Neler Yeni

GencerGaming DA-C2 oyunlarda çökme problemi

jımalya

80+ Bronze
lisansli windown ile alakasi yok zaten o kadar para verip lisans alan bir kisi gormedim ben kimsede sikinti yok keza bende de oyle

Hakank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hakan Koca
İlgilendiği Kategoriler
Programlama
Arkadaşlar öncelikle merhaba da-c2 sistemi alabilen şanslı kişilerdenim ancak sistem oyunlarda belirli bir süre sonra çöküyor ilk başlarda ekran kartı sürücü ile alakalı sanıp ddu ile kaldırıp farklı sürümleri denedim fakat sonuç aynı ve bu konu ile ilgili sorun yaşayan forumda farklı arkadaşlarda mevcut. Bu hafta teslim edilecek sistemler alıcılara ulaştığında şikayetlerin daha fazla artacağını düşünüyorum.
Valorantta sürücü çöktü hatası veriyor 1-2 defada mavi ekran hatası verdi , death stranding de error verip oyundan atıyor.
Ram frekanslarını 3533mhz ye çektikten sonra bugün 1 saat civarı death strandig oynadım bir çökme gerçekleşmedi ancak başka bir arkadaş ( @coder55 ) default mhzde 2133tü sanırsam 1 saat sonunda çökme yaşadığını belirtti .
Forumda anakartını b450 ye yükselten bir arkadaş 3600mhz de sorun yaşamadığını belirtiyor.
Dün gece ramleri memtest86 ile test ettim 3 saat sürdü ancak test sonuçlarında bir problem çıkmadı.
Anakart bios update yaptım whql farklı ekran kartı driveri denedim yeniden windows yükledim ancak 3600mhz de tekrar oynamayı denediğimde 10dk içinde Death Stranding hata verdi.Kendi açımdan 3533mhz de bir çökme olmadı gerçekleşirse bu başlık altında belirteceğim.Sorunun çözümü için @GENCERGAMİNG yetkililerini bu başlığa bekliyorum.

Memtest86 test sonucu:Alıntıyı görüntüle

Oyun çöktüğünde verdiği hata:Alıntıyı görüntüle
Arkadaşımda bu sistemden aldı o da 3533 yapınca çöktüğünü söyledi

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
M. Akif Ibis
Dostum konuyla alakasız fakat sistemi mağazadan mi aldın internetten mi? Benimki henüz kargolanmadı, b450 ile almıştım ben sistemi, gelince test edip bu konu altına yazacağım.

MagicPump

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
ömür ertürk
Dostum konuyla alakasız fakat sistemi mağazadan mi aldın internetten mi? Benimki henüz kargolanmadı, b450 ile almıştım ben sistemi, gelince test edip bu konu altına yazacağım.
internetten aldım ilk stokta, b450 anakart yükseltmesi yapan bir arkadaş 3600mhz de sorunsuz kullandığını söylemişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımda bu sistemden aldı o da 3533 yapınca çöktüğünü söyledi
3600mü yoksa 3533 mü

coder55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
cenk
Lisanslı windows işleri hikaye bios güncellemesi yaptım 3600 mhz ram kullanılamaz bütün oyunlarda patlıyor.3400 lerde kullanıyorum anca

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,235
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İşlemci neydi bu sistemde

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Arkadaşlar öncelikle merhaba da-c2 sistemi alabilen şanslı kişilerdenim ancak sistem oyunlarda belirli bir süre sonra çöküyor ilk başlarda ekran kartı sürücü ile alakalı sanıp ddu ile kaldırıp farklı sürümleri denedim fakat sonuç aynı ve bu konu ile ilgili sorun yaşayan forumda farklı arkadaşlarda mevcut. Bu hafta teslim edilecek sistemler alıcılara ulaştığında şikayetlerin daha fazla artacağını düşünüyorum.
Valorantta sürücü çöktü hatası veriyor 1-2 defada mavi ekran hatası verdi , death stranding de error verip oyundan atıyor.
Ram frekanslarını 3533mhz ye çektikten sonra bugün 1 saat civarı death strandig oynadım bir çökme gerçekleşmedi ancak başka bir arkadaş ( @coder55 ) default mhzde 2133tü sanırsam 1 saat sonunda çökme yaşadığını belirtti .
Forumda anakartını b450 ye yükselten bir arkadaş 3600mhz de sorun yaşamadığını belirtiyor.
Dün gece ramleri memtest86 ile test ettim 3 saat sürdü ancak test sonuçlarında bir problem çıkmadı.
Anakart bios update yaptım whql farklı ekran kartı driveri denedim yeniden windows yükledim ancak 3600mhz de tekrar oynamayı denediğimde 10dk içinde Death Stranding hata verdi.Kendi açımdan 3533mhz de bir çökme olmadı gerçekleşirse bu başlık altında belirteceğim.Sorunun çözümü için @GENCERGAMİNG yetkililerini bu başlığa bekliyorum.

Memtest86 test sonucu:Alıntıyı görüntüle

Oyun çöktüğünde verdiği hata:Alıntıyı görüntüle
Bios güncel mi ? Bios ile alakalı olabilir.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,235
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
A520 anakartlarda VDDP ve VDDG IOD/CCD voltajları açık mı bakar mısınız? Kullanan birisi var ise

MagicPump

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
ömür ertürk
A520 anakartlarda VDDP ve VDDG IOD/CCD voltajları açık mı bakar mısınız? Kullanan birisi var ise
3fb76ab0-f9a1-45cc-b15b-66edca2892dc.jpg

Top Bottom