Neler Yeni

Dini kesim hakkında ki düşüncelerim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
😂😂😂😂😂😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç güleceğim yoktu GSODHWODBSOJDOA bune? Sana burdan yazmakla uğraşamam lütfen bana instagramdam ulas tek tek belgeleri kaynakları hepsini sana atacağım @testosteronenes
Neden uğraşamazsın ? İnstagram olunca klavye değişmiyor

Bana kalırsa argümanların zayıf,yalandan olduğu ve linç yememek için yaptığını düşünüyorum.

Ne bu Instagram'a çekme çabası? Buraya atın hepimiz görelim.

Ona değil ; senin İnstagram'dan gerçek isim soyismini alıp ; Cimer'e yazacak . Ya da savcılığa verecek :D
Gerçek isim ve soy isimle yapılan yazışmalar da ; cezai süreç başlıyor da ondan :D

Benim bir amcam vardı . Bunun aynı mahalleden arkadaşı var . Cumhurbaşkanıyla alakalı tartışmışlar Facebook ' da . Adam Harun amcamı savcılığa vermiş :D Ortada küfür yok hakaret yok cumhurbaşkanına hakaretten garibim Harun amcam gider durur mahkemeye süreç 3 yıl sürdü :D 3 yıl sonra bir cacık olmadı :D Tabi 3 yıl boyunca gidip geldiğiyle kaldı yani D:

Sana olan cevabım da şu konum bir zahmet incelersin :D

Son düzenleme:

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Kankam şimdi şöyle, eğer çoğunluğu müslüman olan bir topluma gelip de ezanı yasaklıyorum bundan sonra ezan Türkçe okunacak denilirse Allah demek yasaklanırsa, kuran öğreten öğrenen hapse atılır hatta asılırsa, insanların takkelerine sarikalarina örtülerine karışır alır atarsa, şapka takmayani asarsa, çarşafla mücadele haftalari duzenlenirse bu insanlar tabii ki de sevmez daha bir cok şey var bunlar aklıma gelenler. Ayrıca ezanın Türkçe olmasında şöyle bi soru takılıyor kafama, madem ezanı Türkçe'ye çevirdiniz hayyal essela haydi namaza kelimeleri çevrilip de hayyal el felah kelimesi neden haydi kurtuluşa diye çevrilmedi? Felah yani kurtuluş kelimesi neden çevirilmedi bu da ilginç bir soru

Bunları burda tartışmak yorucu oluyor isteyen İnstagram dan ulaşsın @testosteronenes
Yazdıklarının neredeyse hepsi palavra.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Allahtan bak bu kalemi yaratan bir insan ; kalemi insan yarattığına göre ; Allah var ateizm çöktü demedi buna da şükür:D hiç değilse araya bir şeyler serpiştirmiş
Sanki mahallede racon kesiyor söylemlere baksana Mustafa Kemal müslüman olmasa bile %90'ından fazla bir kesiminin müslüman olduğu bir ülkede kitle yönetimi yapacak kadar akıllıydı. Bildiğin hakaret etmiş üstteki arkadaş.
1662742425637.png

Sanki mahallede racon kesiyor söylemlere baksana Mustafa Kemal müslüman olmasa bile %90'ından fazla bir kesiminin müslüman olduğu bir ülkede kitle yönetimi yapacak kadar akıllıydı. Bildiğin hakaret etmiş üstteki arkadaş.Alıntıyı görüntüle

Muhafazakar ümmetçi / Türk İslam sentezi / kültür silsilesine mensup ; her bireyin onundan sekizinin dokuzunun inandığı şeyler bunlar !
Ufacık bir tansiyon artsın ; sözlü münakaşa da .. bu savların söylendiğini görmeyen insan yoktur yani .

burada açıkça belirttim zaten okuyabilirsiniz neden böyle oluyor .

