Neler Yeni

🔥İndirim İntel ARC A750 6750 TL 🔥🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Arda doğan
attığın videoda amd daha çok vram tüketiyo? ha evet bu sefer de amd ekran kartı vram 20gb diyeceksin değil mi 😂🤣😂😂😂😂
Knk senin anlamanda herhangi bir sıkıntı var mı? Soruyorum ve bana öyle şimdi şunu diyeceksin değil mi diye havalanma arada 1gb vram oynuyor oynamıyor'ki buna fark bile diyemezsin bilip bilmeden burada benim sinirlerimle oynama düzgünce yorum yap ve o vram farkının yanı sıra kartlar arasındaki mhz değerlerine bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

400 MB için birbirimizi kırmaya gerek yok bence şu hurafe işlerini azaltalım
Yo ben cevabını verdim belli ki yeni yeni ögrenmeye başlıyor dostumuz

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Gökhan
20240714_160825.jpg

20240714_160808.jpg

duymayan kalmasın hurafeciniz geldi 😁

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Gökhan
Knk senin anlamanda herhangi bir sıkıntı var mı? Soruyorum ve bana öyle şimdi şunu diyeceksin değil mi diye havalanma arada 1gb vram oynuyor oynamıyor'ki buna fark bile diyemezsin bilip bilmeden burada benim sinirlerimle oynama düzgünce yorum yap ve o vram farkının yanı sıra kartlar arasındaki mhz değerlerine bak

Yo ben cevabını verdim belli ki yeni yeni ögrenmeye başlıyor dostumuz
daha fazla fps alan kart neden 2 gb daha az vram tüketiyor kafan mı kalın?

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Arda doğan
Uygunsuz davranış
daha fazla fps alan kart neden 2 gb daha az vram tüketiyor kafan mı kalın?
La fps ile vramin öyle ne alakası var o kafayı sana bi atarım beyin hücrelerin içine göçer
al bak bakayım çok çok bi fark var mı daha vram,çipler ve kalitelerini,frekanslarını,arabirimlerini,bant ve bit aralıklarını mevcut teknolojisini bilmiyorsun burada boş yapıyorsun bana argolu bir şekilde sohbet yaparak seni bildiklerimle gömerim buraya canımı sıkma ben terbiyemi bozmuyorum bana terbiyemi bozduruyorsun

bu videodan da kırpsana hocam sadece eski oyunlara bakmış olmayalım
Bak
ikiside aynı gpu çekirdeklerine ve vram kalitesine sahip biri 8gb biri 16gb bak bakalım arada çok fark var mı?

Armi3067

80+ Bronze

Ekler

• Screenshot 2024-07-14 161808.png
    Screenshot 2024-07-14 161808.png
    354.9 KB · Hit: 12

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Gökhan
La fps ile vramin öyle ne alakası var o kafayı sana bi atarım beyin hücrelerin içine göçer
al bak bakayım çok çok bi fark var mı daha vram,çipler ve kalitelerini,frekanslarını,arabirimlerini,bant ve bit aralıklarını mevcut teknolojisini bilmiyorsun burada boş yapıyorsun bana argolu bir şekilde sohbet yaparak seni bildiklerimle gömerim buraya canımı sıkma ben terbiyemi bozmuyorum bana terbiyemi bozduruyorsun
heh şöyle gel hoca amd daha çok vram tüketiyor o yüzden 12gb nvidia ile 16gb amd arasında vram bakımından öyle aşırı büyük fark yok. valla fanboy olmak da zor tabi ıncığını cıncığını araştıra araştıra daha iyi olduğu sonucu bulmaya çalışıyorsun sen de

Armi3067

80+ Bronze
heh şöyle gel hoca amd daha çok vram tüketiyor o yüzden 12gb nvidia ile 16gb amd arasında vram bakımından öyle aşırı büyük fark yok. valla fanboy olmak da zor tabi ıncığını cıncığını araştıra araştıra daha iyi olduğu sonucu bulmaya çalışıyorsun sen de
Hocam amd yese yese maksimum 1 gb fazla vram yiyor, 16-12=4 arada 4gb fark var hadi diyelim fazla yedi 3GB fark var hala 4 GB farkı çöpe atıp biraz fazla yiyor diyip 12GB ile 16GB vrame aynı demek yardı beni.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom