Neler Yeni

Gamesir Nova Lite Bağlayamıyorum

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Bt ile iphone bağlayamıyorum home+B yaparak nasıl düzelticem

xmajezik

80+
hocam aldınız sanırım kargonuzu h.o :) bende bekliyorum aynı ürünü şuan dağıtımda
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorununuzla ilgilide sanırım sürüm düşürmeniz gerekiyor konusuna denk gelmiştim ama bulamadım

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam aldınız sanırım kargonuzu h.o :) bende bekliyorum aynı ürünü şuan dağıtımda
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorununuzla ilgilide sanırım sürüm düşürmeniz gerekiyor konusuna denk gelmiştim ama bulamadım
Evet aldım kargoyu teşekkür ederim
sürüm düşürme şeyini gördüm ama onlar hep yanlışlıkla yükseltenler. Zaten bağladım sonra ama bu seferde tuşlar algılanmıyor onu çözmeye çalışıyorum

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Bilal
Evet aldım kargoyu teşekkür ederim
sürüm düşürme şeyini gördüm ama onlar hep yanlışlıkla yükseltenler. Zaten bağladım sonra ama bu seferde tuşlar algılanmıyor onu çözmeye çalışıyorum
Ben Bluetooth ile bağlandım.Pcde oynayabiliyorum.Fakat telefonda Minecraft dışında joyistickler çalışmıyor kafayı yedim çözemedim

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Ben Bluetooth ile bağlandım.Pcde oynayabiliyorum.Fakat telefonda Minecraft dışında joyistickler çalışmıyor kafayı yedim çözemedim
Ben mecbur güncellemek zorunda kaldım öyle bağlandı şuan pesi deneyeceğim çözecez bakalım

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Bilal

xmajezik

80+
Ben telefona bağladım Bluetooth la GTA San Andreas oynadım uygulamayı indirdim kol bağlı olduğu halde bağlı değil gözüküyor çözümünü biliyor musunuz ?

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
Ben telefona bağladım Bluetooth la GTA San Andreas oynadım uygulamayı indirdim kol bağlı olduğu halde bağlı değil gözüküyor çözümünü biliyor musunuz ?
Oynatıyorsa kurcalama bence

Top Bottom