Neler Yeni

Evkur’dan gaming pc almak?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
https://www.evkur.com.tr/darkflash-aquarius-RGB-intel-9100f8gb240ssd4-gb-1050tifdosrgbgaming-PC bilgisayardan anlayan arkadaşlar bakabilir mi bu PC parçaları güncel tarih mi yoksa eski tarihli parçalar mı birde taksitli alacağım o yüzden evkurdan bakıyorum yada önerdiğiniz PC var mı evkur olmak şartı ile teşekkürler 🙏
Dostum evkurdan çok kez bilgisayar almış biri olarak yazıyorum bunları buraya kazıklanmadığım bilgisayar kalmadı evkurdan bilgisayar tarzı şeyler almayın aldırmayın çok fazla kazık yersiniz yani buraya önceden evkurdan aldığım şeyleri ve bana söylenilenleri yazsam çok uzun sürer ve üzücü şeyler bunlar ne olursa olsun almayın aldırmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Beytullah Sarı
Dostum evkurdan çok kez bilgisayar almış biri olarak yazıyorum bunları buraya kazıklanmadığım bilgisayar kalmadı evkurdan bilgisayar tarzı şeyler almayın aldırmayın çok fazla kazık yersiniz yani buraya önceden evkurdan aldığım şeyleri ve bana söylenilenleri yazsam çok uzun sürer ve üzücü şeyler bunlar ne olursa olsun almayın aldırmayın
Teşekkürler bu gün mağazaya gittim Allah tan almamışım burası geldi aklıma yoksa almıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alacaksan PC butceni belirle ve konu acip yardim iste biz sana dizeriz istedigin yerden
Teşekkür ederim 🙏

SlimShady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Faruk Tahta

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,627
İsim
Eren Yeager
Teşekkürler bu gün mağazaya gittim Allah tan almamışım burası geldi aklıma yoksa almıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim 🙏
Dostum gerçekten güven bana 4 5 defa bilgisayar aldım hepsinde de kazıklandım eğer detayını merak ediyorsan anlatabilirim tabi ama uzun sürer yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Beytullah Sarı

polo44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Özgür Aydeniz