Neler Yeni

HP Victus 16 S0018NT / Ryzen 5 7640HS + RTX 4060 Panel Testi 🔥

furk4nn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Aydemir
MODEL ETİKETİ:
Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ NOT: Panel test sonuçları başlıkta belirttiğimiz aynı donanım özellikli sürüm için geçerlidir, markalar aynı cihazda sadece ekran kartı farklılığında bile farklı bir panel kullanabiliyor.

PANEL TEPKİ SÜRESİ:
Alıntıyı görüntüle

PANEL RENK ÖLÇÜMÜ:
Alıntıyı görüntüle

PANEL MAX. CANDELA:
Alıntıyı görüntüle
Msi g244f e2 1ms gtg diye satılan en ugun fiyatlı monitörlerden var onu test eder misin abi

Froxy78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
MODEL ETİKETİ:
Alıntıyı görüntüle

ÖNEMLİ NOT: Panel test sonuçları başlıkta belirttiğimiz aynı donanım özellikli sürüm için geçerlidir, markalar aynı cihazda sadece ekran kartı farklılığında bile farklı bir panel kullanabiliyor.

PANEL TEPKİ SÜRESİ:
Alıntıyı görüntüle

PANEL RENK ÖLÇÜMÜ:
Alıntıyı görüntüle

PANEL MAX. CANDELA:
Alıntıyı görüntüle

ViewSonic 24" VX2428 monitör için test gelir mi​

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Secretboy
Bu espor da düşük gecikme baya önemli ya Zowie saf oyuncu monitörleri satıyo acaba onların ne kadar gecikme değeri var merak ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf
MODEL ETİKETİ:
Alıntıyı görüntüle

PANEL TEPKİ SÜRESİ:
Alıntıyı görüntüle

PANEL RENK ÖLÇÜMÜ:
Alıntıyı görüntüle

PANEL MAX. CANDELA:
Alıntıyı görüntüle
Abi lenovo legion r25i-30 testi yapabilirmisin

Fantastiktürk

80+ Bronze
1ms olsa nolur sRGB değeri baya düşük. Asus a15 2023 (R7/4000)modelide gelir mi başkan?
Aynen öyle. İnsanlar tepki süresine bakmış sadece ama hem yavaş hem de renk olarak tam.anlamıyla ÇÖP bir cihaz. Şöyle anlatayım:
Bugün alacağinız en ucuz LCD monitör dahi 1996'da çikmış standart olan sRGB gamutunun %99'unu kaplar. Bu ise %57'de. Bugün standart bir kullanıcı bilgisayarı kullanırken %90 sRGB içeriklere bakıyor. Yani bu laptopta renkler cansız ve soluk gözüküyorm
Bence kesinlikle MSI G274QPF-QD modeli gelmeli. Globalde bile testi nerdeyse yok denecek kadar az ama kendisi forumda da çok tercih edilen konuşulan bir model. Testi gelirse muhteşem olur
G274QPF-QD bolca incelendi hocam. QD olmayan versiyonu incelenmedi.
Asus vg27aq3a modeli gelirmi başkan biliyorum çok monitor var ama yapacağından eminim
Tepki süresi testi yok o yapılabilir ancak parlaklıği aşırı düşük olduğu için büyük çoğunlukla kötü bir model, o parayı etmez.
Eline sağlık bu kadar detaylı bir şekilde gerçek inceleme yaptığın için internette zaten çoğu sitede hp victus modelleri için 9ms yazıyordu ortalamasını almışlar galiba onlarda Acer ‎Nitro XV272UVbmiiprzx Monitör (UM.HX2EE.V23) bu monitörü inceleme fırsatınız varsa incelemenizi bekliyorum
Bunun incelemesi var zaten hocam:
(Evet TR'deki U V ile bu incelemedeki U KV aynı model.)
Bizzat kullanıyorum ve Çin, Kore, Tayvan dahil internetteki tüm incelemelerini okudum. Sana özelden kendi incelememi göndereyim.
BenQ ZOWIE XL2566K için binlerce kişi bekliyoruz sonuçları.
Onu çok özel yapan DyAc özelliğini Abdullah Abi bu cihazla ölçemez ve zaten o model test edildi çoktan.

ViewSonic 24" VX2428 monitör için test gelir mi​

VX2428 özellikle görüntü kalitesi olarak çok sınıfta kalmiş bir model. İncelemesi mevcut:
Bu espor da düşük gecikme baya önemli ya Zowie saf oyuncu monitörleri satıyo acaba onların ne kadar gecikme değeri var merak ettim
Düşük gecikme değil. Zowie'nin tepki süreleri hızlı bir IPS ile aşağı yukarı aynı, biraz daha hızlı. Onu özel yapan DyAc özelliği. Yukarıda attım incelemesini.

Fantastiktürk

80+ Bronze

Gif Man

80+ Gold
VX2428 özellikle görüntü kalitesi olarak çok sınıfta kalmiş bir model. İncelemesi mevcut:
Düz Modeline Göre Pivot Olduğu İçin Ve Ucuz Olduğu İçin Daha İyi Demiştim "j" Modeline Harici Bir Söylem Yapmadım .

Monitörler Aynı Sadece Pivot Özelliği Var .

:peepo1:

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Viewsonic xg2405 modelini ve asus vg249q modelini inceleyebilir misiniz. Çok merak ettiğim uygun fiyatlı monitörlerden.

Palo DAYI

80+ Gold
Aynen öyle. İnsanlar tepki süresine bakmış sadece ama hem yavaş hem de renk olarak tam.anlamıyla ÇÖP bir cihaz. Şöyle anlatayım:
Bugün alacağinız en ucuz LCD monitör dahi 1996'da çikmış standart olan sRGB gamutunun %99'unu kaplar. Bu ise %57'de. Bugün standart bir kullanıcı bilgisayarı kullanırken %90 sRGB içeriklere bakıyor. Yani bu laptopta renkler cansız ve soluk gözüküyorm

G274QPF-QD bolca incelendi hocam. QD olmayan versiyonu incelenmedi.

Tepki süresi testi yok o yapılabilir ancak parlaklıği aşırı düşük olduğu için büyük çoğunlukla kötü bir model, o parayı etmez.

Bunun incelemesi var zaten hocam:
(Evet TR'deki U V ile bu incelemedeki U KV aynı model.)
Bizzat kullanıyorum ve Çin, Kore, Tayvan dahil internetteki tüm incelemelerini okudum. Sana özelden kendi incelememi göndereyim.

Onu çok özel yapan DyAc özelliğini Abdullah Abi bu cihazla ölçemez ve zaten o model test edildi çoktan.

Düşük gecikme değil. Zowie'nin tepki süreleri hızlı bir IPS ile aşağı yukarı aynı, biraz daha hızlı. Onu özel yapan DyAc özelliği. Yukarıda attım incelemesini.
Sırf parlaklık düşük diye kötülemek saçma deyilmi? kendim suan kullanıyorum msiyin qd modelinide kullandım kağıt üzerinde iyi ama bana asusun renkler daha canlı geldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,439
Üyeler
156,328
Son üye
herzog
Top Bottom