Neler Yeni

CSGO 2 MADALYA 2 BROŞ ve 600 saat 3 lobiden 2 si lobiye alıyor

zamzom

80+
Merhabalar

CSGO MADALYAM AZ OLDUGU İÇİN LOBİYE PEK DAVET EDİLMİYORUM BU DURUMDA HESAP ALMAK MI JETON OPERASYON VE BROŞ ALMAK MI?

Son düzenleme:

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Celal Can
Çok bir şey anlamadım, ama mm takılma devri bitti bence. Direkt faceit devamke.

zamzom

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkçesi ne kanka bunun
kanka hesabı yeni sanıyorlar oysaki değil sadece 40lvl e kasıp madalya alınıyor ya ondan fazla yok diye karşıya da o tarz rakip geleceğini sanıyorlar csgo tayfası anlar diye çok detay belirtmedim.

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hesap almak riskli. İlk maili veya ilk harcanan kartın son 4 hanesini bilen veya ilk girilen CD keyi bilen çok rahat geri alabiliyor. İster mobil guard kur ister bütün bilgileri değiştir farketmez.
Steam kullanıcıyı dolandırıcılara karşı korumak için uğraşmış, hesap satışında mağdur olmayın diye değil. Bu sebeple Steam, hesap satışını yasak kabul ediyor.

Ayrıca alınan hesapta 1 sene önce bile hile kullanılsa overwatcha düşme ihtimali olur. Tabii satıcılarda bunu söylemez.

O parayla operasyon ve turnuva madalyaları alıp Steam profilini güzelleştirmen daha mantıklı olur. Tabi bitmiş operasyon bileti almaktansa yeni gelecekleri alsan daha iyi olur. Hem yatırdığın parayı katlarsın.

zamzom

80+
Çok bir şey anlamadım, ama mm takılma devri bitti bence. Direkt faceit devamke.
faceit de direkt dust2 maçı aratamıyorum ben sadece o haritada şu an zevk alıyorum diğer haritalar pek sarmıyor beni tercih meselesi profesyonel de olacak değilim sonucta çoğu kişi hemen yargılıyor peh dust2 globali gibisine de napayım hacı yani o haritada keyif alıyrosam orda oynuyorum yani o kişileri garipsiyorum bu şey gibi x kahvesinde okey oynamaktan gayet keyif alıyorken y kahvesine gidip neden okey oynamıyorsun der gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesap almak riskli. İlk maili veya ilk harcanan kartın son 4 hanesini bilen veya ilk girilen CD keyi bilen çok rahat geri alabiliyor. İster mobil guard kur ister bütün bilgileri değiştir farketmez.
Steam kullanıcıyı dolandırıcılara karşı korumak için uğraşmış, hesap satışında mağdur olmayın diye değil. Bu sebeple Steam, hesap satışını yasak kabul ediyor.

Ayrıca alınan hesapta 1 sene önce bile hile kullanılsa overwatcha düşme ihtimali olur. Tabii satıcılarda bunu söylemez.

O parayla operasyon ve turnuva madalyaları alıp Steam profilini güzelleştirmen daha mantıklı olur. Tabi bitmiş operasyon bileti almaktansa yeni gelecekleri alsan daha iyi olur. Hem yatırdığın parayı katlarsın.
çok teşekkürler tavsiyeler için evet operasyon jetonları olanları görüyorum nasıl alıyorlar merak ediyordum deneyeceğim.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,481
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Merhabalar
CSGO 2 MADALYA 2 BROŞ ve 600 saat 3 lobiden 2 si lobiye alıyor uzun süredir bilgisayarım yoktu bilgisayar almadan önce de main hesabımı banlatmıştım o zamanlar makro programı kullanıp oto sprey gibiydi.

Şimdi kendi hesabımı açmıştım baya oldu 2021 madalyası ve 2022 madalyası var 600 saati var oyun falan almışım baya rainbow ets den cs ve baya bi oyun var şimdi diyorum buna 3-4 broş daha mı alsam 200-300tl ye yoksa 6-7 madalyalı bi csgo steam hesabı mı alsam 400 ile 1000tl arasına 7-8 "yıl" madalyalı hesaplar var alıp onlarla daha çok insanın benle oyuna dahil olmasını sağlayabilirim.

Rütbem le-suprem arası git gel yapıyor 360hz de monitör var dust2 boyz gibi bir şeyim işten sonra direkt maç ararım yani e insan ister istemez çok oynayınca iyi oynamaya başlıyor hızlı ordadır diye düşünp cıkıyorsun adam profile bakıyor aa bu hiledir kesin damgasını yapıştırıp alttan küfür ediyor ilk başta komik ve ego tatmin edici bir şey gibi geliyordu ama şimdi lobiye de bazıları dışlama yapıyor 2 madalyası var at diye borş alsam o kısım madalya kısmı dolu gözükür oyunun saatiin gizledim steamden 600 olsa ne gerçi olmasa ama çoğu kşi benle girince karşıya da madalyası az ola adam gelicek sanıyor ama bu tez yanlış çok kez girdim oyuna 8 madalyalı hesabım da vardı pc bozulmadan 2 sene önce karşıya yeni açılmış 7-8lvl hesaplar gelebiliyordu güven faktörüm de baya yüksek karşıma iyi rakipler geliyor fazlacada arkadaşım oldu yani 100 e yakın steam 22lvl sizce 3-4 brş alıp hesabı dolu göstermek mi yoksa parayı basayım 2017 2018 2019 2020 2021 2022 tarzında bol madalyalı hesap mı almak?
600 saat lem normal cok iyi degilki