Son düzenleme:

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Ona değil ; senin İnstagram'dan gerçek isim soyismini alıp ; Cimer'e yazacak . Ya da savcılığa verecek :D
Gerçek isim ve soy isimle yapılan yazışmalar da ; cezai süreç başlıyor da ondan :D

Benim bir amcam vardı . Bunun aynı mahalleden arkadaşı var . Cumhurbaşkanıyla alakalı tartışmışlar Facebook ' da . Adam Harun amcamı savcılığa vermiş :D Ortada küfür yok hakaret yok cumhurbaşkanına hakaretten garibim Harun amcam gider durur mahkemeye süreç 3 yıl sürdü :D 3 yıl sonra bir cacık olmadı :D Tabi 3 yıl boyunca gidip geldiğiyle kaldı yani D:

Sana olan cevabım da şu konum bir zahmet incelersin :D

sen ciddi misin HSADJSANDJKLASDAS siz manyaksınız ha cidden.

Yazdıklarının neredeyse hepsi palavra.
ok.

bir insan bu kadar cahil olabilir...

Neden uğraşamazsın ? İnstagram olunca klavye değişmiyor

Bana kalırsa argümanların zayıf,yalandan olduğu ve linç yememek için yaptığını düşünüyorum.
telefondan giriyorum, forumla instagram bir değil boşu kes.

Sanki mahallede racon kesiyor söylemlere baksana Mustafa Kemal müslüman olmasa bile %90'ından fazla bir kesiminin müslüman olduğu bir ülkede kitle yönetimi yapacak kadar akıllıydı. Bildiğin hakaret etmiş üstteki arkadaş.Alıntıyı görüntüle
?

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
Farklı inançlara, dinlere saygısızlık.
sen ciddi misin HSADJSANDJKLASDAS siz manyaksınız ha cidden.

ok.

bir insan bu kadar cahil olabilir...

telefondan giriyorum, forumla instagram bir değil boşu kes.

?
Cahil diyenin google searchtan edindiği kulaklıktan dolma bilgilerle konuşan bir ergen olması dışında sorun yok neyse kardeşim hayatında başarılar Atatürk düşmanlığınada devam edebilirsin (y)hatta binlerce sene önce senle alakası olmayan bir coğrafyada yaşayan zeki bir arap bedeviyi, hayatını borçlu olduğun ve bu borcu sana çok yakın bir tarihte veren seninle aynı ırktan olan atana tercih edebilirsin. (y)

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Uygunsuz Dil
Cahil diyenin google searchtan edindiği kulaklıktan dolma bilgilerle konuşan bir ergen olması dışında sorun yok neyse kardeşim hayatında başarılar Atatürk düşmanlığınada devam edebilirsin (y)hatta binlerce sene önce senle alakası olmayan bir coğrafyada yaşayan zeki bir arap bedeviyi, hayatını borçlu olduğun ve bu borcu sana çok yakın bir tarihte veren seninle aynı ırktan olan atana tercih edebilirsin. (y)
sen kimsin benim değerlerime hakaret ediyorsun it. Hangi yazdığım şey kulakdan dolma cahil seni? ha söyle

José Mourinho

80+ Silver
Kanka bende bu aralar shorts ta çok fazla Atatürk düşmanı görüyorum. Yok neymiş efendim camileri ahır yapmış ezanı türkçe yapmış bilmemme.
Ülkemde kendi öz iradem ile bile nefes alamayacağız zamanlar olurdu Atatürk olmasaydı. Bunların zaten mantığına göre ülke mülke hak getire sadece islam islam islam. Ülke olmasın islam olsun mantığı🤡 (en kısa hali bu)

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Kanka bende bu aralar shorts ta çok fazla Atatürk düşmanı görüyorum. Yok neymiş efendim camileri ahır yapmış ezanı türkçe yapmış bilmemme.
Ülkemde kendi öz iradem ile bile nefes alamayacağız zamanlar olurdu Atatürk olmasaydı. Bunların zaten mantığına göre ülke mülke hak getire sadece islam islam islam. Ülke olmasın islam olsun mantığı🤡 (en kısa hali bu)
yapmadı mı xd

ulan adamın yaptığını söyleyen de düşman olmuş. Tapın arkadaşım TAPIN

bağnazlar.

cehaletinizle mutluluklar, iyi uykular :giggle::giggle::giggle:

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom