Neler Yeni

Konu içerisinde alakasız cevap cezalandırılmalı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ege
Raporlamayı unutmak ne demek anlamadım. Raporlamadan bu tarz konular açarak en büyük hatayı yapıyorsunuz.
Haklısınız kusura bakmayın.
Fakat benim görmediğim halde bu olayların yaşanması çok olası.

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
Bu durumdan ben de rahatsızım. Oyunda hata alıp burda konu açıyorum biri gelip "bilmiyorum" diyor, birileri gelip konumun altında nick muhabbeti döndürüyor vs. Rahatsız edici bir hal almaya başladı bu tür insanlar. Üstüne şikayet etmeme rağmen yorumları silinmiyor.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal

Barneystinson

80+ Silver
Kankam kısa bir özet varmı okumaya üşendim

Barneystinson

80+ Silver

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bildirimi yeni gördüm, birazdan hepsini okuyacağım.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Selamlar son zamanlarda bu duruma çok tanık oluyorum dün gördüğüm şey ise bardağı taşıran son damlaydı.
Konularda sorulan soru yerine bambaşka bir cevap veriliyor mesela:
Bu konuyu okurken aşırı rahatsız oldum.
Bu konudaki:
"Kasa fanı çalışmıyorken windows kurma derdi de ayrı kafaymış :D" ifadesi de aynı şekilde.
Bu konudaki:
"Ben topladım ama 2 ay önce xD" ifadesi.
Örnekler gittikçe çoğalıyor.

En sinir olduğum konu ise şu Vatan konuları.
(Örnek (en üstteki): https://donanimarsivi.com/forum/konu/vatandanbilgisayar-toplama-tavsiyesi.132155/)
Bilgisayar önerisi isteniyor 100 tane mesaj geliyor Vatan'dan alma diye.
Sadece şu en üstteki konuda
"Vatan`dan istiyormusun yoksa ZORUNDAMISIN bu ikisi farklı şeyler"
"Vatan dan almak zorundayım." denmesine rağmen ısrarla "Ailen mi istiyor? Bence ikna et en az 1200 TL kazık yersin vatan olursa" ifadesi üstüne göre göre "vatana 10 14 k verme" ifadesi arkadaş artık bıkmış ve "Kazık yemek istiyorum" demiş.
BUNUN DA ÜZERİNE:

"Ne halin varsa gör o zaman :D" denmesi ağlanacak halimize gülmeme sebep oldu :D.
Bir arkadaş da uyarıyor

"adam zorunda. ailesi mecbur kılmış öyle deme" diyor ve diğer arkadaşımız ısrarla "yok bence iş öyle değil xd neyse vatan mevzuları beni kasıyor siz dewamke" diyor :D.

"Beyler aile zorlaması falan yok istediğim yerden alırım ben şahsen Itopya ya güvenmiyorum ve Vatan a güveniyorum şu an bu yazıyı yazdığım 2060 ı da Vatan dan aldım gayet memnunum Vatan dan sistem önerisi yapmayıpta Itopya fan boyluğu yapıcak arkadaşlar yazmasın kazığı ben yiyorum .thx." diyor konu sahibi ve bunun da üzerine "Vatanda İyi Geçirler Ama Kazık Değil Kazığın Kralını yersin" ifadesi kullanılıyor.

Arkadaş da dolayısıyla forumdan soğuyup böyle bir mesaj yazıyor: "Sistem önereceğinize kazıktan bahsediyorsunuz bu forumda galiba"

Bu işe bir el atılması gerekiyor benim fikrimce.

@Mehmet Yılmaz ve @White Ravens Hocalarımın bu konuyu değerlendirmesi çok güzel olur.

Okuduğunuz için teşekkürler.

ÖNEMLİ NOT: Buradaki arkadaşlarla hiçbir sorunum yok ve tartışmak da istemem sadece bu yapılanın yanlış olduğunu belirttim.
Geçen konu ötv zammıydı.
Arkadaş osmanlının dış borçlanmasından bahsediyordu.

Bermud4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Ahmet Aydın
Bende katılıyorum. Sadece böyle konularda değil her konuda. Adam mesela rtx istemiyor 5700xt alacak biri çıkıp diyor ki "ben 2060 kullanıyorum(super bile değil) açamadığı oyun yok 2060 dururken amd alma" diyor. Gerçekten komik. Zaten şu vatan konuları çığrından çıktı. Anlayışla yaklaşmak gerekiyor adam zaten pahalı olduğunu biliyor ve herkesin ailesi internetten almak istemiyor.

Looper

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,838
İsim
Ege
Bende katılıyorum. Sadece böyle konularda değil her konuda. Adam mesela rtx istemiyor 5700xt alacak biri çıkıp diyor ki "ben 2060 kullanıyorum(super bile değil) açamadığı oyun yok 2060 dururken amd alma" diyor. Gerçekten komik. Zaten şu vatan konuları çığrından çıktı. Anlayışla yaklaşmak gerekiyor adam zaten pahalı olduğunu biliyor ve herkesin ailesi internetten almak istemiyor.
Evet gerçekten öyle en çok o şekilde oluyor zaten.
Bulamadım diye koyamadım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,446
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub