Neler Yeni

hyperx cloud 2 alınır mı

Keinz

80+
2200tl fiyat bandında alınır olarak görüyorum. yinede sizede bi sormak istedim bu fiyata bakabilceğim daha iyi bir kulaklık var mı yoksa cloud 2 almalı mıyım mikrofonda benim için önemli

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf Selim A
hayır, alınmaz
bi ses kartı koymuşlar onsuz kullanınca daha sıkıntısız kullanıyorum.
PC değişiminden sonra sorun çözüldü gibi lakin sürücüleri kurmadım.
Sürücüleri kurunca tekrar bozulacağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca çevresel ses desteği kulak içi ulaklıkların yanından bile geçemez
Ses kasmalık bir şey istiyorsan kulak içiler hem daha uygun fiyata hem de daha iyi ses deneyimi yaşadım.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Efe Kırmaz
2200tl fiyat bandında alınır olarak görüyorum. yinede sizede bi sormak istedim bu fiyata bakabilceğim daha iyi bir kulaklık var mı yoksa cloud 2 almalı mıyım mikrofonda benim için önemli
alınır.

Newb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Burak Gürleyen
hayır, alınmaz

Ses kasmalık bir şey istiyorsan kulak içiler hem daha uygun fiyata hem de daha iyi ses deneyimi yaşadım.
Dostum sana zahmet bir kactane link atabilir misin? Bende ariyorum kulaklik
Kablosuz kulakustu veya kulakici
Mesela bu olur mu?Linkkk

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf Selim A
Razer dan bir kulaklık önermek isterdim lakin başlangıçta 400-600 TL fiyat bandına çıkan ve hpx cl2 den daha iyi mic. kalitesi sunabilen bir kulaklık şu an neredeyse hpx cl2 nin fiyatını geçmiş durumda

Kulaklık piyasası benim için yok gibi bir şey

Keinz

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır, alınmaz

kulak içi kullanmayı sevmiyorum kulak üstü kulaklık önerisi varsa güzel olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf Selim A
kulak içi kullanmayı sevmiyorum kulak üstü kulaklık önerisi varsa güzel olur
Kullanmadığım bir ürünü önermeyi sevmiyorum lakin gözüme çarpan şu kulaklığı öneri olarak sunayım. https://www.itopya.com/fifine-h8-profesyonel-studyo-referans-kulakligi_u23325

Açıkcası ''Studio kulaklığın gamer kulaklıklara nazaran nasıl bir eksisi var da bu fiyat değişimi yaşanıyor?'' bilmiyorum.

ek olarak ise yine aynı marka bir -harici- mikrofona bakılabilir

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
Kablosuz kulakustu veya kulakici
Mesela bu olur mu?Linkkk
bu kulaklık daha çok fps oyunları için 7.1 fps oyunların da açan yok varsa da bilmediğindendir ben uzun bir süredir c2 kullanıyor eskiyor alıyorum fiyatın da dengi yok bence fps oyunlarında razer v2x usb v2 pro barracuda ve gpx deneme fırsatım oldu bence bu fps oyunlarından hepsinden iyi

bu kulaklık daha çok fps oyunları için 7.1 fps oyunların da açan yok varsa da bilmediğindendir ben uzun bir süredir c2 kullanıyor eskiyor alıyorum fiyatın da dengi yok bence fps oyunlarında razer v2x usb v2 pro barracuda ve gpx deneme fırsatım oldu bence bu fps oyunlarından hepsinden iyi
ve c2 nin olayı ses kartı değil çünkü ses kartı kalitesiz bir şey kulaklık ben ses kartını takmıyorum bile valorant felan oynuyorum cs yıllardır

Keinz

80+

ve c2 nin olayı ses kartı değil çünkü ses kartı kalitesiz bir şey kulaklık ben ses kartını takmıyorum bile valorant felan oynuyorum cs yıllardır
2 güne kadar blacshark v2 kullanıyodum ama fiyatı 3.2k olmuş 1k az verip hyperx cloud 2 almak daha mantıklı geldi banada

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
2 güne kadar blacshark v2 kullanıyodum ama fiyatı 3.2k olmuş 1k az verip hyperx cloud 2 almak daha mantıklı geldi banada
kral valla ben denedm c2 bence fps oyunların da daha iyi ama hiç bir zaman kulaküstü kulaklığı günlük kullanmadım dizi film müzik kulakiçi hep o yüzden bilemiyorum ama fps ses kasma da c2 benim tavsiyem2,2 o civarlarda ki kulaklıklara göre iyi

Keinz

80+
kral valla ben denedm c2 bence fps oyunların da daha iyi ama hiç bir zaman kulaküstü kulaklığı günlük kullanmadım dizi film müzik kulakiçi hep o yüzden bilemiyorum ama fps ses kasma da c2 benim tavsiyem2,2 o civarlarda ki kulaklıklara göre iyi
müzik dizi film oyun sadece bunlarda kullanıyorum önceki kulaklık sorun yapmıyorduda daha önce kullanmadığım için sormak istedim

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Erdoğan Aktaş
müzik dizi film oyun sadece bunlarda kullanıyorum önceki kulaklık sorun yapmıyorduda daha önce kullanmadığım için sormak istedim
valla kral ben müzik dizi film kullanmadım hiç ama sorun olucağını sanmıyorum güzel nerde oturuyorsun gel dene :D

Top Bottom