Neler Yeni

Kablonet iyi midir ?

Sanjîi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Uğur Önder
Merhaba arkadaşlar, oturduğum apartmanda Türk Telekom altyapısı bulunmadığı için Türknet bağlatamıyorum. Fakat bulunduğum apartmanda 100mbps fiber kablonet altyapısı bulunuyor ama daha önce hiç kullanmadım. Biraz araştırdığımda modemlerinin çok kötü olduğu hakkında şikayet edilmiş. Kullanmış veya kullanan varsa genel anlamda deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz. Bağlatmalı mıyım ?

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Tahir Öztürk
Merhaba arkadaşlar, oturduğum apartmanda Türk Telekom altyapısı bulunmadığı için Türknet bağlatamıyorum. Fakat bulunduğum apartmanda 100mbps fiber kablonet altyapısı bulunuyor ama daha önce hiç kullanmadım. Biraz araştırdığımda modemlerinin çok kötü olduğu hakkında şikayet edilmiş. Kullanmış veya kullanan varsa genel anlamda deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz. Bağlatmalı mıyım ?
Ben Balıkesir merkez de kullanıyorum memnunum hiç sıkıntı yaşamadım 100/5 internet hızım çok nadir kesinti oluyor ve 1-3 saate geliyor gittiğinde de müşteri hizmetleri hızlı ve ulaşılabilir internetler bölgeye göre değişiyor bölgen de kullanan birine sorsan daha iyi olur merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Akın Mustafa
İyi olduğunu duydum kullananların şikayeti yok bu kadar biliyorum

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Sinan İ.
10 Yıldan fazladır kablonet kullanıyorum kablotv ile beraber anten derdinide ortadan kaldırıyor.
Modemlerinin wifi sinin çekim kuvveti zayıf onuda çoğaltıcı kullanarak çözdüm ben onun dışında en ufak sorunda dahi hemen servis evine gelip yardımcı oluyor müşteri hizmetleri çok iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Özgür Özdemir
BİR DK BİLE DÜŞÜNMEDEN GEÇMELİSİN . MODEMLERİ KÖTÜ DEĞİL SADECE BULUNDUĞU ODA DIŞINDA SİNYAL GÜCÜ DÜŞÜYOR. TTNET VE TURKCELL FİBERDE KULLANDIM KABLONETTE EN İYİ PERFORMANS VE ÇÖZÜM KABLONETTE . BİR SORUN YAŞADIN 5 SAAT ICINDE MUDAHALE YAPIYOR.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,298
İsim
Semih Boran
Verilen DOCSIS 3.0 modemleri router ile kullanmak şart.

Sanjîi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Uğur Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Balıkesir merkez de kullanıyorum memnunum hiç sıkıntı yaşamadım 100/5 internet hızım çok nadir kesinti oluyor ve 1-3 saate geliyor gittiğinde de müşteri hizmetleri hızlı ve ulaşılabilir internetler bölgeye göre değişiyor bölgen de kullanan birine sorsan daha iyi olur merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin
Knk hangi modemi kullanıyorsun çoğunlukla netmaster infinity veriyorlar galiba buna kötü diyorlar ubee nispeten daha iyiymiş talep edince ubee kuruyorlarmış

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,208
İsim
Berkecan Ergin
100/20 paket kullanıyorum işyerimde. Sorunsuz devam ediyorum. Daha önce evde kullanıyordum eskiden. O zaman paketler saçmaydı gün içinde hızım 100 ama belli saate geldiğinde 50 ye düşürüyorlardı o sebepten bırakmıştım. Şimdiki paketler oldukça güzel ve ufak fark ile upload hızımıda yükselttim 20 ye tavsiye ederim.

Sanjîi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Uğur Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
100/20 paket kullanıyorum işyerimde. Sorunsuz devam ediyorum. Daha önce evde kullanıyordum eskiden. O zaman paketler saçmaydı gün içinde hızım 100 ama belli saate geldiğinde 50 ye düşürüyorlardı o sebepten bırakmıştım. Şimdiki paketler oldukça güzel ve ufak fark ile upload hızımıda yükselttim 20 ye tavsiye ederim.
Knk modeminin modelini ve memnun olup olmadığını söyleyebilir misin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
19
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,614
İsim
Emre Zengin
Dedemlere bağlatmıştım. 100/5 Mbps rahat rahat kullanıyorlar. Oyunlarda denemedim ama yaptığım testlerde 30 ms civarı ping görünüyordu. Konum: Çorlu/Tekirdağ

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,208
İsim
Berkecan Ergin
Knk modeminin modelini ve memnun olup olmadığını söyleyebilir misin
http://netmaster.com.tr/urun/69 bana verilen modem bu, herhangi bir sorun yok ama dükkan zaten 40-50 metrekare duvarda olmadığı için iş görüyor benim. Sizde durum nasıl olur bir şey diyemem.

Adsız.png

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Tahir Öztürk
Knk hangi modemi kullanıyorsun çoğunlukla netmaster infinity veriyorlar galiba buna kötü diyorlar ubee nispeten daha iyiymiş talep edince ubee kuruyorlarmış
infinity var bizde de wifi yavaş 5-6 metre ilerideki odada çekmiyor ama modem benim odamda ben sorun yaşamıyorum o yüzden

Top Bottom