Neler Yeni

İç dökme | Eşcinselliğin normal olduğu kabulüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Seni aşırı şeriatçı islamcı zamanından beri tanırım. Sonunda mutlu olabilmene sevindim. Sana ruh hastası akıl hastası gibi ithamlarda bulunan özgürlükten bihaber türkolara aldırma. Homofobikliği ve ırkçılığı doğru bulan özgürlük düşmanları hepsi.
Anlamadım. Amerika Psikiyatri Birliği, Türk Psikiyatri Derneği, DSÖ, benim kendi doktorum ve psikoloğum normal derken bu konuda herkes uzman kesiliverdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Anlamadım. Amerika Psikiyatri Birliği, Türk Psikiyatri Derneği, DSÖ, benim kendi doktorum ve psikoloğum normal derken bu konuda herkes uzman kesiliverdi.
Çünkü konu hakkında en ufak bilgi kırıntısına bile sahip değiller. Sabah akşam Instagramda anti LGBT editi izleyip aşırı bilgi sahibiymiş ve doğru olan buymuş gibi takılıyorlar. Herhangi bir Avrupa ülkesine gitseler anında deport edilirler. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi kaç senelik hayatın var mutlu olacağın biçimde yaşa.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Çünkü konu hakkında en ufak bilgi kırıntısına bile sahip değiller. Sabah akşam Instagramda anti LGBT editi izleyip aşırı bilgi sahibiymiş ve doğru olan buymuş gibi takılıyorlar. Herhangi bir Avrupa ülkesine gitseler anında deport edilirler. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi kaç senelik hayatın var mutlu olacağın biçimde yaşa.
Senide avrupadan bekliyorlar. Hadi yürü git batı özentisi seni. Burası Türkiye.

MythPhantom

80+ Bronze
@Emsal Psikoloğumla bunu konuştuk. Travmatik bir şeyin sonucu da olabilir, benim kendi yönelimim de olabilir.
Psikoloğumla geçmişimi tartışınca "seninki doğal yönelim" dedi. Yani travma sonucu falan değil.
Anlamadım konuda herkes burayı atlamış. @cerrahh
Psikoloğun Robot mu?

cerrahh

80+ Bronze
Hiç sorun yaşamayan eşcinsel olanlar da var.
bu sorun çözülemiyor mu? yani çok bilmiyorum ama insanın eşcinsel olması doğal bir süreç değildir herhalde.
Gel gelelim velev ki travmatik deneyimler sebebiyle eşcinsel oldum diyelim.
evet. sonuçta senin elinde değil. şöyle açıklayabilirim o zaman. bence 2 cinsiyet var fakat geçmişte yaşanan travmatik olaylar ya da senin dediğin gibi kendiliğinden olan olaylar engellenemez. belki senin sınavın da budur. kurtulmaya çalışıyor musun bilmiyorum ama inancımız bu konuda çok sert. dediğim gibi bunun kötü bir şey olduğunun farkında olman güzel bir şey. allah doğru yolda sabit kılsın.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
Yaygın şeylerden bahsettim. Bunun bir hastalık olduğundan bahsettim. O kadınlar hâlâ erkeklere ihtiyaç duyuyorlar tahrik ve orgazm olmak için. Yani, bu eşcinselliğin bir bozukluk, bir hastalık, bir sapkınlık olduğunu tesciller. yeni Dünya düzenini inkâr ediyorsan kendine yazık etmiş olursun. Nüfus azaltma için teşvik ediliyor bu sapkınlık. Bunu yapanlar ALLAH'a haşa savaş açtılar. Fıtratı bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Seni beni istemiyorlar, bizi gereksiz görüyorlar.
hocam nüfusu azaltma planı bizim gibiler için iyi değil mi ? ya da başka kötü şeyler yaşanacak azaltmak için

cerrahh

80+ Bronze
hocam nüfusu azaltma planı bizim gibiler için iyi değil mi
sende varsın onların içinde. her ne kadar komplo teorisi gibi baksamda ya da insanların kendi kafalarında kurduğu şeyler desemde bu tarz şeylere hakikaten oluru var bunların. yani basit bir şey değil. siyonizmede aynı şekilde yaklaşıyordu insanlar ama öyle mi çıktı? gayette siyonistler çok güçlü dünyada. bunlar kesin demesemde gerçeklik payı var bu düşüncelerin.

Emsal

80+ Silver
Bu forumda şu ana kadar birçok konu dışındaki konuya mesaj yazdım kimseyi kırmamaya çok dikkat ettim ancak bu konuyu açan arkadaş burda ne yapmak istiyor aklım almadı pek konu mesajında soru sormuşsunuz madem eminsiniz dsö doktorunuzdan psikoloğunuzdan apb tsd tarafından sorularınız cevaplanmış o zaman bu soruyu forumdakilere niçin sordunuz "Eşcinselliğin normal olduğu kabulüyle ilgili ne düşünüyorsunuz?"

