Neler Yeni

Furylevel Z1 Fiyatını hak ediyor mu? (Satın aldım)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
Küçük bir mouse mu acaba ele oturuşu nasıl?Bende düşünüyorum da elim büyük küçük mouse lar olmuyor rival 3 boyutundan küçük olmamalı.

Bulut1111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut Çağıl
Orta - Büyük eller için uygun, yani 18 - 21 cm bir el için gayet ideal boyutlarda. Uzunluk ve yükseklik olarak Rival 3 den fazla, genişlik olarak biraz az.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küçük bir mouse mu acaba ele oturuşu nasıl?Bende düşünüyorum da elim büyük küçük mouse lar olmuyor rival 3 boyutundan küçük olmamalı.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Sercan SAYİT
Furylevel markasını araştırayım dedim marka bile değil youtube içerik üreticisiymiş, geçmişte Rampage ile işbirliği yapmış. Ürünün videosuna da baktım da o mouse altına yazdırdığı Not Paw 3395 SE dediği modeli alırım en azından arkasında bir şirket ve ithalatcı var.

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Arkadaşlar Furylevel'in çıkarmış olduğu Z1 mouse'u satın aldım ve elime ulaştı. Nays ile 1100 Tl'ye geldi sizce değer mi?

- PAW3395 Sensör
- Huano Transparent Blue Shell Pink Dot Switch
- BK3633 MCU (Beken)
- 450 Mah Batarya
- 54 GR Ağırlık
Önerir misiniz? Alınır mı sizce?

Bulut1111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut Çağıl
Furylevel markasını araştırayım dedim marka bile değil youtube içerik üreticisiymiş, geçmişte Rampage ile işbirliği yapmış. Ürünün videosuna da baktım da o mouse altına yazdırdığı Not Paw 3395 SE dediği modeli alırım en azından arkasında bir şirket ve ithalatcı var.
Furylevel 2013 den beri youtube kanalı. İlk etapta dediğin gibi Rampage ile Fury serisi çıkarmıştı. Şimdi direk kendi markası adı altında çıkarıyor. Y1 klavyesi trendyolda 4.8 puana sahipti. Bu arada kıyaslanacak ürün sadece se değil aynı zamanda 20m sorunlu bir switch e sahip. Markaya güvenip güvenmeme konusunda bir şey diyemem fakat şuan piyasa çin markalarıyla dolu zaten ve çoğu sıkıntılı ürünler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerir misiniz? Alınır mı sizce?
Hangi konuda ?

ekhasan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hasan Hüseyin Ekici
Yazan özelliklerine göre fiyat fiyatına bakıldığında öncelikli Seçenekler arasına giriyor bu fare. yapan arkadaşın diğer ürünlerine bakılırsa ki ben hepsini kullandım hepsinden var bende hiçbir sorun yaşamadım ve tam bir fiyat performans ürün olarak geldi elime. bunu denemedik ama alacağız kalite ve fiyat performansı koruyacağını düşünüyorum, deneyeceğiz

Bulut1111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut Çağıl
Yazan özelliklerine göre fiyat fiyatına bakıldığında öncelikli Seçenekler arasına giriyor bu fare. yapan arkadaşın diğer ürünlerine bakılırsa ki ben hepsini kullandım hepsinden var bende hiçbir sorun yaşamadım ve tam bir fiyat performans ürün olarak geldi elime. bunu denemedik ama alacağız kalite ve fiyat performansı koruyacağını düşünüyorum, deneyeceğiz
Bende 10 Farklı model mouse var Z1 iyiki almışım diyorum.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,649
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
inceleme konuma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz