Neler Yeni

🔥İndirim İntel ARC A750 6750 TL 🔥🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Gökhan
nvidiada da problem yaşanıyor arkadaşlar. gtx 780ti kullanıyordum mavi ekran veriyordu rastgele tabi baya eski kart ama ilk sahibiyim. geçen yıl ikinci el rtx 2060a geçtim mavi ekran almadım bir kere dahi. yani problem kartın kendisinde de olabilir

KharKhad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat KARAKAYA
Arkadaşlar yine indirime girmiş almayı düşünüyorum monitörüm 1080p, işlemci 5700g, psu 700w yeterli olur mu?

Ukhai

80+ Bronze

KharKhad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat KARAKAYA

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager

KharKhad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat KARAKAYA
Aldım, teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara artık ilerleyen süreçte deneyimlerimi aktarmaya çalışırım :)

Ukhai

80+ Bronze

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
pc nin aniden kapanmasımı oyundan atmasımı yada ekran kartının araba motoru gibi ses çıkarmasımı fp yapıyor
Bana bu dediklerini yapan bir kart modeli söyle ve videoya çek at eğerki olursa sana kart hediye edicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence beş para etmez
Aga bir şey sorucam bu konuda kavga çıkarttım diye uzaklaştırma yedim ki ben kavga falan çıkartmadım adamlar geldi küfürlü konuşmalarla işe girişti argolu konuştu bir şey demedik normal bir şekilde karşılık verdik ama cezayı biz aldık bu modaretör ekibine nasıl ulaşırım?
Artık AMD' den uzak duracağım ne olursa olsun bir model aşağısı olsun ama nvidia olsun. Yıl olmuş 2024 hala AMD'nin bu konularını konuşmak ayrı bir olay zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda AMD ile alakalı açılan konuların neredeyse yarısı zaten sorunlar, teknik sıkıntılarla alakalı konular yani çok nadir karşılaşılan bir olay değil bu.
Forumda amd kartlar ile ilgili hata konuları neredeyse hiç görmedim sen acaba çok cok nvidia fanboyluk yapıyor olabilirmisin😂

Son düzenleme:

Knispel

80+ Bronze
Forumda amd kartlar ile ilgili hata konuları neredeyse hiç görmedim sen acaba çok cok nvidia fanboyluk yapıyor olabilirmisin😂
Daha atayım mı?

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
Daha atayım mı? :)
At at hepsini rehberime yönelteyim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.