Neler Yeni

CS 2 Seçkin Hakkında Bilgi ??

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
kanka cs 2 seçkine indirim geliyor mu peki
aynen bende soracaktım unuttum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. soru cevap: Uzun vadede parası çıktığı için değer
2.soru cevap: haftada 1 kez, 1 kasa ve silah skini veya grafiti alabiliyorsun değeri şansına göre gelir
3. evet alırsın.
bende seçkin var. oyunda seviye atladığında kasa çıkartma sprey sprey olarak 4 tane ürün sunuyor bundan 2 tanesini bedavaya seçip alıyorsun envantere geliyor. ancak her seviye atlamanda değil mesela seviye atladın ya ödülü aldın sonra sana 3-4 gün veya daha sonrasında tekrar seviye atlarsan ödül veriyor yani oturup 2 günde 6 tane ödül alamıyorsun öyle bir sistemi var umarım doğru anlatabilmişimdir :)
ben kasa kesin seçiyorum skin de silaha ve görünüşe göre alıyorum yoksa beğendiğim bi sprey varsa onu seçiyorum.
1- değer
2- deadmach atarsın
3- kısa vadede çok para bekleme ama alırsın
adam akıllı oyun zevki için seçkine değer
level için taktik falan yok ama ölüm maçında daha rahat level atlarsın
3. soru alırsın ama çok zor şanslı değilsen ortalama haftada 1-2 dolar alıyosun sen hesapla kaç haftada alıcağını
sizce direk rdr 2 almak mantıklı mı ?
yoksa cs2 den para biriktirmek mi ?

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
Bence cs oynamayı seviyorsan ondan da kasıp zamanla biriktirerek alabilirsin biraz sürebilir ancak hemen almak oynamak istiyorsan sana kalmış istediğin gibi yap.

Gloxy

80+ Bronze
aynen bende soracaktım unuttum

sizce direk rdr 2 almak mantıklı mı ?
yoksa cs2 den para biriktirmek mi ?
valla rdr2 60 dolar olmuş, epicden indirim falan beklesen daha karlısın kasa ile yapılacak bir iş değil o, çok şanslıysan güzel bir drop düşerse 20 dolarlık falan oda çok düşük ihtimal şanslıysan 2-3 ayda anca alırsın. Rutin 1-2 dolarla gidersen alman 1 yıldan uzun sürer

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
valla rdr2 60 dolar olmuş, epicden indirim falan beklesen daha karlısın kasa ile yapılacak bir iş değil o, çok şanslıysan güzel bir drop düşerse 20 dolarlık falan oda çok düşük ihtimal şanslıysan 2-3 ayda anca alırsın. Rutin 1-2 dolarla gidersen alman 1 yıldan uzun sürer
Mevsimsel indirimlerde 20 dolar oluyor hocam zaten 60 dolar verilmez

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,158
İsim
pcustasi1
hocam yani her hafta kasa kesin geliyor skin yada grafitide şansa mı geliyor doğrumu anladım ?
Yanlış bilgilendirme olmasın eğer bi kaç maç atarsan kasa açılıyor yoksa açılmıyor diye biliyorum yani oyuna haftada en az 4-5 saat ayırması lazım.

bada4434

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Bayram Fırat
3 hafta önce bana 11 dolarlık p2000 skini vedri ondan sonraki haftada 1.5 dolarlık skin verdin yani kısaca şansın varsa parayı 2 ayda bile çıkarrısın

kanka cs 2 seçkine indirim geliyor mu peki
yok

Gloxy

80+ Bronze
Yanlış bilgilendirme olmasın eğer bi kaç maç atarsan kasa açılıyor yoksa açılmıyor diye biliyorum yani oyuna haftada en az 4-5 saat ayırması lazım.
yok ya 1-2 saatte ortalama oynasa rahat alır kasayı

Mevsimsel indirimlerde 20 dolar oluyor hocam zaten 60 dolar verilmez
şansına bağlı ya ama ortalama 1 dolar diye hesapla kafanda

Top Bottom