Neler Yeni

Kilo Kaybı Devam Ediyor..

Reindi

80+ Silver
1-2 ayda 2 kilo daha verdim daha önceden konu açmıştım zaten şuan bağırsak düzenleyici hapa başladım etki etmesi 3 hafta sürüyor dedi 6 gün oldu işte 1 ay kullanıp yanına gideceğim doktorun yine bu sefer ne diyecek bakalım 6 aydır ishalim devam ediyor huzursuz bağırsak sendrorumu olabilir miyim acaba? hiç yaşayan var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
morofobik
Steam
Yok
Facebook
Yok
Twitter
Yok
Discord
Yok
Reddit
https://www.reddit.com/user/morofobik
Geçmiş olsun. Bir üniversite araştırma hastanesine gidin. Durum kötü gözüküyor.

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun. Bir üniversite araştırma hastanesine gidin. Durum kötü gözüküyor.
şehir hastanesine gittim zaten 3 aydır uğraşıyorum kaka tahlilleri idrar kan Bilgisayarlı tomografi bütün vucüdun kolonoskopi endoskopi her şey yapıldı bir şey de yok arkadaş neyim var benim ya

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,321
İsim
ismail
Geçmiş olsun.Tahlil sonuçlarında bir şey çıkmadığına göre az su+katı gıdalarla beslenebilirsiniz bağırsak düzenleyici önermişler zaten.Karnınızı da üşütmemeye çalışın.Çabuk üşüyen biriyseniz sürekli ishal gezebilirsiniz.

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Halil İbrahim Uysal
Tahlillerini , tomogrofi ve kolon-endo sonuçlarını hepsini toplayıp başka bir Gastroenteroloji uzmanına göstermelisin bence. 2016'dan beri crohn hastasıyım kilo kaybı ishal ve dolayısıyla halsizlik ile çok fazla uğraştım. Anlayabiliyorum yani şu an neler düşündüğünü. Umarım kısa zamanda çareni bulursun

enver.ekc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enver Ekici
hocam bir süre activia yoğurtlarını dene istersen. bağırsak düzenleneme konusunda baya yardımcı oluyor

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tahlillerini , tomogrofi ve kolon-endo sonuçlarını hepsini toplayıp başka bir Gastroenteroloji uzmanına göstermelisin bence. 2016'dan beri crohn hastasıyım kilo kaybı ishal ve dolayısıyla halsizlik ile çok fazla uğraştım. Anlayabiliyorum yani şu an neler düşündüğünü. Umarım kısa zamanda çareni bulursun
doktor hapı 1 ay kullan gel eğer etki etmezse takip edeceğiz dedi zaten de ben yine de emin olamıyorum kilo kaybı yavaşladı mesela ayda 1 kilo gibi ama yinede gidiyor etki etmesi en az 3 hafta sürüyor dedi bilemedim e-nabızda var hepsi zaten gitsem görür ordan raporlarına baksa yine yeter bildiğim çok iyi bir doktor var hap etki etmezse e-nabızdaki raporlarla ona gideceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bir süre activia yoğurtlarını dene istersen. bağırsak düzenleneme konusunda baya yardımcı oluyor
bundan önce 3 kutu antibiyotik kullandım 2 hafta ***** gibi ben malım gittim bütün iyi bakterileri öldürdüm galiba bağırsaklardaki onu toparlaması da seneler sürüyormuş bağırsak düzenleyici bir toparlasa bari tam ishal gibi de değilim aslında karışık

enver.ekc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enver Ekici
anladım hocam genelde antibiyotik ilaçlarda bu durumlar çok ortaya çıkıyor activia yoğurtlarında probiyotik olanlarından bir süre kullanırsan düzelir diye tahmin ediyorum

TahinPekmez

80+ Silver
bende de vardi , tatilden sonra olmuştu. enterogermina family kullan mutlaka. bu bir ilac değil, probiyotik. bol su iç

Reindi

80+ Silver
bende de vardi , tatilden sonra olmuştu. enterogermina family kullan mutlaka. bu bir ilac değil, probiyotik. bol su iç
aynı durum mu hocam iştahım falan yerinde ya bilmiyorum ama ishal devam ediyor

Son düzenleme:

TahinPekmez

80+ Silver
aynı durum mu hocam iştahım falan yerinde ya bilmiyorum ama ishal devam ediyorum
normalde birsey yok ani bir karin ağrısı aniden geliyordu, ishal. evet iştah yerinde oluyor.

Top Bottom