Neler Yeni

Güzel sanatlar lisesine gidilir mi?

User1298

80+
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba. Aklıma takılan soru güzel sanatlara gidilir mi? Müzik yeteneğim var ve puanım biraz kötü. :/ Güzel sanatlara gidilir mi? Gidilirse ne gibi iş imkanları var? Lise. üniversite değil.

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Hocam çünkü öğretmenlerim, babam falan oraya git diyor. Ya da karne ortalamasıyla bir yere gideceğim. Müzik yeteneğim boşa gitsin istemiyorum.
Ogretmenlerinizi dinleyin o zaman, annen ve baban da guzel sanatlara git diyorsa guzel sanatlara git. Ileri de bir grubun olursa beni de unutma olur mu? :D

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser
Yeteneğin varsa kesinlikle git yoksa sen diğer liselerde çürürsün

User1298

80+
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oradan mezun olup beden/görsel/müzik öğretmeni olma şansı var. İlla bir sanat galerisi açmasına gerek yok.
Aynen. Hocam bağlama çalıyorum ama ne tür iş imkanlarım olur? Eğer gidersem? Youtubeda videom var fakat eğer görmek isterseniz özelden söyleyeyim.

JokerAllame

80+ Silver
Hayallerinin peşinden git bizim sınıfta bir kız vardı hepimizin yüzdelik dilimi yüzde 4 tü işte bununda hep resimle alakası vardı. Yazılılardan da kötü alıyordu tutunamadı ve bu yıl güzel sanatlar lisesinde

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İstiyorsan git.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Gelecekte kendini ne olarak görmek istiyorsan sana o kapıları açacak olan liseyi tercih et.

Güzel sanatlara gidilir tabii ki. Bir akrabam ve bir arkadaşım güzel sanatlar lisesi mezunu. Üniversiteyi de güzel sanatlarda okudular. Şimdi biri müzik öğretmeni oldu, diğeri özel piyano dersleri veriyor. Çok da mutlular sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla.

Sevdiğin işi yaparsan senden mutlusu olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,389
Üyeler
140,641
Son üye
EkoG
Top Bottom