Neler Yeni

Galatasaray-Barcelona

ErenKrgz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Karagöz
Arkadaşlar bu maça bilet almak istiyorum 15 mart günü satışa çıkacakmış 6 arkadaş gitmeyi planlıyoruz biletler ani tükeniyormu yoksa 1,2 saatte olsa satışta kalıyomu tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar bu maça bilet almak istiyorum 15 mart günü satışa çıkacakmış 6 arkadaş gitmeyi planlıyoruz biletler ani tükeniyormu yoksa 1,2 saatte olsa satışta kalıyomu tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim

50k bilet var muhtemelen satışta kalır 5dk ama 6 bilet aynı anda alamayabilrisin.

pilav

80+
ani degil 15 dk gibi bitmişti benimkinde hızlı olmanız gerek

ErenKrgz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Karagöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Çok hızlı olman lazım.
Bu normal TFF maçı değil. :)
Bayağı hızlı olman lazım hatta. :D

FareV

80+ Bronze
kanka herkes passo uygulamasından biletini kendisine alsın sonradan sıkıntı yaşamayın transferler ile alakalı
ondan sonra hangi blok olduğunada fazla takılmayın aynı tribün adından almanız yeterlidir
yani tribün adı aynı olduktan sonra aldığınız koltuğun pek önemi olmaz ona takılmayın

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Bence hızlı tükenecektir

ErenKrgz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Karagöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka herkes passo uygulamasından biletini kendisine alsın sonradan sıkıntı yaşamayın transferler ile alakalı
ondan sonra hangi blok olduğunada fazla takılmayın aynı tribün adından almanız yeterlidir
yani tribün adı aynı olduktan sonra aldığınız koltuğun pek önemi olmaz ona takılmayın
böyleyse sıkıntı olmaz alırız ilk defa gidicem nef arenaya alabiliriz heralde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,119
Üyeler
150,406
Son üye
dasdasfq231asrf
Top Bottom