Neler Yeni

Hawk Future Kullanan Var Mı?

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
HAWK FUTURE kullanan varsa kumaşının toz toplayıp toplamadığını söyleyebilirse sevinirim siyah almayı düşünüyorumda

KnightDavion

80+ Bronze
Fab V4 kullanıyorum siyah kumaş. Efsane tozlanıyor. Aynı kumaş olup olmadığını Hawk’a danışabilirsiniz. Daha önceden deri de kullandım. Kendi tecrübelerime göre kumaş koltukların hepsinin daha hızlı kirleneceğini ve tozlanacağı söyleyebilirim. Alınır mı alınır ama bu fiyata değil.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fab V4 kullanıyorum siyah kumaş. Efsane tozlanıyor. Aynı kumaş olup olmadığını Hawk’a danışabilirsiniz. Daha önceden deri de kullandım. Kendi tecrübelerime göre kumaş koltukların hepsinin daha hızlı kirleneceğini ve tozlanacağı söyleyebilirim. Alınır mı alınır ama bu fiyata değil.
açık gri olanı var en iyisi o ozaman kumaş olarak deride alınırda yazın sorun yaratır terletme v.s

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
V4 almayı düşünüyorum memnun musun

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,985
İsim
Mert Can Ergün

KnightDavion

80+ Bronze

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
HAWK FUTURE kullanan varsa kumaşının toz toplayıp toplamadığını söyleyebilirse sevinirim siyah almayı düşünüyorumda
Future Dark deri olanı kullanıyorum kumaş hakkında fikrim yok

bth_nn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Şahin
Dostum Fab V1 kumaş olanı var,arkadaşlarda siyah var bende gri var toz tutmuyor şahsen gayet kaliteli.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
Dostum Fab V1 kumaş olanı var,arkadaşlarda siyah var bende gri var toz tutmuyor şahsen gayet kaliteli.
Kimi tutuyor diyor kimi tutmuyor diyor anlamadim valla ben future alicam normalde siyah dusunuyom ama toz tutacaksa ya grisini yada derisini almayi dusunuyom

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Benimki Fab V1, yani beyaz olanından. Toz tutup tutmadığını anlayamıyorum pek :D Deri düşünmeyin bile bence

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Furkan
Benimki Fab V1, yani beyaz olanından. Toz tutup tutmadığını anlayamıyorum pek :D Deri düşünmeyin bile bence
siyah düşünüyom futurenin ama toz tutarsa rengi falan değişir kötü olur. hani bina dairesi pek toz olmazda genede oluyor yerler filan ister istemez. ama yinede siyah renginin değişmesini de istemem ondan siyah coal veya gri arasında kaldım

Top Bottom