Neler Yeni

İphone 13 sarj çok hızlı bitiyor.

oguztfn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan tulan
Merhaba 4 gün önce hepsiburada üzerinden ıphone 13 aldım ve şarjım çok hızlı bitiyor.
4 Saatte %100den %20ye düşüyor. Sadece instagram ayarlar ve google üzerinde takılıyorum
Arkadaşlarımla kıyasladığımda pilimim su gibi aktığını farkettim.

şahin doğan

80+ Platinum

oguztfn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan tulan
Oyun oynamaman önemli değil. Günde 6 saat telefonla uğraşıyorsun. Şu an Max modelleri almadıkça alacağın en fazla süreler 7-8. Sende bu süreleri alırsın zaten. Bende 15 Pro kullanıyorum 7-8 saat alıyorum. Daha fazlasını standart bir cihazdan bekleyemezsin. Cihazda sorun yok. Sen çok kullanıyorsun.
Ben çok kullandığımı düşünmüyorum standartların altında hatta yarın wifi ile test edicem analizleri tekrar paylaşırım şuan kararsız kaldım kendimden şüphe duyuyorum çok mu kullanıyorum diye sadece cihazın özelliklerini deniyorum instagramda geziyorum

şahin doğan

80+ Platinum
Ben çok kullandığımı düşünmüyorum standartların altında hatta yarın wifi ile test edicem analizleri tekrar paylaşırım şuan kararsız kaldım kendimden şüphe duyuyorum çok mu kullanıyorum diye sadece cihazın özelliklerini deniyorum instagramda geziyorum
Hocam çok kullanmıyorum dediğin 6 saat. Bu 6 saatte de %75 kullanmışsın zaten %100 değil. 6.1 İnç bir cihazdan 12 saat pil ömrü bekliyorsan henüz öyle bir şey üretilmedi diye biliyorum.

Bünyamina

80+ Platinum
Ben %88 pil sağlığı ile 6-7 saat alıyorum. İlk telefonu aldığım zamanlar 8-9 saat veriyordu rahat.
Bu arada %88 pil sağlığı ile %100 sarj ile 1 günü rahat çıkarıyor.
6 saatte %75 kullanım gayet iyi bir değer. Burada bir sorun yok yani.
@şahin doğan dediklerine tamamen takılıyorum.

oguztfn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan tulan
Ben %88 pil sağlığı ile 6-7 saat alıyorum. İlk telefonu aldığım zamanlar 8-9 saat veriyordu rahat.
Bu arada %88 pil sağlığı ile %100 sarj ile 1 günü rahat çıkarıyor.
6 saatte %75 kullanım gayet iyi bir değer. Burada bir sorun yok yani.
@şahin doğan dediklerine tamamen takılıyorum.
Knk bu telefonla ne yaparsan yap maksimum 4,6saat arası ve pil sağlığı %100 6saatte %75kullanın değil %80 de 5saat 5’30a yakın ama instagram ayarlar Google uygulaması kullandın yoğun kullanım yok. Pili sanki biraz daha iyi durumda acaba zamanla düzelir mi diye düşünüyorum ama iade şansı kaçırmak istemiyorum

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
910
İsim
Arda doğan
Merhaba 4 gün önce hepsiburada üzerinden ıphone 13 aldım ve şarjım çok hızlı bitiyor.
4 Saatte %100den %20ye düşüyor. Sadece instagram ayarlar ve google üzerinde takılıyorum
Arkadaşlarımla kıyasladığımda pilimim su gibi aktığını farkettim.
Sosyal medyada gezinti çok fazla şarj yer zaten forumlarda iphone 13 üzerine olan kullanıcı deneyimleri bak

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,918
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
13 gibi bir cihaz için az dayanıyor.
Arka planda uygulama yenileme seçeneğini kapatın, truetone kapatın, AirDrop'u sadece kullanacağınız zaman açık tutun. Biraz da bu şekilde deneyin.

Bünyamina

80+ Platinum
Knk bu telefonla ne yaparsan yap maksimum 4,6saat arası ve pil sağlığı %100 6saatte %75kullanın değil %80 de 5saat 5’30a yakın ama instagram ayarlar Google uygulaması kullandın yoğun kullanım yok. Pili sanki biraz daha iyi durumda acaba zamanla düzelir mi diye düşünüyorum ama iade şansı kaçırmak istemiyorum
Şu an sana yazdığım cihaz ıphone 13. Kendim kullanmasam dediklerini düşünürdüm de maalesef böyle değil bu cihaz. %50-100 parlaklıkta mı kullanıyorsun ne yapıyorsun inan bilmiyorum.

oguztfn1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan tulan
Şu an sana yazdığım cihaz ıphone 13. Kendim kullanmasam dediklerini düşünürdüm de maalesef böyle değil bu cihaz. %50-100 parlaklıkta mı kullanıyorsun ne yapıyorsun inan bilmiyorum.
%50nin üstüne çıkmıyorum tüm kuralları uyguluyorum tüm ayarlarıda olması gerektiği gibi ayarladım zaten bunları yaparken günlük yarım saat 1saat geçiriyorum üstüne 1,2saat instagram gezniyorum ve cihazı test ediyorum.normal standart kullanım bence 7,8saate kadar dayanması gerektiğini düşünüyorum %pil sağlığım %90a düştü diyelim 3saat mi kıllanıcam.d ıphone 12 gibi performans alıyorum saçma geliyor .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,089
Üyeler
157,891
Son üye
Faruk515
Top Bottom