Neler Yeni

Çözüldü✓ Kasadan çıt sesi geliyor.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa

Bertancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Haydar Ekin Duymaz
Ben sorunun, sesin kaynağını bulmaya çalışırdım. Çok aşırı yüksek ses çıkarıyorsa endişelendirdim.
İlginç bir şekilde şuanda kasadan stress testinde olmasına rağmen çıt sesi gelmiyor içini açıp bakıp kapadım sadece ve sorun düzeldi. acaba kasanın kapağını tutan vidalardamı bir şey vardı çünkü düzeldi ilginç bir şekilde.

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Capgras
Bana çok nadir oluyor o da bilgisayarı kapattıktan birde 10-15 saniye sonra oluyor.

Bertancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Haydar Ekin Duymaz
İlginç bir şekilde şuanda kasadan stress testinde olmasına rağmen çıt sesi gelmiyor içini açıp bakıp kapadım sadece ve sorun düzeldi. acaba kasanın kapağını tutan vidalardamı bir şey vardı çünkü düzeldi ilginç bir şekilde.
stress testi başlayalı 11 dakika olmuş hemen sevinmek istemiyorum biraz daha kalsın emin olunca sevinicem :D

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Mantıklı. Bu dediğinden dolayı olabilir.

Bertancan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Haydar Ekin Duymaz
Mantıklı. Bu dediğinden dolayı olabilir.
Bana çok nadir oluyor o da bilgisayarı kapattıktan birde 10-15 saniye sonra oluyor.
hepinize yardım etmeye çalıştığınız için çok teşekkür ediyorum. sorun emin olmamakla birlikte sanırım kasa kapağındaki vidadaymış. tam 23 dakikadır stress testinde ve hiç çıt sesi gelmedi. sorun çözüldü sanırım.

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Capgras
hepinize yardım etmeye çalıştığınız için çok teşekkür ediyorum. sorun emin olmamakla birlikte sanırım kasa kapağındaki vidadaymış. tam 23 dakikadır stress testinde ve hiç çıt sesi gelmedi. sorun çözüldü sanırım.
Pek bir şey yapmadım ama rica ederim pek fazla kafana takma seni rahatsız etmiyorsa.

Top Bottom