Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
939
İsim
Baran Çelik
Rütbe belirtmemis, bütün üyeler herhalde. Çünkü 100 tane sistemi alacak silver, Gold ve plat adam çıkmaz.
Mesela ben olsam Bronze şartı koyardım. Böylece herkes Bronze olmak için ugrasirdi, aktiflik bayağı bi artardı.
Yalnız bütün üyeler demek genel olarak herkes demek. Yani sırf pc yi almak için foruma üye olanlar mutlaka olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkan Sel
İlk kez sistem alacam da formdan paylaşıyorum dediği yine itopya olacak değil mi ?

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,621
İsim
Heath Ledger

mnyks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Eren kırmızı
Keyfini çıkarmaya çalış düşündükçe canın sıkılabilir. Bu nedenle salla gitsin. 👍
Knk canını sıkma alsın Bi kere keyfini almaya bak ben eski sistemi 2k zararına satım fiyatlar düştü diye. Hiçte üzülmedim aksine sevindim çünkü milet pc alabilecek sala gitsin anlayacağın

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Yalnız bütün üyeler demek genel olarak herkes demek. Yani sırf pc yi almak için foruma üye olanlar mutlaka olacaktır.
Ben 1 sene önce kayıt oldum ama hala Bronze bile olamadım nasıl olacak o iş :)

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,188
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Foruma özel olmayan sistemleri alanlarda foruma üye olmayan çok kişi var. Üye olma şartı olursa güzel olur işte forumun üye sayısı artar ve aktiflik çoğalır.

Nawstyle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
şehmus şenses
Abdullah bey sizi instagramdan 2-3 aydır takip etmekteyim bu vesile ile forum'unuza üye oldum. takip ettiğim süre boyunca DA olarak ciddi şekilde indirimler yaptırdınız Takipçiniz olarak teşekkürü size bir borç bilirim. Çıkacak olan sistemi kuşkusuz direk satın almaya çalışacağım inşallah. Keşke daha erken tanıyıp takip etseydim sizi kusuruma bakmayın lütfen. Sevgiler

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Knk canını sıkma alsın Bi kere keyfini almaya bak ben eski sistemi 2k zararına satım fiyatlar düştü diye. Hiçte üzülmedim aksine sevindim çünkü milet pc alabilecek sala gitsin anlayacağın
Valla katılıyom sana, 2060 lı G3 sistem var bende kaça giderse gitsin yeter ki ben uygun fiyata bilgisayar toplayayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Güven
İlgilendiği Kategoriler
Gaming PC-Birleşenler-Toplamak
Instagram
hsanguven
Steam
Alcatraz.
Facebook
HasanGuven
Artık İnsanlar Sistemi Rahat bir Şekilde Alabilmeli .🙏

mnyks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Eren kırmızı
Foruma özel olmayan sistemleri alanlarda foruma üye olmayan çok kişi var. Üye olma şartı olursa güzel olur işte forumun üye sayısı artar ve aktiflik çoğalır.
Öyle olacağını sanmam çünkü herkes üye olur. Üye sayısı yüksek olur ama aktiflik azalır ki bu da güzel Bi görüntü oluşturmaz

Top Bottom