Neler Yeni

Hawk alınmaya değer mi?

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Yok kankam alınmaz ya andromeda trendyoldan ve hepsiburada dan yorumlarına baktım fiyatını hiç hak etmiyor diyor çoğu kişi
ya onlar muhtemelen trolldür. bir de onun titreşimli masaj özelliği vardı ya ona çok laf ediyorlar. ben bizzat kullanıcılardan duyduğum kadarıyla rahatlığı sağlamlığı vs. hawk ile aynı ama hawk koltuğu mesela 2 sene sonra da ederinde satabildim. bi sorun olsa mail atıyorsun direk yardım ediyorlar. o markayı deneyimlemedim.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Alınır.

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
ya onlar muhtemelen trolldür. bir de onun titreşimli masaj özelliği vardı ya ona çok laf ediyorlar. ben bizzat kullanıcılardan duyduğum kadarıyla rahatlığı sağlamlığı vs. hawk ile aynı ama hawk koltuğu mesela 2 sene sonra da ederinde satabildim. bi sorun olsa mail atıyorsun direk yardım ediyorlar. o markayı deneyimlemedim.
Hocam valla masaj falan önemli değil 2 haftadır kafayı yiyecem artık koskoca memlekette herkesin sevdiği bi koltuk yok şaka gibi 🤣

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Ses sorunu bende de var çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Hocam valla masaj falan önemli değil 2 haftadır kafayı yiyecem artık koskoca memlekette herkesin sevdiği bi koltuk yok şaka gibi 🤣
Her koltuğun illaki eksiği olur hocam

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,567
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hawk aldırıp da sevmeyen bi insan görmedim. Laf edeni de hawk kullanmamistir 😂

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Hawk kullanıyorum gayet memnunum. Bende ses falan yok. Geriye yatırırken yaslanır vaziyette yatırınca tak diye ses geliyor. Ama kendimi öne çekip yatırdığımda hiç ses çıkmıyor.
O ses herkesde var hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne zamandır kullanıyorsun
2-3 ay önce aldım

Hawk aldırıp da sevmeyen bi insan görmedim. Laf edeni de hawk kullanmamistir 😂
Anlık @freygasm

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
O ses herkesde var hocam

2-3 ay önce aldım
baba o yanında yolladıkları bakım zımbırtısı varya onu aç bi sür her tarafına ses devam eder ama önceki gibi olmaz 6 ayda bi yap onu

knk fazla kafa yorma al bunu nays ile de 4300e geliyo galiba bi sorunun olursa yaz çözelim. bak ses illaki olacak otururken sağa sola veya geriye hareket ettiğinde çıkıntılar olacak ama bunlar ufak şeyler alışırsın

tlablghn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Bilgehan
baba o yanında yolladıkları bakım zımbırtısı varya onu aç bi sür her tarafına ses devam eder ama önceki gibi olmaz 6 ayda bi yap onu

knk fazla kafa yorma al bunu nays ile de 4300e geliyo galiba bi sorunun olursa yaz çözelim. bak ses illaki olacak otururken sağa sola veya geriye hareket ettiğinde çıkıntılar olacak ama bunlar ufak şeyler alışırsın
Valla ya hawk alacak gibiyim ya da thunder pro fab ama genel olarak yorumları falan iyi hawk ın ama YouTube inceleme kanalları koltuğu incelediklerinde yorumlarda hep mağdur kişiler var ya troll ya da ciddi bilemiyorum onu

freygasm

80+ Gold
O ses herkesde var hocam

2-3 ay önce aldım

Anlık @freygasm
:D Hiç koltuk kullanmamış ve ilk koltuğun hawksa memnun olunur tabi ki. Ama ben zamanımın çoğunun geçtiği yerde rahat olmak isterim, iyi de para yatırırım bunun için. 4.5-5 veren adam üstüne 1-1.5koysun ömürlük rahat bi koltuk alsın. Hawk ilk çıktığında piyasada kumaş koltuk yoktu ondan hypeı böyle, sponsor mponsor muhabbetinden de herkesin gözüne sokuldu %80 kesimin ilk koltuğu oldu. Zaten türkiyede de pcyi bile zar zor alıyor insanlar, tek oturdukları koltuk bu olduğu için çok rahat vs diyorlar :D

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
:D Hiç koltuk kullanmamış ve ilk koltuğun hawksa memnun olunur tabi ki. Ama ben zamanımın çoğunun geçtiği yerde rahat olmak isterim, iyi de para yatırırım bunun için. 4.5-5 veren adam üstüne 1-1.5koysun ömürlük rahat bi koltuk alsın. Hawk ilk çıktığında piyasada kumaş koltuk yoktu ondan hypeı böyle, sponsor mponsor muhabbetinden de herkesin gözüne sokuldu %80 kesimin ilk koltuğu oldu. Zaten türkiyede de pcyi bile zar zor alıyor insanlar, tek oturdukları koltuk bu olduğu için çok rahat vs diyorlar :D
ee sen ne diyorsun 1-1.5k koyup alacağı koltuk ne

Top Bottom