Neler Yeni

İnce Hesap (Gaming Gecesi) Mağduruiyeti

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Demirel
Son zamanlarda böyle yorumlar görüyorum ve İncehesap'tan soğumaya başladım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Rdis

Rdis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turgut
Bu konuda çok şanslı birisin 10 gündür para iadedi bekliyorum banka kartından nakit cekmistim birde bankadan bankaya fark ediyormuş çok şanslısın 2bin gelsin diye bekliyorum bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün iptal vs hiç bir şey görünmüyor hesabımda ne iptal ne iade 10 gündür TLF email trafiği sürüyor sonra banka 22 sine kadar bekle duruma göre harcama itirazında bulunalım dedi bekliyorum çok yordu bu olay beni incehesap bana bedava ürün Verde almam okadar net artık n11 den 3 parça aldım 3 parça 3 .4 günde elime ulaştı incehesap pandemi vs kalkan yapıp milleti mağdur ediyor bakalım sonu nasıl bitecek

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik
Bu konuda çok şanslı birisin 10 gündür para iadedi bekliyorum banka kartından nakit cekmistim birde bankadan bankaya fark ediyormuş çok şanslısın 2bin gelsin diye bekliyorum bende

Ürün iptal vs hiç bir şey görünmüyor hesabımda ne iptal ne iade 10 gündür TLF email trafiği sürüyor sonra banka 22 sine kadar bekle duruma göre harcama itirazında bulunalım dedi bekliyorum çok yordu bu olay beni incehesap bana bedava ürün Verde almam okadar net artık n11 den 3 parça aldım 3 parça 3 .4 günde elime ulaştı incehesap pandemi vs kalkan yapıp milleti mağdur ediyor bakalım sonu nasıl bitecek
Hocam bende de görünmüyor iade falan diye. Sen aradın mı incehesabı bir de mesajlarım kısmından mesaj yaz. Ben yazdım ve iptal edildi dendi direk iptal oldu 2 gün sonra yattı param. Önce aramıştım bir deneyim geçmiş olsun. Bunun pandemiyle alakası yok ya baya oyalıyorlar anlamıyorum.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
İncehesapta cuma kampanyasimi aman aman bir daha tövbe indirimli ürünü stokta 10 tane kala sepete ekledim ödeme yapana kadar indirimsiz fiyattan kestiler. Ürün siparişini iptal ettirdim ama para iadesini 10 gündür bekliyorum bütün hesaptaki nakit parayi çektiler hala iadesini bekliyorum kesinlikle katılıyorum 100 TL 50 TL fazla verin benim gibi paranızla rezil olmayın ... Hala para iadesini bekliyorum ve para iadesi süreci çok yavaş işliyor paramla rezil oldum bir daha tövbe incehesaptan 1 TL lik ürün alırsam
Yapacak bir şey yok ne yazıkki. THH'de kapalı 15 hazirana kadar. Bende 1499 tl bekliyorum. Güya 3 iş günü içinde yatar dediler. Bakalım çarşambada yatmazsa perşembe banka ile görüşeceğim. Başkada elimizden bir şey gelmiyor. Daha durun çok kişi daha gelecek bu şekilde biz gene ilklerdeniz. Eğer gaming gecelerine devam edip aynı bu şekilde devam ederseler gör sen o zaman olanları. İndirim yapıp müşteri kazanacaklarına adım gibi eminim ki 8 mayıstan beri sadece müşteri kaybettiler. İlk defa alışveriş yaptım bir daha fiyat bakmaya bile girmem.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Tek ürün için denenebilir ancak iki ürün aldım biri geldi biri gelmedi. Kısmı chargeback hiç duymadım bankanın da kabul edeceğini düşünmüyorum. THH artık online ve kolay. 2-3 gün içinde sonuç alamazsam o yolu deneyeceğim. Teşekkürler öneriniz için.

