Neler Yeni

iPhone 11 den 15 proya geçilir mi

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
mert
20. Seride büyük bir update olacağını düşünüyorum nereden baksan 4 sene sonra :D
O zamana kadar idare et bence suanki telefonlar beş para etmez

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
C.S.
İphone bana göre o fiyatları asla haketmiyor bütün serilerinde şarj sıkıntısı var binlerce lira verip şarj aletiyle geziyorsunuz. Android telefonlardaki özellikleri getirip yenilik diye sunuyor. Ekran olayı zaten berbat panelini bile kendi üretmiyor. Iphone 13 kullanmış biri olarak eziyet resmen. Şarj sorunu var üstelik telefon belli bir şarjın altına düştüğünde %10 altı gibi takılma hissi veriyor. Sarjdayken oyun uygulama açıncada bu şekilde. Isınma sorunu var insanlar samsunglara çok ısınıyor derlerdi sanırım logo elma olunca görmezden geliyorlar. Araba kullanırken telefon tutucuya sabitleyip konum açtığımda yaz günleri telefon kendini kitliyordu güneş ve sıcağa dayanamayıp bir sürü daha dezavantajını yazarım. Şuan S23 geçtim çektiğim çileler bitti resmen. Şarj sorunum yok. Ekran akıcı daha canlı. Eskiden kamerası için iphone alınırdı. Şimdi androidlerde gayet kaliteli çekimler yapıyor sosyal medyada görüntü kötüleşmiyor. 4k 60 fps proda 120 fps çekebiliyorsun vs. depolama alanı sorunun yok. Kısacası bir işletim sistemi yüzünden özellik bakımından kısıtlı şarj sorunlu telefonun alınması hiç mantıklı gelmiyor bana. Üstelik aradaki fiyat farkı az buz değil. O paraya işletim sistemi alıyorsun sadece telefon özellikleri bakımından daha geride 60hz panelli belki depolama alanı daha az bir model tercih ediyorsun. Şahsen ben hem android hem ios kullanmış biri olarak gider aradaki fiyat farkını çatır çatır yerim yine Apple firmasına vermem. Günün birinde Apple'da zamanın nokiası gibi tarih olacak bekleyin ve görün.
Yaşadığınız sorunların hiçbirini yaşamadım. Navigasyonda ısınması normal, zira aracın ön göğsü normalden fazla ısınır. Ayrıca şarjın azaldığında takılma hissi bende yok. Telefonu dfu modunda sıfırlamak ve pil değiştirmek iyi geliyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,458
İsim
Olcay akbulut
Tim Cook bile bu kadar net olamaz bu konu hakkında senin maşallahın var.
ceo her olasılığı düşünürde yorum yapar ben safi kullanıcıyım dayı, tabi kesin konuşup bi şey biliyomuş gibi yapıcam. İphone air veya slim çıkarsa haber edinde yeni bi se bekliyorum ben tek kameralı fln

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,801
İsim
kilan embappe
Yd da uğraşılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Slim çıkmaz bi daha
İnan bana 35k daha az vermek için bal gibi uğraşılır. Ki uğraşma söz konusu bile değil.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,801
İsim
kilan embappe

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,084
İsim
uwu
Kapalı suan yd
kıbrısta macline den(apple yetkili satıcısı) takasa kampanyası ile ip 15/16 ne alıyorsan faturaya imei yi yazıyorlar genelde ama sen yinede iste o şekilde başvurarak TR olarak kullanabiliyorsun ama tamamen süreç nasıl oluyor bilmiyorum bende araştırıyorum eğer öyle bir şey olursa tr de ip13 parasına geliyor 15 pro 128 gb

kıbrısta macline den(apple yetkili satıcısı) takasa kampanyası ile ip 15/16 ne alıyorsan faturaya imei yi yazıyorlar genelde ama sen yinede iste o şekilde başvurarak TR olarak kullanabiliyorsun ama tamamen süreç nasıl oluyor bilmiyorum bende araştırıyorum eğer öyle bir şey olursa tr de ip13 parasına geliyor 15 pro 128 gb
kayıt parası yok mu

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Cahit Emin
O paraya vermek mantıklı mı ikinci el veya sıfır bu yıl almayı düşünüyorum 11 telefon pili çabuk bitmeye başladı satıcam bu sene kaça satarım bide
15 önermem sağlamlık olarak 14 den geride ve aşırı dev farklar yok

Cahit Emin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Cahit Emin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0