Neler Yeni

Epic Games İndirim Listem

murat95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Murat Zorlu
Arkadaşlar 2025 yılına kadar Xbox game pass'e sahibim. Listemdeki bazı oyunlar game pass içinde mevcut. Bu oyunları oynamış deneyimlemiş arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Alma diyecekleriniz neler?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-12-16 130825.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-16 130825.png
    106.4 KB · Hit: 94,898

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
2042 yerine, bf 5 öneririm

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
Kağan UĞURLU
Whatch dogs ve borderlans 3 için bende düşünüyorum alsam mı diye?

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Berat Erkuş
Arkadaşlar 2025 yılına kadar Xbox game pass'e sahibim. Listemdeki bazı oyunlar game pass içinde mevcut. Bu oyunları oynamış deneyimlemiş arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Alma diyecekleriniz neler?
RDR 2 öneririm.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
2 sene önce bf 5 daha iyiydi ama Videoyun, Ferit abi vs. Bf2042 şuan güncel haliyle topladığını söylüyor. Bence de aşırı iyi bir oyun.
oyunu 2 defa hevesle indirip oynamak istedim ikisinde de hüsrana uğradım

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Bf 2042 iyi mi şimdi? Bu arada insurgency sandstorm ekle o sepete 40 lira zaten dursun kütüphanede

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Yusuf Özdemir
Vallahi mı ben son 1.5 ayda 80 saat oynadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

The last of us ve alan wake 2 çok iyi hikayesi var çok iyi oyunlar evet ama bence şahsi fikrim o paralara online oyunlar alabilirsiniz. İnsurgency, Battlefield... Gerçi sende bunlar vardı değil mi? Lütfen yanlış anlamayın. Bence 1000 lira alan wake için çok. Dying light dying light alabilirsiniz. Ama gerçi doların zamlanma ihtimali de var. Bende alsam mı lan acaba alan wake 2?
Adama yardımcı olalım dedik kendi kafamızıda karıştırdık.

Son düzenleme:

Sparshtum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Soylu
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü pc
Reis sepet kalite kokuyor :) Enis Kirazoğlu 2 hafta önce lords of the fallen'ı eleştirdiği bir video yapmıştı, ona bir bakıp yeniden düşünmenizi tavsiye ederim.

destrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
destrox
Assassin's creed valhalla ve mirage alma. O ikisi yerine Odyssey al çok daha kaliteli bir oyun. Dead Island 2 çok kötü bu arada Dying light 2 eklemişsiniz zaten dl2 oynadıktan sonra yüzüne bakmazsınız onun almayın onu da.

Hatta Odyssey gamepass de varmış direkt hiçbir Ac almayın gamepass üzerinden Odyssey oynayın, oynadıktan sonra diğer ac oyunlarının yüzüne bakmazsınız zaten çok sönük kalıyorlar yanında.

heraishere

80+ Bronze
Watch Dogs'un tüm serisini ofnamış birisi olarak yapıyorum bu yorumu. Oyun yurt dışında absürt bi fiyatlandırma ile satılıyor. 70 dolar edecek bir oyun değil bana göre. Oyunun dinamikleri aşırı kötü. Hikayesi eh işte idare eder. Tüm watch dogs oyunlarında belki düzelmiştir diye deneyimledim. Alınacak bir oyun değil bana göre.

Top Bottom