Eğer ki cevap istiyorsunuz o zaman cevap verenlere de herkes uzman kesiliverdi diye ithamda bulunmanızı yine anlıyamadım

Böyle yapacaksanız soru sormayın kendi görüşlerinizi paylaşın doğrusu da bu deyip bitirin

Burda iki tane fişin ya da iki tane prizin birbirine girebilmesini bize normal olduğunu ispat etmek istiyorsunuz sonra da bir de itham ediyorsunuz
Değil dsö apb bilmem ne isterse tüm dünya bir araya gelsin iki fişin birbirine girmesinin normal olduğunu ispat edemeyecek bunun normal bir durum olduğunu da aklı başında hiçkimseye kabul ettiremeyecek ve benim çocuğumun annesi anne olacak inşaallah

Aklını yitirmiş kalbini kaybetmiş fıtratını bozmuş bu ahlaksız sistem de hiçbir zaman dünyanın tamamını etkileyemecek

Bu dengesiz izansız mantık dışı fikirleri gençler çoğu sahiplenmeyecek

Kendisine ait bir kusura bir travmaya binaen de bu durumu yaşayanlar bu akıldışı fikri yayacaklarına bu benim başıma geldi ama kardeşime akrabama çocuğuma torunumun başına gelmesin diye düşüneceklerine bu durumun normal olduğunu anlatıp egosunu tatmin etmek yerine insaflı davranıp perdeler arkasına saklasın kendi psikoloğu ile psikiyatristi ile çözmeyi denesin burda aklının ucundan bile böyle şeyler geçmeyen @EFI Shell gibi gençlerin de zihnini kirletip bulandırmasın.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
Yorumlara tekrar bakıyorum imkan olsa idam edeceksiniz ulan imkanınız olsa lgbt yasal ve desteklediği ülkelere gidersiniz(ABD, Kanada, Avrupa ülkeleri diğer gelişmiş ülkeler) yalnız böyle davranılsanız sizi yaşatmayabilirler 😂

Bu halkın yobazlığı ve cahilliği hafife alma bence :)
kendinde dedin "gelişmiş ülkeler" yani orada ifade özgürlüğü var yani burada birinin yaptığı saldırı veya savunmayı ben oradada krallar gibi yapabilirim yaşatmazlar falan saçmalık
sürekli bizim yobaz olduğumuzdan bahsediyorsunuz ama burada bir kaç kişi dışında çoğu kişi dini bir dayanak olmadan kendi fikirlerini söylediğini gördüm ama siz "yobaz" etiketini yapıştırmaya devam ediyorsunuz çünkü işinize gelmiyor [ muhtemelen batı tarzı düşünceden etkileniyorsunuz ama ben şahsen savundunuz görüşünde çok ileri bir yaşam tarzı olduğunu düşünmüyorum o yüzden yobaz demenizi doğru bulmuyorum öbür türlü bende bu yapıdaki kişilere geri kafalı , sapkınlar falan diyeyim ]
kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez lafınıza katılıyorum ama insanlar genede düşüncelerini belirtebilir öbür türlü konu açmasaydı

cerrahh

80+ Bronze
kendinde dedin "gelişmiş ülkeler" yani orada ifade özgürlüğü var yani burada birinin yaptığı saldırı veya savunmayı ben oradada krallar gibi yapabilirim yaşatmazlar falan saçmalık
sürekli bizim yobaz olduğumuzdan bahsediyorsunuz ama burada bir kaç kişi dışında çoğu kişi dini bir dayanak olmadan kendi fikirlerini söylediğini gördüm ama siz "yobaz" etiketini yapıştırmaya devam ediyorsunuz çünkü işinize gelmiyor [ muhtemelen batı tarzı düşünceden etkileniyorsunuz ama ben şahsen savundunuz görüşünde çok ileri bir yaşam tarzı olduğunu düşünmüyorum o yüzden yobaz demenizi doğru bulmuyorum öbür türlü bende bu yapıdaki kişilere geri kafalı , sapkınlar falan diyeyim ]
kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez lafınıza katılıyorum ama insanlar genede düşüncelerini belirtebilir öbür türlü konu açmasaydı
dediği doğru yaşatmazlar. batının ikiyüzlülüğü bunun sebebi. kur'an yakabilirsin ifade özgürlüğüdür ama lgbtye laf edemezsin, onların bayraklarını yakamazsın. bunların taptığı batı bu.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
dediği doğru yaşatmazlar. batının ikiyüzlülüğü bunun sebebi. kur'an yakabilirsin ifade özgürlüğüdür ama lgbtye laf edemezsin, onların bayraklarını yakamazsın. bunların taptığı batı bu.
hocam tonlarca video gördüm adamlar lgbt bayrağına yakma patinaj hakaret felan yapıyorlar sonları kötü felan bitmiyor hayatlarına devam
bir tek filistin meselesinde yaptılar ikiyüzlülüğü benim bildiğim şu ana dek

Top Bottom