Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Connectgame Yılbaşı İndirimleri

Oceanut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Serhat Gültekin
Dareu A950 Pro aldı arkadaşım fakat driver'ını kuruyorsunuz, bilgisayarı yeniden başlatıyor ve uygulamayı açtığınızda bağlı cihaz bulunmadı hatası alıyorsunuz. Bunu yaşayan ve çözen var mı?

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Ministreak ve streak65 arasında çok fark var mı sizce bende ministreak almayı düşünüyorum
Farklı klavyeler. Ministreak'ın klavye düzenini daha çok sevsem de Streak65'in low profile switchleri benim daha çok ilgimi çekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dareu A950 Pro aldı arkadaşım fakat driver'ını kuruyorsunuz, bilgisayarı yeniden başlatıyor ve uygulamayı açtığınızda bağlı cihaz bulunmadı hatası alıyorsunuz. Bunu yaşayan ve çözen var mı?
Bu garabet problem ile karşılaşınca biraz hevesim kaçtı ne yazık ki. Yahu sevgili Çinli gardaşlarım, şunu bi düzeltin be. Ben her seferinde yazılımı açabilmek için:
Dil Ayarları -> Yönetici Dil Ayarları -> Biçimler -> Biçim: İngilizce(Amerikan) yapmak ve yazılımı kapatıp açmak zorunda mıyım yaa?
Neyse bu problemi de aştıktan sonra yazılım reis ile karşılaşıyoruz.

sahinozer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Şahin
Farklı klavyeler. Ministreak'ın klavye düzenini daha çok sevsem de Streak65'in low profile switchleri benim daha çok ilgimi çekiyor.
Düz 950 pro aldım umarım o yazılım sorununu yaşamam.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Samet Sarı
İade konularında falan çok şikayet vardı o yüzden çok düşündürdü ama 2 günün sonunda yinede dareu a950 proyu almaya karar kıldım inşallah bozuk gelmez pişman olmam

EmreJAckb

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
EmreTopal
Bende 4 k aldım

Ama hesap açmadan aldım ins gelir

Son düzenleme:

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Samet Sarı
Bende 4 k aldım

Ama hesap açmadan aldım ins gelir
hayırlı olsun hocam gelmeye gelirde umarım bozuk yada sıkıntılı ürün gelmez ilk defa bu siteden aldım bende baktım 19 sayfalık konuda herkes a950 proyu öneriyor alayım dedim zaten kablosuza geçmek istiyordum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,073
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom