Neler Yeni

Gamepower Rapid 27'' 1MS / 360Hz / IPS Panel Testi🔥

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
lappelduvide
beyler aoc 240 hz monitör kullanıyorum 360 monitör arayışım var şu an en uygun monitör bu 360 segmentindeki fps oyunları için alınır mı sizce 27 inç olması piksel piksel gösterir mi daha önce 27 kullanmadım hep 24 kullandım

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,749
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bu monitörün fiyatı yakında artar demedi demeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir monitor teknik verilerde iyi diye bu onu alinabilir yapmaz. gamebooster bir monitorun kalite kontrol standartlarindan gecis sureci ve garanti destegi, msi ve asus gibi markalara gore zayif. misal msi 10 urunden 2 fire veriyorsa gamebooster 10 urunden 4 fire verir gibi.
Bu dediklerinin gerçek karşılığı yok sadece senin kurduğun bir hayal ürünü özellikle ASUS' un garanti şikayetlerine bak derim. Hayal görüyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
bir monitor teknik verilerde iyi diye bu onu alinabilir yapmaz. gamebooster bir monitorun kalite kontrol standartlarindan gecis sureci ve garanti destegi, msi ve asus gibi markalara gore zayif. misal msi 10 urunden 2 fire veriyorsa gamebooster 10 urunden 4 fire verir gibi.
Bir monitörü yalnızca markasına bakarak iyi ya da kötü demek tamamen yanlış bir durum. Panel üreticisi sayısı iki elin parmağını geçmeyecek kadar az. Burada onemli olan paneli üreten firma ve hangi markalar ile işbirliği yaptığıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Berkay Demir
Bir monitörü yalnızca markasına bakarak iyi ya da kötü demek tamamen yanlış bir durum. Panel üreticisi sayısı iki elin parmağını geçmeyecek kadar az. Burada onemli olan paneli üreten firma ve hangi markalar ile işbirliği yaptığıdır.
Mesajlarimi anlamak istediigniz gibi anlamaya calismayin markaya bakarak monitor alin gibi bir sey demedim ben. bir monitor pratikte ne kadar iyi olursa olsun kaliteli bir markadan da gelmelidir demek istedim. kaliteli pratik veri + kaliteli marka ikilisi birlikte saglanmali

Panel üreticisi sayısı iki elin parmağını geçmeyecek kadar az.
30'a yakin panel ureticisi marka var

Burada onemli olan paneli üreten firma ve hangi markalar ile işbirliği yaptığıdır.
sadece paneline bakarak bir yorumda bulunamazsin. arka aydinlatma ve markanin saglamis oldugu yazilim destegi de cok onemlidir

Niekl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
nikel kemal
Şahsen bu paraları vermişken sadece ürün almadığımızı ek olarak müşteri hizmetleri ve satın alım sonrası teknik servisinde kalitesini de göz önünde bulundurmanın gerektiğini düşünerek DELL 25" AW2523HF almayı daha mantıklı buluyorum. Buda ürünün teknik detaylarını içeren bir inceleme https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/alienware-aw2523hf Test sonuçlarını bakılırsa gamepower olan daha iyi gibi duruyor ancak dediğim gibi ürünü almak ile iş bitmediği şahsen ileri dönük amaçlı olarka Dell'i tercih ederdim. Burada biraz da marka ismi ve hafifte fan boyluk giriyor diyebilirim :) Alienware ismi daha havalı geliyor :))

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Gönül ister ki evde ki g24f-2 ve HP Omen 25i monitörleri gönderip onlarida test etsin ama monitör olmadan PC bakamam 🥺 teşekkür ederim

Niekl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
nikel kemal
Dell Alienware gibi üst yüksek giriş orta ve yüksek skalasında yüksek kısmına konan markası için 0,5 ms iddiasının boş olması aslında üzücü bir durum.

Abdullah Bey umarım MSI, Asus vb. yeni çıkan 540 hz olan OLED monitörleri inceleme olarak ulaşabilirsiniz, yanlışım yok ise 0,03 ms gibi bir tepkime süreleri olması lazım ki inanılmaz sayılar bunlar. Yurt dışında bu üst düzey monitörler için videolar bulunuyorken birde bizim ülkeden de bu tarz bir içerik çıkarsa çok iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Berkay Demir
Gönül ister ki evde ki g24f-2 ve HP Omen 25i monitörleri gönderip onlarida test etsin ama monitör olmadan PC bakamam 🥺 teşekkür ederim
ikisine ait inceleme var zaten

Ki omen 25i ile r25i-30 zaten neredeyse ayni sey. panelleri ve arka aydinlatmalari ayni. markalarin yapmis oldugu ufak tefek tunelamalar farkli sadece o kadar. bir de yazilim farkli. temelinde ayni sayilirlar. r25i-30'u da abdullah incelemisti

g24f-2 icin de hardware unboxed var

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
ikisine ait inceleme var zaten

Ki omen 25i ile r25i-30 zaten neredeyse ayni sey. panelleri ve arka aydinlatmalari ayni. markalarin yapmis oldugu ufak tefek tunelamalar farkli sadece o kadar. bir de yazilim farkli. temelinde ayni sayilirlar. r25i-30'u da abdullah incelemisti

g24f-2 icin de hardware unboxed var

Teşekkür ederim de HP Omen 25i de kırmızılar pembe gibi. G24f 2 de kırmızı kırmızı gibi ona takıldım bu aralar. G24f-2 daha canlı HP Omen 25i daha soluk renkli üzüyor beni çok da para diğerlerine göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Berkay Demir
Teşekkür ederim de HP Omen 25i de kırmızılar pembe gibi. G24f 2 de kırmızı kırmızı gibi ona takıldım bu aralar. G24f-2 daha canlı HP Omen 25i daha soluk renkli üzüyor beni çok da para diğerlerine göre
cunku omen 25i kutudan sRGB olarak cikiyor. ayarlardan renk modunu degistirmen gerekiyor

natural sekmesini vivid yap

muratthn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat turhan
gamepower markası bana göre çok sağlam bir sürü çeşit ürününü aldım hiç biriyle sorunum yok Allah asusun eline düşürmesin yeter yani MSI falan bunların markalarına 3-5 bin TL fazladan ödemek yerine farklı markaları tercih etmek en doğrusu benim görüşüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Berkay Demir
Duzeltme yapayim natural ve vivid diye isimlendirme yok Standart ve Native var, default olarak Standart geliyor, onu Native yap. Simdi OSD Menu videosu izledim yanlis hatirliyormusum.

Top Bottom