Neler Yeni

kankama aşık oldum help

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,379
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
e niye anlatıyon o zaman. bi açık kapın vardıysa oda gitmiş olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

o yaşlarda aşk sandığımız şey aşk değil hiç aşık olmadıysan normal. bende bugune kadar hiç gerçekten aşık olmadım

emma stone hariç ona aşığım
Aynen öyle, güvenmediğiniz kimseye anlatmayın.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,379
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Eğer gerçekten seviyorsan arkadaşın falan farketmez, konuş, ama sakın şaka yaptım falan deme. Kızlar anlar zaten. Duygularının arkasında ol. Gerekirse arkadaş kalalım de.
Ha bir de, gerçekten aşık olunca onu kaybetmeyi göze alıp başka hiçbir şey düşünmeden direkt söylüyorsun dostum. Tecrübeyle sabit. Kendini dene, hislerinden emin olmadan söyleme kıza bir şey :)

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
bende hayatımda ilk defa aşık oldum
o yaşlarda yaşadığın şey aşk değildir merak etme. sadece hoşlaşmışsındır biraz. biraz bekleyince yavaş yavaş aşık olmadığını anlıcaksın. hemen taze taze açılma. 20 li yaşlarınıza geldiğinizde o 5 kişilik arkadaş grubu dağılsın istemezsin

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
Eğer gerçekten seviyorsan arkadaşın falan farketmez, konuş, ama sakın şaka yaptım falan deme. Kızlar anlar zaten. Duygularının arkasında ol. Gerekirse arkadaş kalalım de.
Ha bir de, gerçekten aşık olunca onu kaybetmeyi göze alıp başka hiçbir şey düşünmeden direkt söylüyorsun dostum. Tecrübeyle sabit. Kendini dene, hislerinden emin olmadan söyleme kıza bir şey :)
yaşım biraz daha ilerlesin eğer onunda benimde sevdiğim biri yoksa bombanın pimini çekicem

o yaşlarda yaşadığın şey aşk değildir merak etme. sadece hoşlaşmışsındır biraz. biraz bekleyince yavaş yavaş aşık olmadığını anlıcaksın. hemen taze taze açılma. 20 li yaşlarınıza geldiğinizde o 5 kişilik arkadaş grubu dağılsın istemezsin
geçen sene ocakta aşık oldum

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,379
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
yaşım biraz daha ilerlesin eğer onunda benimde sevdiğim biri yoksa bombanın pimini çekicem

geçen sene ocakta aşık oldum
ohoo senin de sevdiğin biri derken. Dostum bence bu kıza açılma arkadaş kal. Sevgilin olması için arkadaşlığını bozma. Eğer gerçekten karşılıksız sevmiyorsan bunu göze alma. ''Sevgili yapmak için'' yakın arkadaşlık bozulmaz. Eğer gerçekten aşıksan boz.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem

selmankyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selman Kayalı
ohoo senin de sevdiğin biri derken. Dostum bence bu kıza açılma arkadaş kal. Sevgilin olması için arkadaşlığını bozma. Eğer gerçekten karşılıksız sevmiyorsan bunu göze alma. ''Sevgili yapmak için'' yakın arkadaşlık bozulmaz. Eğer gerçekten aşıksan boz.
Çok doğru. Bir şeylerden fedakarlık edecek derecede seviyorsan açıl. Ama tabi ki zamanın ne göstereceği bilinmez.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
arkadaşın dediği çok doğru ama şunu unutma. daha 15 yaşındasın ve bu kadar samimi ve çocukluk arkadaşlarından oluşan bir grubun var. 15 yaşında iken hissettiğin şey %90 aşk değil ama eğer onu düşünmeden duramıyorsan başka çare yok. ÇEK BOMBANIN PİMİNİ

savaş oyunuda oynuyorum tam piyadeye döndüm
sil la sil sil ban sebebi üstü kapal ıküfür

• Beğen
Reaksiyonlar: Ciri

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
Çok doğru. Bir şeylerden fedakarlık edecek derecede seviyorsan açıl. Ama tabi ki zamanın ne göstereceği bilinmez.
zaten şuan kendimi avutma aletim zaman biraz daha bekle biraz daha bekle diye diye 1 sene tuttum kendimi dahada tutmaya devam edicem gibi duruyor

Top Bottom