Neler Yeni

❌İndirim Bitti! İntel Arc A750 8 GB 6250 TL 🔥🔥

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Burak Kiremitçi
İndirim bitti. Alanlara hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Frekans TV forumda bu indirime çöp dediler az önce. Neymiş efendim Vatan' dan hiçbirşey alınmazmış. Bunlar İtopya' dan kazık yemeye devam etsin.
Gayet güzel indirimdi.Dün anında bitti mesela.Vatan günlerdir deli gibi sistem sattı.Ucuz olmasa biter mi 😄

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Arkadaşlar ekran kartı gelip deneyimleyen oldu mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
bedava

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Gelmedi mi kimsenin kartı henüz, kartı taktım warzone a girdim. 50 fps alıyorum. Driverı kurduktan sonra intel biostan resize barı açın diye uyarı verdi. Resize barı açınca fps 100 lere çıktı. Resize barı acmadan bu performans normal mi?

Arclight

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Metin
Gelmedi mi kimsenin kartı henüz, kartı taktım warzone a girdim. 50 fps alıyorum. Driverı kurduktan sonra intel biostan resize barı açın diye uyarı verdi. Resize barı açınca fps 100 lere çıktı. Resize barı acmadan bu performans normal mi?
Normal. Intel ekran kartları Resizeable BAR açık değilse aşırı performans kaybına uğruyor. Bu sebeple sistemi eski olanlara eğer BIOS modlamayacaklarsa önerilmiyor.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Normal. Intel ekran kartları Resizeable BAR açık değilse aşırı performans kaybına uğruyor. Bu sebeple sistemi eski olanlara eğer BIOS modlamayacaklarsa önerilmiyor.
anladım hocam. Bu arada ekran kartı baya ısınıyor gibi. Plastik plaka baya sıcaktı oyun sonrası. Bir de coil whine var sanırsam bana gelen kartta. Cızırtı geliyor oyundayken.

Arclight

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Metin
anladım hocam. Bu arada ekran kartı baya ısınıyor gibi. Plastik plaka baya sıcaktı oyun sonrası. Bir de coil whine var sanırsam bana gelen kartta. Cızırtı geliyor oyundayken.
Bir süre kullanmıştım A750 aslında gayet serindi. Coil whine sorunu hepsinde var sanırım ama olmayan duymadım şimdiye dek.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Bir süre kullanmıştım A750 aslında gayet serindi. Coil whine sorunu hepsinde var sanırım ama olmayan duymadım şimdiye dek.
Havalar çok sıcak ondan sanirim. 65-66 derece geziyor aslinda sicaklik çok yüksek degil aslında ama ustundeki plastik plaka ısınıyor 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,217
Üyeler
156,300
Son üye
Heneepr
Top Bottom