisi cennete geçiş sürecim ve aldığım hediyeler diye konu açıyosa harbi eğlenceli şeyler anlatıp dalgaya vuruyodur falan dedim
ha evet bu arada değerleri de hediyeler diye okudum :D

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut

malum kişiyi fazla mı izledin olm nasıl bu kadar yanlış okuyabilirsin OPJASDFPOGHJDFPHOJADOPHJDFSOPHJAFOPHJKADOPH koptum gece gece :kekw:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba;
Bir abonenin kalan gün sayısı 180 günün üstündeyse arkadaşlık kodundan ücretsiz hizmet süresi kazanamaz.
Bilginize.

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Samet Mustafa Aktaş

thekg34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
KG
Merhabalar, COMNET fiyat olarak çok çekici geliyor ayrıca altyapı sorgulamada 1000mpbs çıkıyor. Şu an TURKNET kullanıyorum TURKNET altyapı sorgulamam 100 mbps ve ayrıca paketimde 100mbps fiber ve download hızım stabil olarak 100-110 çıkıyor testte. Fakat COMNET in yorumlarına baktığımda müşteri hizmetleri ile ilgili çok sıkıntılı durumlar var. Eğer iss değişip comnete geçersem 100mbps yi stabil olarak alabilir miyim ? kafamda deli sorular...

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Merhabalar, COMNET fiyat olarak çok çekici geliyor ayrıca altyapı sorgulamada 1000mpbs çıkıyor. Şu an TURKNET kullanıyorum TURKNET altyapı sorgulamam 100 mbps ve ayrıca paketimde 100mbps fiber ve download hızım stabil olarak 100-110 çıkıyor testte. Fakat COMNET in yorumlarına baktığımda müşteri hizmetleri ile ilgili çok sıkıntılı durumlar var. Eğer iss değişip comnete geçersem 100mbps yi stabil olarak alabilir miyim ? kafamda deli sorular...
Bina içi sisteminiz iyiyse alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri konusunda ise mesaj kayıt sistemi var, maksimum 5 dk içerisinde dönüş sağlıyorlar o konuda sorun yaşamadım

Top Bottom