zamzom

80+
600 saat lem normal cok iyi degilki
supreme global de olup düşüyorum örneğin cuma günü sup girdim pazar günü global oldum hafta içi tekrar le ye gerileyebiliyorum rakibe göre ben de biliyorum kanka çok iyiyim demiyorum ki karşı rakip hile oldugumu saıyor veya lobiye almıyor çok madalyam yok diye. napayım dyei sordum ama hesap almak da pek mantıklı değil gibi geri alıyorlarmış

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Eren
Çevirisi var mı arkadaşlar

zamzom

80+
Çevirisi var mı arkadaşlar
Güncelledim yazıyı kısacası oyundan anlayanlar direkt zaten uzun cevap atmış da neyse madalya ve güven faktörü ilişkisi arasında olan bir durumdan dolayı madalyası olmayan hesapla girince karşıya da yeni hesap geleceğini sananlara nazaran bir atıfta bulunup yeni hesaba broş madalya vs almak mı madalyalı hesap mı almak daha iyi olur diye soru sormuştum ama sanırım broş almak daha mantıklı 7-8 yıl madalyası olan krallar bazen çağırıyor giriyoruz gayet keyifli hilesiz maç geçiyor ama bazıları öngörülü yaklaşıyor bilmediği halde işte biliyor gibi güven faktrü lobinin düşer sanıyor.

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
çok teşekkürler tavsiyeler için evet operasyon jetonları olanları görüyorum nasıl alıyorlar merak ediyordum deneyeceğim.
Rica ederim. Geçmiş operasyon biletlerini alsanda jeton veriyor ama bronzda kalıyor, elmasa yükseltemiyorsun. Yenileri alıp görev yaptıkça hem hediyeler alıyorsun hem jeton seviye atlıyor. Mesela önceki operasyonu 130 a aldım operasyonda kazanılan yıldızlarla 50 adet kasa aldım tanesi en düşük 6 TL yi gördü. Şuan kur farkından dolayı kasalar iyice değerlendi 37 TL civarı.
Bu operasyon kasaları oyun içinde stop olarak düşmüyor bu sebeple piyasada azaldıkça değer kazanıyor. Operasyon kasalarının benzerini oyun içinde düşürüyorlar o yanıltmasın.
Turnuva biletlerinde ise verdiği jeton haricinde efsane aşamasına çıkacakları, çeyrek/yarı ve finale çıkacakları tahmin etmen isteniyor. Her tutturduğun aşama için turnuva kasası kazanıyorsun. Tabi hepsini tuttursan bile kâr büyük olmuyor anca 3 5 yıla değerleniyor.
Bu kasalarda oyun içinden düşmediğinden sürekli değer kazanıyor.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhabalar

CSGO MADALYAM AZ OLDUGU İÇİN LOBİYE PEK DAVET EDİLMİYORUM BU DURUMDA HESAP ALMAK MI JETON OPERASYON VE BROŞ ALMAK MI?
Aslında güzel hesabın var sana denk gelmişlerdir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar

Ben bu hesabı zamanında 1k satamadım.
Steam LwL 117.
+5yıl hesap.
1-2 ay sonra Cs 5yıl jeton eklenecek.
+2150k saat
En son bıraktığımda Suprem di.
+ Özelleştirilmiş Profil.

Counter-Strike: Global Offensive
PUBG: BATTLEGROUNDS
Cities: Skylines (Full DLC)
Far Cry 5
Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Chernobylite
The Forest
Euro Truck Simulator 2 (Full DLC)
Call of Duty: WWII
Dying Light
Friday the 13th: The Game
Arma 3
Need for Speed™ Payback
Metro 2033 Redux (Full Seri.)

1665671288714.png

Son düzenleme:

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,481
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
supreme global de olup düşüyorum örneğin cuma günü sup girdim pazar günü global oldum hafta içi tekrar le ye gerileyebiliyorum rakibe göre ben de biliyorum kanka çok iyiyim demiyorum ki karşı rakip hile oldugumu saıyor veya lobiye almıyor çok madalyam yok diye. napayım dyei sordum ama hesap almak da pek mantıklı değil gibi geri alıyorlarmış
Söyle arkadas edin rankim iyi olsa yoldaşlık ederdimde bu ara oynayisim les mouse sens cross degistim 2 haftadir düzelmedi yaz tatilinde 240 saatte silver 1den keles 2ye kastim yoldastafa nova 2dn gecen hafta cift kelese çıktım önemli olan arkadaş bulmak her globelde adam akilli oynamiyor dun ukraynali globellerle girdim Türk dmgler ezdi bizi ses bile kasmiyordu adamlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,786
Üyeler
154,124
Son üye
nitto
Top Bottom