Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GIGABYTE 23.8" G24F-2 180Hz SS IPS 3399TL!!

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
monitörü bu gün denedim ölü piksel falan yok on numara ama hdmi kablosuyla 144hz den yukarıyı alamıyorum heralde dp kablosu gerek 180 hz almak için doğru mu biliyorum? bir de hangi dp kablosunu önerirsiniz

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Furkan Harmancı
Usta bende ilk monitörüm geldi bugün ölü piksel çıkmadı fakat ben Nvidia kullanıyorum gsync var mı bu monitörde birde displayport 1.2 kablo mu alacağız
Aynı şekilde benimkide sorunsuz sıkıntısız geldi. Ne ölü piksel ne motion blur bildiğim kadarıyla test ettim herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Ben şimdilik yanında gelen hdmi kabloyu kullanıyorum bununla 180hz seçeneği aktif ben 165 hz'e aldım kullanıyorum. Daha önce böyle yüksek hzli bir monitör kullanmadığım için bana inanılmaz akıcı geliyor. Gsync için dp kablo gerektiğini okumuştum ama şimdilik almayı düşünmüyorum. Bir süre sonra almayı düşünebilirim. G-sync için kesin gerekiyormu ondan emin değilim. Monitör menüsünde freesync var ama gsync seçenekler arasında yok.

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Umarım ölü piksel çıkmaz itopya iade için min 3 istyordu galiba

alzisthat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Furkan örnek
Aynı şekilde benimkide sorunsuz sıkıntısız geldi. Ne ölü piksel ne motion blur bildiğim kadarıyla test ettim herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Ben şimdilik yanında gelen hdmi kabloyu kullanıyorum bununla 180hz seçeneği aktif ben 165 hz'e aldım kullanıyorum. Daha önce böyle yüksek hzli bir monitör kullanmadığım için bana inanılmaz akıcı geliyor. Gsync için dp kablo gerektiğini okumuştum ama şimdilik almayı düşünmüyorum. Bir süre sonra almayı düşünebilirim. G-sync için kesin gerekiyormu ondan emin değilim. Monitör menüsünde freesync var ama gsync seçenekler arasında yok.
ben hdmi ile en fazla 144 hz alabiliyorum sebebi ne dostum

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Furkan Harmancı
ben hdmi ile en fazla 144 hz alabiliyorum sebebi ne dostum
Malesef bilmiyorum. Ekran kartı driverını güncellemeyi deneyebilirsiniz. Hdmi kablosunu diğer girişe takıp deneyebilirsiniz. Aklıma farklı bir şey gelmiyor.

Yummeat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
ARKADAŞLAR BU FIYATA DAHA IYISI VARMI? BIRAZDAN MAĞAZADAN ALACAĞIM.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,230
İsim
Ahmet Sevinç
iyi monitör bu fiyat civarlarında kaliteli bir ürün alınır

KatilArap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammet Mustafa Günaltın
arkadaşlar monitör elime ulaştı fakat şöyle bir sorun yaşıyorum ana monitör olarak bağladım eski monitörüm olan ASUS VG245i ise 2. ekran yaptım gigada Hz ayarını 144, 165 ve 180 olarak ayarlıyorum oyuna giriyorum oyuna girdikten sonra Alt+Tab veya oyundan çıkınca Hz ayarı direkt 60a düşüyor daha öncesinde başına gelen oldu mu? Giga için Paugge DP 1.4 VESA sertifikalı DisplayPort kablosu aldım onunla bağladım içinden çıkan HDMI ilede test ettim aynı sorun var

arkadaşlar monitör elime ulaştı fakat şöyle bir sorun yaşıyorum ana monitör olarak bağladım eski monitörüm olan ASUS VG245i ise 2. ekran yaptım gigada Hz ayarını 144, 165 ve 180 olarak ayarlıyorum oyuna giriyorum oyuna girdikten sonra Alt+Tab veya oyundan çıkınca Hz ayarı direkt 60a düşüyor daha öncesinde başına gelen oldu mu? Giga için Paugge DP 1.4 VESA sertifikalı DisplayPort kablosu aldım onunla bağladım içinden çıkan HDMI ilede test ettim aynı sorun var
Monitörde değilde sistemde sorun var gibi geldi bana ama bilmiyorum

Yummeat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
dün akşam aldım beyler şuanlık memnunum.
Ama 180hz'e OC monitöre zarar verebilir mi? çünkü hemen 180hz yaptım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berkay Kısa
1 tane ölü pikselim var ortalara yakın bi yerde ama bazen arıyorum nerde olduğunu. Bana batmıyormuş ölü piksel.

Hasekimam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Muhammet Çelik
Top Bottom