Neler Yeni

Öneri İnternet taahhütüm 1 ay sonra bitiyor comnet'e geçmeyi düşünüyorum nasıldır?

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
konu başlığında belirttiğim gibi 1 ay sonra taahhütüm bitiyor ve comnet'e geçmeyi planlıyorum fakat internette destek hatlarıyla ilgili çok şikayet var sorunu çözmüyorlar çözümü geciktiriyorlar veya destek hatlarından kısa sürede geri dönüş alamıyorum gibi gibi şikayetler var uzun zamandır comnet kullanan birisi cevaplarsa çok sevinirim.

gelelim detaylara 2 sene önce modemime kadar türk telekom 1000mbps FTHH altyapısı döşendi ve 2 yıl önce 200mbps türk telekom fiber aboneliğine geçtim onların verdiği modemi kullanıyorum fakat tahhütüm 1 ay sonra bitiyor ve comnet 200mbps fiber paketine geçmeyi düşünüyorum sizce geçmek mantıklımı yoksa comnetten daha iyi alternatifler varmı ?

ayrıca bende fiber destekli modem yok eğer comnet'e veya başka alternatif internet sağlayıcılardan birine geçersem onlar modem sağlarmı ?

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Efe Erdoğan
konu başlığında belirttiğim gibi 1 ay sonra taahhütüm bitiyor ve comnet'e geçmeyi planlıyorum fakat internette destek hatlarıyla ilgili çok şikayet var sorunu çözmüyorlar çözümü geciktiriyorlar veya destek hatlarından kısa sürede geri dönüş alamıyorum gibi gibi şikayetler var uzun zamandır comnet kullanan birisi cevaplarsa çok sevinirim.

gelelim detaylara 2 sene önce modemime kadar türk telekom 1000mbps FTHH altyapısı döşendi ve 2 yıl önce 200mbps türk telekom fiber aboneliğine geçtim onların verdiği modemi kullanıyorum fakat tahhütüm 1 ay sonra bitiyor ve comnet 200mbps fiber paketine geçmeyi düşünüyorum sizce geçmek mantıklımı yoksa comnetten daha iyi alternatifler varmı ?

ayrıca bende fiber destekli modem yok eğer comnet'e veya başka alternatif internet sağlayıcılardan birine geçersem onlar modem sağlarmı ?
Modem ücretli olur herhalde faturaya ek ben başka rastlamadım bedava modeme

eren28tr

80+ Gold

nerede yaşıyorsun hocam fiber altyapıda modem veriyorlar.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem ücretli olur herhalde faturaya ek ben başka rastlamadım bedava modeme
hatırladığım kadarıyla comnetin kendi sitesinde sss de yazana göre "Türk Telekom altyapısı ile alınan Fiber hizmetlerde geçiş işlemi aynı modem üzerinden sağlanmaktadır, modem hiç bir yere iade edilmemelidir, firma modem talebinde bulunması veya firmaya modem iade edilmesi durumunda firma ile abone görüşmelidir." yazıyor ama başka internet sağlayıcılarında nasıldır bilemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

nerede yaşıyorsun hocam fiber altyapıda modem veriyorlar.
bursa osmangazideyim ama konu başlığındaki soru daha önemli comnet iyi midir? destek hattı konusunda sorun çıkartırlarmı çünkü zamanında 6 aylık türk net tecrübem olmuştu destek hattı konusunda çok çektim türk telekom altyapısı üzerinden verdikleri için türk telekomu aradığımda "bize türk net üzerinden gelen bir destek kaydı yok" gibi bir şey demişlerdi

eren28tr

80+ Gold
hatırladığım kadarıyla comnetin kendi sitesinde sss de yazana göre "Türk Telekom altyapısı ile alınan Fiber hizmetlerde geçiş işlemi aynı modem üzerinden sağlanmaktadır, modem hiç bir yere iade edilmemelidir, firma modem talebinde bulunması veya firmaya modem iade edilmesi durumunda firma ile abone görüşmelidir." yazıyor ama başka internet sağlayıcılarında nasıldır bilemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

bursa osmangazideyim ama konu başlığındaki soru daha önemli comnet iyi midir? destek hattı konusunda sorun çıkartırlarmı çünkü zamanında 6 aylık türk net tecrübem olmuştu destek hattı konusunda çok çektim türk telekom altyapısı üzerinden verdikleri için türk telekomu aradığımda "bize türk net üzerinden gelen bir destek kaydı yok" gibi bir şey demişlerdi
iyi değil netbone gigaspeed bunlara bakabilirsin pop noktası marmarada fiberde çoğu issde sorun yaşamazsın zaten.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Fiberde rüter sizde kalıp kullanmaya devam ediyorsunuz; abonelik iptalinde geri iade var. Comnet'te rüter kirası yok.
Abonelik iptali ve geçişte iade yok.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Mert Kirazlı
iyi değil netbone gigaspeed bunlara bakabilirsin pop noktası marmarada fiberde çoğu issde sorun yaşamazsın zaten.
hocam gigaspeed de fiber için modemimiz var eski sağlayıcımızın modemi acaba o modemi kullanarak gigaspeed e geçebiliyormuyuz ben aradım sordum yeni modem verilicek falan dediler pek anlamadım

eren28tr

80+ Gold
hocam gigaspeed de fiber için modemimiz var eski sağlayıcımızın modemi acaba o modemi kullanarak gigaspeed e geçebiliyormuyuz ben aradım sordum yeni modem verilicek falan dediler pek anlamadım
Fiberde modem veriyorlar zaten hocam ama elinde fiber destekli modem verirse onu kullanabilirsin ama yine de modem kirası vermek zorundasın.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Mert Kirazlı
Fiberde modem veriyorlar zaten hocam ama elinde fiber destekli modem verirse onu kullanabilirsin ama yine de modem kirası vermek zorundasın.
o kötüymüş işte ya 50tl modem ücreti çok aldığım tarife zaten 320tl

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
hocam peki öneriniz varmıdır gigaspeed biraz pahalı gibi geldi netbone ise kullanan hiç görmediğim için bende güvenemiyorum

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Mert Kirazlı
hocam peki öneriniz varmıdır gigaspeed biraz pahalı gibi geldi netbone ise kullanan hiç görmediğim için bende güvenemiyorum
gigaspeed modem ücreti olmasa aslında çok iyi 1 yıl sabit fiyat garantisi var

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
gigaspeed modem ücreti olmasa aslında çok iyi 1 yıl sabit fiyat garantisi var
hocam ben türk telekomun fiyatlarının çok artmasından dolayı başka bir alternatif arayışındayım türk telekom ve gigaspeed in arasında toplamda 1-2k fiyat farkı oynuyor bunuda verebilecek durumda olup türk telekomdan devam edebilirim fakat daha uygun fiyatlara internet varken neden yüksek fiyat verelim. Bende comnet gibi netbone gibi veya başka alternatifler gibi uygun fiyatlı internet firması kullanan varsa onların görüşlerini almak isterim benim aklıma en çok yatan firma comnet fakat başka forumlarda veya şikayet sitelerinde destek hatları ile ilgili çok fazla şikayet var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,236
Üyeler
151,363
Son üye
kagamel
Top Bottom