Neler Yeni

Digitürk İnternet nasıldır???

Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mehmet
Suan comnete geçtim ve memnunum hocam. Eger geçmeye yakışanı ve merak ediyorsanız söyleyin mesaj olarak detaylı cevap yazabilirim.
hocam sizce iyi mi? vodafone berbat bişe zaten pcnin ethernet kablosu 130u bile desteklemiyo 100mbps alıyom pcden kabloyuda değişmem lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Serkan karakaya
hocam kaç aydır kullanıyorsunuz? indirme hızları nasıldır?
Suan 2 hafta oldu. Benim evin kablosu kötü ve internet kutusuna mesafem 130 metre olmasına rağmen 32 mbit alıyorum. Bilenlere sordum alabileceğim maks hızı aliosun dediler. Ki buda ii bisey internetimi kıskanırlar. Konumum kötü olduğu için suan 30 mbit Dow 10 mbit up load alıyorum. Zaten turkcel maks 50 verebiliriz demislerdi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam comnet i de hiç duymadım şimdi duymadığım internete bulaşmak çok kafama yatmadı açıkçası , sonuçta kontrat imzalıyorum ve geri dönüşü bana pahalıya patlayabilir
Taahhüt yok taahhütsuz beğenmezsen iptal edebilirsin zamanında kullandım ben sıkıntısı yoktu data center firması zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Serkan karakaya
hocam sizce iyi mi? vodafone berbat bişe zaten pcnin ethernet kablosu 130u bile desteklemiyo 100mbps alıyom pcden kabloyuda değişmem lazım
Hocam en iyi yanı 1 3 6 12 aylık alabiliosun . Eger çok takintiliysaniz 1 aylık alin bakın derim. Hoşunuza giderse ona göre uzun alırsınız. Netspeede 35 mbite 350 veriyorum suan 100 mbitlik pakete 200 veriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suan 2 hafta oldu. Benim evin kablosu kötü ve internet kutusuna mesafem 130 metre olmasına rağmen 32 mbit alıyorum. Bilenlere sordum alabileceğim maks hızı aliosun dediler. Ki buda ii bisey internetimi kıskanırlar. Konumum kötü olduğu için suan 30 mbit Dow 10 mbit up load alıyorum. Zaten turkcel maks 50 verebiliriz demislerdi
Kıskanırlar değilde kismamislar olcakti

Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mehmet
Hocam en iyi yanı 1 3 6 12 aylık alabiliosun . Eger çok takintiliysaniz 1 aylık alin bakın derim. Hoşunuza giderse ona göre uzun alırsınız. Netspeede 35 mbite 350 veriyorum suan 100 mbitlik pakete 200 veriyorum
tamam hocam sağolun şuanki netin sözleşmesi bitsin bi denicem teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Serkan karakaya
tamam hocam sağolun şuanki netin sözleşmesi bitsin bi denicem teşekkürler
Hocam geceniz zaman dönüş yapın 2 müze indirim veriolar. 365 günlük paket aldım kodu kullandım 1 ayda hediyesi vardi. 2mizede yararlı olur. Geçmeyi düşünürseniz geri dönüş yapabilirsiniz

Ekler

• Screenshot_20240428_222201_Comnet.jpg
    Screenshot_20240428_222201_Comnet.jpg
    517.4 KB · Hit: 15
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mehmet
Hocam geceniz zaman dönüş yapın 2 müze indirim veriolar. 365 günlük paket aldım kodu kullandım 1 ayda hediyesi vardi. 2mizede yararlı olur. Geçmeyi düşünürseniz geri dönüş yapabilirsiniz
tamam hocamda 3aydan fazlaydı sanırım sözleşme biraz bekleticem

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Serkan karakaya
tamam hocamda 3aydan fazlaydı sanırım sözleşme biraz bekleticem
Tamam. Bide şey deneyebilirsiniz. Bi ara comneti arayıp taahhüt öncesi iptal için ceza bedelini karsilayabiliyorlarmi. Eger olursa bosa beklemez olursunuz. Zaten bir firmayı iptal edip diğerini açtırmak ücretli oluyor. 300 lira açtırma ücreti aldılar.kurulumumu kendim yaptım ondada ücret vardı. Anlamanız henüz kapanmadan bir. Comnet müşteri temsilcileri görüşürken sizin için daha hayırlı olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mehmet
Tamam. Bide şey deneyebilirsiniz. Bi ara comneti arayıp taahhüt öncesi iptal için ceza bedelini karsilayabiliyorlarmi. Eger olursa bosa beklemez olursunuz. Zaten bir firmayı iptal edip diğerini açtırmak ücretli oluyor. 300 lira açtırma ücreti aldılar.kurulumumu kendim yaptım ondada ücret vardı. Anlamanız henüz kapanmadan bir. Comnet müşteri temsilcileri görüşürken sizin için daha hayırlı olur.
tamamdır hocam bigün ararım söylerim teşkkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

adamın konusun işgal ettik biz konuşuyoz buneya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,249
Üyeler
149,867
Son üye
mert185