Neler Yeni

CS:GO vs Valorant, neden?

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Emre
Ben artik aralarinda fark goremiyorum, en bastan cs'yi savunmama ragmen. Kitle desen CS'de Ruslar Valorant'ta Turkler. Anti-Hile sistemi vs. de umrumda degil artik. O kadar fazla kendini gelistirme arzusu olmayan, cahil insanlar ile(belki de yas ortalamasi daha dusuk oldugu icin) dolu ki 2-3 mac girince nefret ediyorsun, CS desen ayni ..... laciverti.

Arkadaslarin ile girmessen her iki oyunun da oynanmasinin mantigi yok. CS faceit gir daha iyi, valorant icin de faceit tarzi saglam bir platform kurulursa valorant'in o kisminda daha keyifli maclar gecer. Kisacasi birini salmislar cayira digerini mevlam kayira.

Bence bu tarz oyunlarin kalitesi oyuncu kitlesinin iyi olmasi ile esdegerdir . Kaliteli oyun yaptiktan sonra guzel oyuncu kitlesi olmasa digerinin hicbir onemi yok...

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,120
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Şu konuyu görünce Fortnite VS PUBG kapıştırması yapan cahiller aklıma geldi. Neymiş PUBG daha gerçekçiymiş Fortnite çizgi filmimsiymiş o yüzden PUBG daha iyiymiş. Ya böyle bir saçmalık olabilir mi? Aynı şey bu konu için de geçerli. CS:GO grafiği gerçekçi. Ya abicim yabancılar bu krateri karşılaştırma kapsamına almıyorlar bile niye bizim türk oyuncular böyle? Kim hangi oyunu oynarken zevk alıyorsa o oyuna oy versin bu kadar basit yok gerçekçiymiş yok sahteymiş yok başka bir şeymiş. Ben PUBG'yi de seviyorum Fortnite'ı da ikisi arasında seçecek olsam Fortnite derim çünkü oynarken eğlendiğim oyun o. CS:GO vs Valorant'ta CS:GO derim çünkü 15 yıldır CS oynuyoruz CS fanlığı var. Yeni oyuna karşı ön yargımız olacak tabii. Ama artık şu karşılaştırmayı bırakın yeter.

Gerçek CS oyuncuları yeniliği pek sevmez.

Kim hangi oyunda eğleniyorsa o oyunu seçecek. Şu tür saçma fanboyluk yapılacak kriterler eklenmeyerek sevdiğiniz oyunu seçmeniz lazım.
Bak bakalim mesajimin basinda ne yazip sonra bence diye ne eklemisim..
Mesaj otomatik birleştirildi:

csgoda topluluk sunucuları var

csgo kazandı
Harbiden topluluk sunuculari >

Besim Tibuk

80+ Gold
Cs ama artık yenilik yapmalılar.
Yıllardır aynı, aynı, aynı!

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,898
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113