Yapıkrediden kısmı charback oluşturdum ben.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Yapıkrediden kısmı charback oluşturdum ben.
Bende şimdi görüştüm 40 dakikalık klasik bekleme seansından sonra. Gene aynı şeyler duyduk tabi. Bide kendi kendilerini yalanlıyorlar. Güya 3 gün içinde yatacak dediler o sürede doldu. Şimdide bayrama kadar yatar diyorlar. İş Bankası'ndan bende kısmı chargeback oluşturdum. Başkada yapacak bir şey, diyecek söz kalmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Bayram
Arkadaşlar valla kolay gelsin. Ben 8. günde parayı iade aldım. Fakat 8 gün kaç kez aradım ve mesaj attım sayamam. İlk 2-3 gün aramadım çünkü 1-3 iş günü içinde gönderilir yazıyordu. Ardından her gün aradım. Siz de elinizden geleni yapın ve mesaj atıp,şikayet var da konu oluşturup,arayın yoksa hiç umurlarında olmuyor. İşin acayip tarafı da şu ki,adamlar bana iade için ürünün iptalini yaptılar fakat ilk 3 gün aramadığım için bilmiyormuşum;meğer adamlarda ibanım dahi yokmuş. Adamlar iade yapacağız dediler.Ben de ellerinde var heralde iban diye bir şey söylemedim. Yani hiçbiri bana ne mesajda ne de aradığımda iban istediler. 3 günün ardından aradığımda ibanı sormak aklıma geldi. Karşımdaki evet doğru ibanınız da yok elimizde dedi bana. Tabi içimden bir temiz kaydım. Madem yok neden istemiyorsun...3 buçuk gün geçmiş sonuçta...

Rdis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turgut
Şuan itibariyle paramı iade aldım sonunda şükürler olsun ama araya bayram vs girdi işlemci almada çok geç kaldım anca bayram sonu işlemci alabileceğim hızlı biyer varmı mediamarkt geliyor aklıma ama fiyatları nasıl bilmiyorum

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Şuan itibariyle paramı iade aldım sonunda şükürler olsun ama araya bayram vs girdi işlemci almada çok geç kaldım anca bayram sonu işlemci alabileceğim hızlı biyer varmı mediamarkt geliyor aklıma ama fiyatları nasıl bilmiyorum
Mediamarkt'ın kargoya vermesi 3 gün sürüyor.

Rdis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Turgut
Mağazaya gitmeyi planlıyordum ama fiyatları çok pahalı 3600x almayı düşünüyordum

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Sizin adınıza sevindim bende bir gelişme yok hala. İadeden önce bir cep numarasi ile aradılar mi? Vatan veya Mediamarkt dışında direk alabileceğin bir yer yok bayrama kadar. Belki merkezi oturduğun illerde bulunan sitelerle görüşüp ikna edebilirsen elden teslim ederler gider alırsın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Rdis

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Hocam valla sizi bilmem ama ben 3 farkli sey siparis ettim telefon vs ama hepsi de farkli sitelerden en fazla 5 gün icinde geldi incehesap neden boyle birsey yapiyor bilmem yazin bende sistem alcaktim bakacagim sitelerden incehesabi coktan eledim bu kadar sikayeti gorunce allah yardimciniz olsun

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Arkadaşlar valla kolay gelsin. Ben 8. günde parayı iade aldım. Fakat 8 gün kaç kez aradım ve mesaj attım sayamam. İlk 2-3 gün aramadım çünkü 1-3 iş günü içinde gönderilir yazıyordu. Ardından her gün aradım. Siz de elinizden geleni yapın ve mesaj atıp,şikayet var da konu oluşturup,arayın yoksa hiç umurlarında olmuyor. İşin acayip tarafı da şu ki,adamlar bana iade için ürünün iptalini yaptılar fakat ilk 3 gün aramadığım için bilmiyormuşum;meğer adamlarda ibanım dahi yokmuş. Adamlar iade yapacağız dediler.Ben de ellerinde var heralde iban diye bir şey söylemedim. Yani hiçbiri bana ne mesajda ne de aradığımda iban istediler. 3 günün ardından aradığımda ibanı sormak aklıma geldi. Karşımdaki evet doğru ibanınız da yok elimizde dedi bana. Tabi içimden bir temiz kaydım. Madem yok neden istemiyorsun...3 buçuk gün geçmiş sonuçta...
Hocam niye IBAN vermek zorunda kaldınız? Havale mi yapmştınız? Kredi kartı ile alımlarda direk karta iade yapamıyorlar mi? Birde sizede aynı soruyu sorayım. İadeden önce aradılar mi?

Hocam valla sizi bilmem ama ben 3 farkli sey siparis ettim telefon vs ama hepsi de farkli sitelerden en fazla 5 gün icinde geldi incehesap neden boyle birsey yapiyor bilmem yazin bende sistem alcaktim bakacagim sitelerden incehesabi coktan eledim bu kadar sikayeti gorunce allah yardimciniz olsun
Aynen 8 Mayıs'ta sistem topladım. 7 siteden 9 parça sipariş verdim 6 site 3 gün içinde elime ulaştırdı. Sadece incehesap sorun oldu. Daha kötüsü bu gelen ürünleri alalı 14 gün olacak cayma hakkı sürem de bitiyor. İşlemci alamadığım için hala test edemedim. Zaten bayramdan sonraya kaldı artık. Umarım onlarda sorun çıkmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,847
Üyeler
156,847
Son üye
cabirplastik
Top Bottom