Neler Yeni

El Capitani ne kadar beklerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Guler
Arkadaslar oncelikle merhabalar, 20.04.2020 tarihinde 570753 siparis no lu siparisim hala siparis onaylandi kisminda gozukuyor daha montaj bile baslamamis. Sizce kac gunde elime ulasir? Siparisi eline gecenlerin siparis no lari nelerdir?

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Minimum 1 hafta daha beklersin.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,070
İsim
Sarp Yılmaz
En az 17 gun ne demek, iptal etmek istesem parami iade ederler mi hemen
ya dostum mis gibi bilgisayarı bulmuşsun böyle bir zamanda bu fiyata ve o aldığın fiyat bitti her şey daha da pahalı oldu yani azıcık beklemek bu kadar zor olmamalı eğer acil işin yoksa beklemen gerek. kaybetmeni istemem elindeki fırsatı. siparişi vermişsin işte bekle biraz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Guler
ya dostum mis gibi bilgisayarı bulmuşsun böyle bir zamanda bu fiyata ve o aldığın fiyat bitti her şey daha da pahalı oldu yani azıcık beklemek bu kadar zor olmamalı eğer acil işin yoksa beklemen gerek. kaybetmeni istemem elindeki fırsatı. siparişi vermişsin işte bekle biraz.
Corona bitcek bize pc gelmeyecek sirf bu yuzden soyledim pc can sikintisindan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim adamlara biraz hak tanı
Koronadan dolayı ürün yok
Yoğunluk çok
Montajı driverı var
Sürer biraz
Driverleri ben kurmuyormuyum

Veunes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan aşık
Bende dün siparişte bulundum 17 gün içinde gelir diye düşünüyorum ki bu çok iyi bir süre bir çok insan yöneldi bu sitelere birden ve sokağa çıkma yasağını da sayarsan adamların işi hayli yoğun ve bu tatlı bekleyiş az dayan

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,070
İsim
Sarp Yılmaz
Corona bitcek bize PC gelmeyecek sirf bu yuzden soyledim PC can sikintisindan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driverleri ben kurmuyormuyum
yani bir sürü sipariş var ve tabii ki geç gelicek yan iptal falan etmekle sakın uğraşma az sabret ve emin ol Korona bitmeye yaklaşmadı bile maalesef Korona aşısı bulunmadan bitmeyecek.

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
Ben 19 nisanda sipariş verdim çarşamba montaja girdi önümüzdeki hafta elime ulaşır diye düşünüyorum. Seninki de haftaya montaja girse en geç diğer hafta eline ulaşır. Bu kadar beklemişsin sistemlere de zam gelmişken iptal etmeye değmez.

Top Bottom