Neler Yeni

Kreatin ne alınabilir?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,036
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam zaten kilo almak için yani bulk ta fazla karb calori ve yağ lazım bulk ta bilmiyorum ama kilo verirken kg nin 1 katı yağ alman lazım
Bulk yapmayı hiç sevmiyorum amacım minimum yağ oranı maksimum kas kütlesi inşa etmek

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Kadir
cicibebe hızlı kilo aldırır ama bir yandan da yaglandırır. ben temiz bulk yapma taraftarıyım. illaki temiz yapsanda yaglanırsın bir muddet ama o kadar cok degil. kilo almak için ögün sayısı ve düzenli beslenmekte lazım.
Knk günde aldığın makroları atsana foto

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,036
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam zaten kilo almak için yani bulk ta fazla karb calori ve yağ lazım bulk ta bilmiyorum ama kilo verirken kg nin 1 katı yağ alman lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ailemin aile olduğundan şüpheliyim
Niye öyle diyorsun tövbe tövbe aile iyidir

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Kadir
Niye öyle diyorsun tövbe tövbe aile iyidir
Ben ebeveynlik görmedim babamdan parada vermezdi normalde annem ise başladı o bana harçlık vermeye başladı babam böbrek ve akciğer yetmezliği hastası gözünü o kadar ölünce çocuklarıma bir şeyler birakiyim hırsı girmiş ki adam şu an bizim giymemizden kısıyor

Babam böbrek ve akciğer yetmezliği olduğu için ölçeğini biliyor ne bırakırsam iyi diyor adamda haklı ama
Ben ebeveynlik görmedim babamdan parada vermezdi normalde annem ise başladı o bana harçlık vermeye başladı babam böbrek ve akciğer yetmezliği hastası gözünü o kadar ölünce çocuklarıma bir şeyler birakiyim hırsı girmiş ki adam şu an bizim giymemizden kısıyor benim 4 yıl boyunca 2 pantolonum oldu sen düşünüyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,036
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben ebeveynlik görmedim babamdan parada vermezdi normalde annem ise başladı o bana harçlık vermeye başladı babam böbrek ve akciğer yetmezliği hastası gözünü o kadar ölünce çocuklarıma bir şeyler birakiyim hırsı girmiş ki adam şu an bizim giymemizden kısıyor benim 4 yıl boyunca 2 pantolonum oldu sen düşün

Babam böbrek ve akciğer yetmezliği olduğu için ölçeğini biliyor ne bırakırsam iyi diyor adamda haklı ama
Olsun öyle deme insan birinin değerini gidince anlıyor ne kadar kötü olursa olsun baba

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Kadir
Olsun öyle deme insan birinin değerini gidince anlıyor ne kadar kötü olursa olsun baba
Bende seviyorum ama eskidi kadar değil küçükken beni sabah akşam döverdi midyeci ye sinirlenirdi ben baba derdim ne var ulan baba baba konuşuyon derdi bağırırdı döverdi

Ama haklısın babam o benim

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,036
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben ebeveynlik görmedim babamdan parada vermezdi normalde annem ise başladı o bana harçlık vermeye başladı babam böbrek ve akciğer yetmezliği hastası gözünü o kadar ölünce çocuklarıma bir şeyler birakiyim hırsı girmiş ki adam şu an bizim giymemizden kısıyor

Adamın içinde ne yaşadığı bilemezsin Allah şifasını versin

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,036
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bende seviyorum ama eskidi kadar değil küçükken beni sabah akşam döverdi midyeci ye sinirlenirdi ben baba derdim ne var ulan baba baba konuşuyon derdi bağırırdı döverdi

Ama haklısın babam o benim
Babalar sinirli bir figür olur benim babamda sinirli herşeye parlıyor ve büyütüyor ama bizim için canını verir eminim senin babanda öyledir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,809
Üyeler
152,337
Son üye
850saatrdr2
Top Bottom