Neler Yeni

Hp Omen Encoder 6YW75AA Alınır mı?

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
Ben bu klavyenin Brown switch olanından sipariş verdim. Cuma veya c.tesi elime ulaşacak yorum ve incelemelerine baktığımda herkes çok öneriyordu o yuzden aldım bakalım gelince göreceğiz

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Ben Red Switch modelini aldım. Hatta şuan ondan yazıyorum. Keycapler çok iyi yumuşak kaydırmak bir hissiyatı var. Işıkları oldukça kuvetli gündüzleri bile bir sorun yaşamıyorum. Tam Boy lazımsa bakmadan alın geçin. GPN teknolojiden aldım 3 güne geldi. Kendi YouTube kanalıma inceleme videosu attım. İlk başta bir ses yoktu ama 1 hafta kullanım sonucu CTRL E W R Space gibi tuşlarda yay sesi duymaya başladım. Kulaklık takılı olduğu için sorun değil öyle aman aman yüksek bir seste değil biraz hızlı sert basıp çekince geliyor anca.

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
Ben Red Switch modelini aldım. Hatta şuan ondan yazıyorum. Keycapler çok iyi yumuşak kaydırmak bir hissiyatı var. Işıkları oldukça kuvetli gündüzleri bile bir sorun yaşamıyorum. Tam Boy lazımsa bakmadan alın geçin. GPN teknolojiden aldım 3 güne geldi. Kendi YouTube kanalıma inceleme videosu attım. İlk başta bir ses yoktu ama 1 hafta kullanım sonucu CTRL E W R Space gibi tuşlarda yay sesi duymaya başladım. Kulaklık takılı olduğu için sorun değil öyle aman aman yüksek bir seste değil biraz hızlı sert basıp çekince geliyor anca.
Birkaç yerde bilek desteği olmadığı için bilekte ağrı yaptığı söyleniyor sizin bileginizde bir ağrı vs yapıyormu klavye ?

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Birkaç yerde bilek desteği olmadığı için bilekte ağrı yaptığı söyleniyor sizin bileginizde bir ağrı vs yapıyormu klavye ?
Önce ki klavyemde bilek desteği vardı ama ben kullanmıyorum. Bileğimde elimde bir ağrı yaratmadı. Tabi kişiden kişiye değişebilir durum. Bir de ben gördüğüm kadarıyla içerisinden tuş çıkarma aparatı ile sticker çıktığını görmüştüm bende çıkmadı.

Top Bottom