Neler Yeni

İphone 11 Fiyatına değer mi?

Mirzalp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alp Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Araba, Teknoloji cihazları
Hocam android ile özellikleri kıyaslayamayacaksınız özellik bakımından düşük olarak gözüküyor ama yazılımsal olarak üstünlüğü var bende sizin gibi düşündüm xiaomi mi9t aldım 3 ay geçmedi iphoneye geçtim pişmanlığımdır

THEKINGBRAWL.exe

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar Iphone 11 almayı düşünüyordum fakat bazı özellikleri olsun,bazı android telefonlarla karşılaştırmam olsun kafamı karıştırdı. Başta İphone 11 in ekranı 1080p ekran sunmuyor ve 60 hz bir ekrana sahip.64gb iphone 11 7500tl sizce bu fiyata değer mi? Çeşitli daha ucuz android telefonlara baktkm,kamera olsun vesayre kameralar aşırı yakın birbirleriyle fiyatlar arasında 3-4K oynuyor.Sizce Iphone 11 almak saçmalık mı?
Fiyatına değer. Android rezaletinden iyidir.

aalpa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
alp alun
Genel olarak bir şey söyleyeyim şuan 11 almak saçmalık, ama 12'de Eylül ayında alınır ama eğer 1000TL varsa fazladan Eylül'de 13 al. (Yarın Samsung'un telefon sunumu var ona da bir bak bence üst düzey telefonlar olacak.)

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Hasan Erener
Merhaba arkadaşlar Iphone 11 almayı düşünüyordum fakat bazı özellikleri olsun,bazı android telefonlarla karşılaştırmam olsun kafamı karıştırdı. Başta İphone 11 in ekranı 1080p ekran sunmuyor ve 60 hz bir ekrana sahip.64gb iphone 11 7500tl sizce bu fiyata değer mi? Çeşitli daha ucuz android telefonlara baktkm,kamera olsun vesayre kameralar aşırı yakın birbirleriyle fiyatlar arasında 3-4K oynuyor.Sizce Iphone 11 almak saçmalık mı?
İkinci el temiz almak daha uyguna gelir hocam. Daha geçen tanıdığım biri ikinci el 6k ya aldı. Hemde hala 2 yıl garantisi duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 11 alınmaz şu zaman zaten eylül ayında 11 aldığınız paraya 12 alacaksınız birde telefon artık 2 yıllık. :p
Haklısın dostum ama iPhonelar aşırı uzun ömürlü telefonlar. Annemin 6s i hala güncelleme alıyor.

aalpa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
alp alun
İkinci el temiz almak daha uyguna gelir hocam. Daha geçen tanıdığım biri ikinci el 6k ya aldı. Hemde hala 2 yıl garantisi duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haklısın dostum ama iPhonelar aşırı uzun ömürlü telefonlar. Annemin 6s i hala güncelleme alıyor.
Evet ama adam 1 ay beklemediği için 1 tane ana iOS güncellemesinden mahrum kalacak.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
11-12 mini ikisinin de bu bütçede daha iyisi olduğunu sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre Elgin
Genel olarak bir şey söyleyeyim şuan 11 almak saçmalık, ama 12'de Eylül ayında alınır ama eğer 1000TL varsa fazladan Eylül'de 13 al. (Yarın Samsung'un telefon sunumu var ona da bir bak bence üst düzey telefonlar olacak.)
İnceleyeceğim,öneri için teşekkürker :)

ogulcankn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Oğulcan
iPhone 12 mini alın. Android kullanıyorum ve hiç bulaşmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,197
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
ekran kötü diyen çok kişi olucak takılma onlara ekran üst düzey bir ekran
Yo hiçte üst seviye değil. Klasik IPS LCD 828P ekran. iPhone kullanıyor diye bir şeyi arşa çıkarmaya gerek yok. Keza bataryada öyle.

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
iPhone 7 kullanıcısıyım en üst model android telefonla bile değişmem. 11 de bence iyidir ama burda arkadaşlar değmez 12 vb al demiş öyle yap ben bunu yazmaya geldim iyi günler

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Emre Elgin
Hocam android ile özellikleri kıyaslayamayacaksınız özellik bakımından düşük olarak gözüküyor ama yazılımsal olarak üstünlüğü var bende sizin gibi düşündüm xiaomi mi9t aldım 3 ay geçmedi iphoneye geçtim pişmanlığımdır
Mi9t ile ilgili ne problemin oldu hocam

Top Bottom