Neler Yeni

kol kıllarını almak erkeklik dışı mı?

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
Kısaltilabilir ama komple almak ne bileyim
valla aldım hocam.
10dkldır daha mutlu bi insanim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam 0almazsanda olur ben makineyi 2numaraya veriyorum hem çıplak görünmüyor hemde tüylü olmasına rağmen güzel görünüyor
ben aldım hocam pişman degilim ama sadece merak ettim yorumlarınıız

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Herkesin kendi vücudu. Nasıl rahat ediyorsan öyle yap. Diğerlerinin ne düşündüğünü kafana takma. Erkeklik kılla mı oluyor?

bozkan

80+ Bronze
Kendi vücudunuz üzerinde yapacaklarınız toplumun yargılarından bağımsız olmalıdır.

Kimseye bir şey kanıtlamak için yaşamayın Hocam. O ne der bu ne der... Rahatınıza ve kendi mutluluğunuza odaklanın.

Karşınızdaki toplum, sizi nasıl değerlendireceğini önemseyeceğiniz kalitede mi sizce? :=)

XxXs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mahmut-Yılmaz
Kendi vücudunuz üzerinde yapacaklarınız toplumun yargılarından bağımsız olmalıdır.

Kimseye bir şey kanıtlamak için yaşamayın Hocam. O ne der bu ne der... Rahatınıza ve kendi mutluluğunuza odaklanın.

Karşınızdaki toplum, sizi nasıl değerlendireceğini önemseyeceğiniz kalitede değil.
doğru hocam açıkcası rahatsız ediyordu sürekli tişörtle dolanan bi insanım ve almak istedim bence iyi yaptım

eneskaya6

80+ Silver
Sinek kaydi yapma da aman aman orta ya da az oldu mu daha iyi. Hic kimse killi sevmiyor zaten

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Dr Luciano
daha yeni aldım çok mutlu hissediyorm ama içime oturdu '' ErKeK aDaM kılLI olUr'' mezvusu aklıma takıldı.
ancak tişört giyerken falan terledigimde rahatsız oluyodum bence iyi yaptım siz ne düşünüyosunuz
it ürür, kervan yürür...
milleti boşver, salla gitsin...
seni ne mutlu ediyorsa onu yap...

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Erkeklik diyenler primattan evrimleşememiş herhalde. Alın hocam nasıl rahat ediyorsanız.

Salih7158

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Salih
Erkek adam dediğin kıllı olur yiğenim. Nasıl bir aslanın kürkü aslanı koruyorsa erkeğin kılıda erkeği korur aslanım. Gay olmak istiyorsan senin tercihin. (!)

şahin doğan

80+ Platinum
Kılda keramet olsa ***te çıkmazdı.

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
daha yeni aldım çok mutlu hissediyorm ama içime oturdu '' ErKeK aDaM kılLI olUr'' mezvusu aklıma takıldı.
ancak tişört giyerken falan terledigimde rahatsız oluyodum bence iyi yaptım siz ne düşünüyosunuz
milletin lafına bakma dostum ne yapmak istiyorsan yap şahsen bende alıyorum ve rahatsız değilim sana öyle diyeni de hayatında bulundurma mağara adamları mağarasında kalmaya devam edebilir demir çağında görüşmek üzere.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,831
Üyeler
156,390
Son üye
spacesatc5
Top Bottom